RumeliKavağı Evden Eve Nakliyat

RumeliKavağı Evden Eve Nakliyat
09.06.2020
141

Hemen ARA
0 532 313 59 55


RumeliKavağı Evden Eve Nakliyat

Eskiden insanlar bir kamyonet kiralayıp komşuların yardımıyla eşyalarını taşırlardı. Komşu yardımı olamayacaksa iki adam kiralanarak gerçekleştirilirdi. Tabi böyle taşınmalarda eşyalar ciddi hasarlar görürdü. Hatta bundan dolayı halk arasında “birkaç taşınma eşyalarda yangına bedel zarar verir” sözü yaygınlaşmıştır. Evden eve nakliyat hizmetlerimizle karşılaşanlar halk arasındaki sözün yanlış olduğu kanaatine sahip olacaklardır.

Evden eve nakliyat, belirtilen adresteki eşyaların sistemli bir şekilde alınıp yeni adrese nakledilmesidir. Firmamız evden eve nakliyatı 5 aşamada sistemli bir şekilde gerçekleştirir. Aşamalarımız;

  • Keşif; kamyonun büyüklüğünün, paketleme malzemelerinin ve fiyatın netleştirilebilmesi için eşyaları görmemizdir. Göremeyeceksek müşterimize sorarak tespit edilmesidir.
  • Eşyaların sökülerek paketlenmesi; her eşya zarar görmemesi için özel malzemelere sararak paketleriz.
  • Eşyaların araca yerleştirilmesi; asansörle indirilen eşyaların araca sistemli şekilde yerleştirilmesi
  • Yeni adrese eşyaların nakledilmesi
  • Yeni adreste eşyaların çıkarılması, müşterimizin belirttiği yere yerleştirilmesi

Geniş Araç Filosuna Sahip Firmamız

Geniş araç filosuna sahip olmak evden eve nakliyat konusunda çok önemli bir husustur. Araçların eşyalara uygun büyüklükte olması, çelik kasa olması ve içinin nakliyeye uygun mekanizmayla donatılmış olması gerekir. Eşyalar az olur araba büyük olursa ne kadar sabitlenirse sabitlensin sallanmadan dolayı zarar görme olabilir.

Araba küçük olup eşya fazla olduğunda üst üste konulan eşyalar zarar görür. Bunu yaşamamak için firmamızın yetkilisi keşif yaparken aracın büyüklüğünü de belirler. Böylece eşyalara uygun araçla nakliye yapılacağından hasar söz konusu olmaz. Firmamız eşyaları araca yerleştirmesi için tecrübeli bir personel görevlendirir. Bu personel eşyaları araca sistemli bir şekilde yerleştirir.

Evden Eve Nakliye Firması Seçimi

Nakliye sektöründe ihtiyaçlar artınca firmalar da arttı. Yılların tecrübelileri arasında tecrübesiz hatta resmi olmayan kişiler nakliye yapmaktadır. Yeni firmaların veya resmiyeti olmayan kişiler fiyatlarını düşük tutarak müşteri kazanmaya çalışmaktadır. Firmamız yılların tecrübesi ile nakliye sektöründe hizmet vermektedir.

Eşyaların taşınması konusunda zahmet ve maddi mağduriyet yaşamamak için kesinlikle tecrübeli ve kaliteli firmaları seçmelisiniz. Evden eve nakliyat Firmamız, öncelikle müşteri memnuniyeti düşüncesiyle hareket ettiğinden bütün hizmetlerini en kaliteli şekilde yapmaktadır. Örneğin mobilyaların sökülmesi ve montesini mobilyacı personelimiz yaparken makinelerin kurulumunu teknik elemanlarımız yapar. Personelimiz sigortalı elemanlarımız olduğundan işimizi kendi işleri olarak benimseyerek yaparlar. Firma seçiminde kalite, emniyet ve güvene öncelik verilmelidir.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?