Rumeli Hisarı Kurumsal Nakliyat Firmaları

Rumeli Hisarı Kurumsal Nakliyat Firmaları
12.06.2020
87

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmaları

İnsan yaşamında yer değiştirmek, taşınma bir rutindir. Kirada yaşayan evini alır taşınır. Evinde oturan yeni evine geçmek için taşınır. Taşınma hayatımızda vardı ve hep var olacaktır. Kurumsal evden eve nakliyat firmaları taşınmayı bir sistem ve plan çerçevesinde gerçekleştirir. Taşınmayı düşünüyorsanız oturursunuz internetin başına ve en kaliteli, güvenilir firmayı ararsınız.

İnternette karşınıza birçok firmanın adı çıkacaktır. İnternette yaptığınız araştırmada firmanın sitesinin olması, sitesinde referans taşımaların olmasına, müşteri yorumlarına yer verilmesine artı puan verebilirsiniz. Bir firma hizmetine güveniyorsa müşterilerine yorum yazması için sitesinde yer verir. Bütün araştırmalarınızda bir iki firma arasında karasız kaldıysanız kurumsal olanı seçin. Kurumsal firmayı aradığınızda sorduğunuz her türlü soruya sizi tatmin edecek cevaplar alacaksınız. Bütün bunlar tecrübe ve sistemli çalışmanın sonuçlarıdır.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının İşleyişi

Nakliyat firmasından hizmet alabilmek için ilk olarak telefonla veya ofise giderek iletişim kurulmalıdır. İletişimin ardından kurumsal evden eve nakliyat firmaları genel işleyişi şu şekildedir;

  • İlk olarak keşif yapılır. Eşyaların bulunduğu yere yapılacak olan keşif incelemesinde aracın boyutu, kullanılacak paketleme malzemelerinin belirlenmesi ve fiyatın netleştirilmesi gerçekleştirilir.
  • Sözlü anlaşma sağlandıktan sonra yazılı sözleşme imzalanır. Sözleşmenin biri müşterimizde biri firmamızda kalır.
  • Sözleşmede belirlenen saatte aracımız, personelimiz, malzemelerimizi ve asansörümüz hazır olur.
  • Eşyalar uzman personellerimiz tarafından sökülür, paketlenir ve asansör ile aşağı indirilir.
  • Eşyalar araçta bulunan görevli personelimiz tarafından sistemli bir şekilde yerleştirilir. Yerleştirme yaparken aynı zamanda özel malzemelerle sabitleme yapılır.
  • Eşyalar yeni adrese nakledilir.
  • Yeni adreste eşyalar müşterimizin belirttiği yerlere yerleştirilir.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yapılan hizmete eş değerde ücret talep edilmektedir. Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için özen göstermekteyiz. Eşyaları toplayan, paketleyenler firmamızın sigortalı elemanlarıdır. Bazı firmalar günlük işçi kiralayarak taşıma yaptırmaktadır. Günlük işçiler yeterli eğitime ve kurumsal anlayışa sahip olmadığından istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir.

Paketlemeler için son dönemin materyalleri kullanılır. Battaniye ve koliden ibaret olmayan materyaller nedeniyle eşyalar çok daha korunaklı bir şekilde nakledilir. Asansör kullanılması ise kurumsal evden eve nakliyat firmaları ayrıcalıkları içinde yer alır. Müşterimizin memnuniyetini sağlayacak olan her türlü hizmetimize karşılık sektörün ekonomik fiyatını talep etmekteyiz.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?