Rumeli Hisarı Evden Eve Taşımacılık

Rumeli Hisarı Evden Eve Taşımacılık
10.06.2020
65

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Rumeli Hisarı Evden Eve Taşımacılık

Taşınma insanların hayatında değişiklik meydana getiren yorucu bir iştir. Çalışan insanların yoğunlukta olduğu günümüzde evden eve taşımacılık hizmetleriyle yorucu işin yükünü nakliye firmaları üstlenmektedir. Kişi kendi taşınmaya kalksa bütün eşyaları toplaması, paketlemesi bile haftaları alacaktır. Haftalar öncesinden toplanmaya başlayınca evde hayat devam ettiğinden toplanan eşyalara ihtiyaç olacaktır.

Koliler içinde eşyalar defalarca çıkarılıp yeniden yerine konulması gerekir ki bu da çok yorucu ve zaman alıcı bir durumdur. Eşyaların indirilmesi, araca yerleştirilmesi ise zaten çok büyük bir zahmettir. Bütün bu yorgunluğa ve zahmete katlanmak yerine firmamızın ekonomik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel personellerimiz tarafından, gelişmiş teknik ekipmanlarla yaptığımız taşınma işlemlerinde sizlere hiçbir yük kalmamaktadır. Sorunsuz ve hasarsız taşınma için iletişim telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

Vakitten ve Nakitten Tasarruf için Nakliye

Vakit ve nakit herkes için çok önemlidir. İnsanlar hayatlarını kazanmak için çok çalışmakta. Bundan dolayı ne vakitlerini boşa harcamak isterler ne de paralarını. Ev taşımasında hem nakdi hem de vakti korumak için profesyonel evden eve taşımacılık firmasından hizmet alınmalıdır. Amatör firmalardan alınan ucuz hizmetler müşterilerimize çok daha pahalıya mal olur. Kırılan, dökülen eşyalarınızı hesaba kattığınızda maliyetin arttığını göreceksiniz. Taşınırken firmamızı tercih etmenize neden olacak hizmetlerimiz;

  • Eşyalarınızı personelimiz çok kısa sürede ve profesyonelce toparlar. Uygun malzemelerle paketleyerek hasarsız taşınmasını sağlar
  • Elemanlar firmamızın sigortalı personelleridir. Kurumsallık anlayışıyla eğitilen personelimiz müşterilerimizin eşyalarına kendi eşyaları gibi itina gösterirler.
  • Müşterimiz sosyal hayatına devam ederken bir eşyalarını taşırız.
  • Asansör gibi gelişmiş teknik ekipmanları kullanırız.
  • Taşınma sırasında alınan bütün tedbirlere rağmen hasar olursa firmamız karşılamaktadır.
  • Mobilyayı mobilyacı, makineleri teknik elemanımız kurar.

Neden Asansörlü Taşımacılık?

Yaşadığımız kentlerde binaların yüksekliği gittikçe artmakta. Önceleri birkaç katlı olan binaların yerini 10’lu 20’li katlar aldı. Yüksek binalardan eşyaların merdivenden indirilmesi hem çok yorucu hem de çok hasar vericidir. Eşyaları indirecek olanlar kişiler yorulacak ve dinlenmek için eşyayı koyma ihtiyacı hissedecek. Her koyup kaldırmada ve dönüşlerde eşya çarpacaktır. Ne kadar korunursa korunsun zarar görme ihtimali çok yüksektir.

Eşyaların zarar görmemesi ve daha hızlı nakliye için asansörlü evden eve taşımacılık tercih edilmelidir. Asansör binanın dışına kurulur. Taşınacak veya eşya çıkarılacak dairenin balkonuna veya uygun camına doğru yerleştirilen asansöre konulan eşyalar dakikasında yerine teslim edilir. Saatler sürecek iş dakikalar içinde halledilir.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?