Pendik Evden Eve Nakliyat Şehir içi taşıma 0532 460 66 43

Pendik Evden Eve Nakliyat Şehir içi taşıma 0532 460 66 43
24.07.2020
3.587

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Pendik Semti

Pendik semti eski adı Pantikapion olarak bilinmektedir. Mahalleleri şu şekildedir:

 • Çamçeşme Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Çınardere Mahallesi
 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Ertuğrulgazi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi

Roma İmparatorluğu zamanından kalma Pendik’in adları ise; Pantecio, Panticia ve Panticio olarak bilinmektedir. İstanbul fethedildikten sonra isim zaman içerisinde Pendik şeklinde kullanılmaya başlanmıştır. İlk olarak 1328’de burası Türklerin eline geçmiştir. Ancak kesin olarak Osmanlıya katılması 1453’teki fetihten sonra olmuştur. Tarihte burası Türkiye’nin ilk planlı kasabası olarak da geçmektedir. Düşman kuvvetlerinden Kurtuluş Savaşı döneminde Lozan Anlaşması sayesinde kurtarılmıştır.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemleri arasında en sık ve en beğenilen şekilde tekrar eden işlemlerden biri de Pendik evden eve nakliyat işlemi şeklindedir. Bu biçimde bir hizmet almak istediğinizde yapmanız gereken en doğru şey elbette ki işlemlerinizin bizim firmamız tarafından ele alınmasını sağlamaktır. Eğer ki bu şekilde hareket ederseniz nakliye işlemlerinizin en iyi biçimde ele alınmış olmasını garanti etmiş olursunuz değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz. Bunun yanı sıra sizin için sunduğumuz birbirinden iyi imkana da erişim ihtimali edinmiş olursunuz. Bizimle yol almak size gerçek anlamda iyi gelecektir. Nakliyenin emin ellerde yapılması eşya güvenliği açısından çok önemlidir.

Pendik Evden Eve Taşıma

Pendik evden eve taşıma işlemleriniz ile ilgili olarak yardıma ihtiyacınız olması halinde hemen firmamızı arayabilirsiniz. Bir eşya depolama ve de nakliye şirketi olan firmamız size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bundan emin olabilirsiniz değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz nakliye işlemleriniz ile ilgili olarak. Sizin için hazırlamış olduğumuz eşya paketleme, proje yönetimi gibi işlemlere de hemen bizi arayarak sahip olabileceğinizi bilmenizi isteriz. Sizin için hazırladığımız her bir imkanımız ile ilgili olarak eşyalarınızın en doğru şekilde konumlanması konusunda sizin için elimizden geleni yapacağımızdan emin olmalısınız.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan mükemmel firmamız müşterilerimiz tarafından çok ama çok sevilmektedir. Bunu nereden mi anlıyoruz? Her biri bizi etrafında herhangi bir şekilde nakliyeye ihtiyacı olanlar olduğunda önermektedir ve başka işleri olduğunda da bizi çağırmaktadır. Bu da bize ne kadar güvendiklerini ve başka bir firmaya herhangi bir şekilde ne kadar gitmek istemediklerini göstermektedir değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz. Siz de onların arasına katılmak ve bizim daimi müşterilerimizden biri olmak için bizimle tek sefer bile çalışsanız yeter. Ne kadar diğer firmalardan farklı ve de mükemmel olduğumuzu anlamanız sadece çok kısa bir zamanınızı alacaktır. Hiçbir eşyanıza paketleme konusunda bile bizimle çalıştığınızda el sürmenize gerek yoktur değerli müşterilerimiz.

Pendik Ev Taşıma Hizmeti

Eşya depolama ve de eşya taşıma alanları ile ilgili olarak hizmet almak istediğiniz konulardan biri Pendik ev taşıma hizmeti olabilir. Bununla alakalı olarak işlem yapmak istediğinizde web sitemiz içerisinde yer alan bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bu sayede hemen işlemleriniz konusunda bizimle çalışmaya başlayabilir ya da ileri tarihli olarak saatli bir şekilde randevunuzu dilekleriniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz. Dilekleriniz doğrultusunda ne demek onu açıklayalım. Eşya paketleme hizmeti almak istiyorsanız bunu randevunuzu aldığınız sırada belirtmeniz gereklidir. Bunu belirttiğiniz takdirde de eşyalarınız hemen hazırlanacaktır değerli müşterilerimiz bizim tarafımızda. İşte bu şekilde dilediğiniz şeyleri hemen söyleyip siparişinize ekleyebilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama

Eşya depolama ve nakliye firmamız ile ilgili olarak Pendik eşya depolama hizmeti almak istediğinizde bizim firmamızdan yardım alabilirsiniz değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz. Nakliye ile ilgili olarak istediğiniz şekilde her türlü konuda ister eşya depolama olsun ister başka herhangi bir konu olsun her türlü şekilde sizin yanınızda yardımcınız olacağımızı bilmenizi isteriz. Eşyalarınız konusunda depo hizmeti almak istediğinizde bizimle hemen iletişime geçmelisiniz değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz. Eşya depolama merkezlerimizi evinize en yakın olacak şekilde belirlediğimiz için dilediğiniz zaman ulaşarak eşyalarınızın ne durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz. Her biri konusunda en iyi şekilde size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Pendik Ofis Taşımacılığı

Ofisinizde yer alan eşyaların her birinin ne kadar değerli olabileceği ile ilgili bir yorum yapmak hiç kimseye düşecek bir şey değildir. Herkesin kendi eşyası en değerli varlığı olmuştur bugüne dek. Bu nedenle de Pendik ofis taşımacılığı konusunda güvenilir bir nakliye firması ile anlaşma yapmış olmanız ciddi anlamda önemlidir. Bu da bizimle çalışarak mümkün olacaktır değerli müşterilerimiz. Sizin için sunduğumuz her bir hizmetimiz ile alakalı olarak sizin ciddi anlamda en iyi biçimde sizinle iş birliği yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz sizin için en iyi şekilde her bir nakliye ofis taşıma aşamalarını yapacağız.

Pendik Eşya Taşıma

Eşya depolama ve de eşya taşıma firması ile ilgili yapmak istediğiniz işlemleriniz söz konusu olduğunda Pendik eşya taşıma firmamız ile iletişime geçmelisiniz. İletişime geçmeniz halinde hemen sizin için en uygun zamanlama planlaması yapılacaktır. Telefon numaramız web sitemizin iletişim bölümünde yer almaktadır. Burada yer alan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, sonrasında da bizimle birlikte hareket edebilirsiniz. Eşyalarınızın her birini en itinalı şekilde paketleyeceğimizden ve de taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Eşyalarınızla alakalı olarak taşımacılık işlemleri konusunda çalışma ekibi arkadaşlarımız mümkün olduğunca profesyonel bir biçimde her biriyle ilgilenecektir. Son derece kalifiye olan elemanlarımız çok iyi biçimde eşyalarınızı sağlam biçimde araca yükler ve de aynı şekilde evinize ulaştırır.

Pendik Şehirlerarası Nakliyat

Eşya taşıma ve eşya depolama firmamızın işlemleri arasında yer alanlardan biri de şehirlerarası taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet ile ilgili olarak hangi iki şehir arasında işlem yapmanız gerekiyor ise onu hemen yapabiliriz. Pendik şehirlerarası nakliyat işlemleriniz ile alakalı olarak firmamız başka herhangi bir noktaya taşınmanızla alakalı olarak sizinle iş birliği yapacaktır. Her bir eşyanızı en iyi şekilde sizin için bir ilden bir ile taşınma konusunda size yardımcı oluruz. Eşyalarınız şehirlerarası taşımacılık için her türlü noktada ve aşamada firmamızın çalışanları ciddi anlamda sizinle iş birliği halinde olacaktır. İşlemlerinizin her biri tarafımızdan mükemmel şekilde ele alınacaktır.

Pendik Fuar Taşımacılığı

Fuar işlemleriniz söz konusu olduğunda eşyalarınızın her birini paketleme ve bunları en iyi şekilde ele alma konusunda Pendik fuar taşımacılığı işlemleriniz konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Bizden aldığınız her bir yardım en iyisi olacak şekilde ayar edilmektedir. Firmamızın web sitesine girerek burada yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Sonrasında da bizi hemen arayarak her bir işleminiz konusunda eşyalarınızın en iyi şekilde paketlenmesi ve taşınması sağlanacaktır. Eşyalarınız konusunda en iyi şekilde hareket edebileceğiniz ve güvenilir bir firma arayışı içerisinde iseniz o halde tam da en doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz.

Pendik Asansörlü Eşya Taşıma

Günümüzde yüksek katlı pek çok bina bulunmaktadır. Bu binalar ile ilgili olarak taşınma işlemleri gerekli olduğunda yüksek katlara eşyaların en modern şekilde taşınılmasını asansörlü eşya taşımacılığı araçları yapmaktadır. Bu araçlar ile ilgili olarak Pendik asansörlü eşya taşıma gibi bir hizmete gereksinim duyarsanız o halde eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için bizimle birlikte hareket etmelisiniz. Bizi hemen aramalısınız ve gerekli işlemlerinizin başlaması için randevunuzu ayarlamalısınız. Randevunuzu ayar ettikten sonra en iyi şekilde her bir taşımacılık işlem basamağınızı en iyi biçimde ele alacağız değerli ve de pek kıymetli müşterilerimiz. Asansörlü araçlarımız son model olacak şekilde ayar edilmiştir. Araçlarımızın her biri son teknolojik donanıma sahiptir.

Evden Eve Nakliyat Pendik Kurtköy

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden eve Nakliyat son zamanların en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında evden eve nakliyat ilk sırada yer alıyor. Çünkü herhangi bir şekilde bir yerden farklı bir yere taşınmak söz konusu olduğunda doğal olarak ilk akla evden eve taşınma sektörü gelmektedir. Elbette ki bu durum İstanbul Pendik için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Evden eve nakliyat Pendik Kurtköy bu tür hizmetlerin nitelikli bir şekilde sunulduğu bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Zira firmamız bölgede uluslar arası kalite standartlarındaki bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. Üstelik firmamız, uygun fiyatlı bir evden eve nakliyat hizmetini sunmak konusunda da etkili faaliyetleriyle ön plana çıkıyor.

HEMEN ARA

Evden Eve Nakliyat Pendik Esenyalı

Pendik bölgesi yoğun nüfuslu bölgelerin arasında yer alıyor. Bu durum bölgeye olan göçün de yoğun olmasını mümkün kılıyor. Yine Pendik bölgesinde ülkemizin pek çok farklı noktasına taşınmak durumunda olan bireylerin sayısı da özellikle tayin dönemlerinde artış gösteriyor. Bu kapsamda evden eve nakliyat Pendik Esenyalı bölgesinde önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik bölgede nitelikli bir şekilde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulduğu için bölgede nakliyat sektörünün de etkili bir şekilde gelişim gösterdiğini söylemek mümkün oluyor. Bu doğrultuda firmamız, tam anlamıyla kaliteli ve profesyonel bir evden eve nakliyat hizmetinin de adresi konumunda yer alıyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hemen her sektörün kendine has fiyat politikası bulunduğu için evden eve nakliyat fiyatlarının da farklılık gösterdiği biliniyor. Bu kapsamda evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlarının belirlenmesinde taşımacılık işleminin yapılacağı mesafenin ne kadar olduğu sorusu karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Pendik bölgesinde de farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşmak mümkün oluyor. Pendik evden eve nakliyat fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkıyor. Bu durumun doğal sonucu olarak bölgede hemen her bütçeye uygun bir şekilde evden eve nakliyat hizmetinin de alınabilmesi mümkün oluyor. Elbette ki firmamız bölgede hem uygun fiyatlı hem nitelikli hem de kaliteli bir evden eve nakliyat hizmetine imzasını atıyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat Şirketi

Günümüz koşullarında evden eve nakliyat hizmetine duyulan ihtiyaç artış gösterdi için bu alanda hizmet sunan firmaların sayısının da artış gösterdiği biliniyor. Bundan dolayı farklı kalite standartlarına sahip olan nakliyat hizmetlerinin varlığından söz etmek de mümkün oluyor. Bu kapsamda şayet evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız mutlaka ayrıntılı bir araştırma içerisinde yer almanız şart oluyor. Bu durum Pendik evden eve nakliyat şirketi söz konusu olduğunda geçerli olan bir husus olarak tanımlanıyor. Bu noktada firmamızın Pendik bölgesinde hizmet sunan nakliyat firmaları arsında ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu söylemek mümkün oluyor. Böylece bölge evden eve nakliyat ihtiyacının karşılanması nitelikli ve etkili bir şekilde mümkün oluyor.

Pendik Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat hizmetlerinin oldukça geniş kapsamlı bir faaliyet alanı bulunuyor. Özellikle teknolojinin gelişmesine paralel olarak taşımacılık sektörünün nitelikli bir hizmeti beraberinde getirdiğini söylemek mümkün oluyor. Pendik bölgesindeki taşımacılık hizmetlerine olan ihtiyacın karşılanmasında da firmamız etkili bir hizmete imzasını atıyor. Pendik evden eve taşımacılık alanındaki tecrübemizle bölgede yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmak noktasında başarılı bir çalışmaya imzamızı atıyoruz. Esasında Pendik bölgesinde sunduğumuz hizmetler sadece evden eve taşımacılık ekseninde olmuyor. Ofis taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık alanları başta olmak üzere firmamız her türlü nakliye ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılıyor. Elbette ki bu durum Pendikliler açısında son derece avantajlı bir durum olarak tanımlanıyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Pendik/İstanbul

Ülkemizin en büyük kenti olan İstanbul pek çok sektörün nitelikli bir şekilde gelişim gösterdiği bir kent olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle İstanbul’un ulaşım noktasında stratejik bir noktada bulunması, bölgedeki nakliyat ihtiyacının etkili bir şekilde ortaya çıkmasını mümkün kılıyor. Ayrıca Pendik gibi nüfusu yoğun olan ilçelerde de nitelikli bir şekilde evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulduğu biliniyor. Pendik evden eve nakliyat fiyatları Pendik/İstanbul diye bir araştırma yaptığımızda karşımıza çok sayıda farklı seçenek de çıkabiliyor. Bu sayede bölgede hemen her bütçeye hitap edebilecek bir ölçüde nakliyat hizmetinin varlığından söz etmek de mümkün oluyor. Böylece Pendik bölgesindeki nakliyat ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılanmış oluyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Günümüz itibariyle Pendik evden eve nakliyat hizmetlerine nitelikli bir şekilde ihtiyaç duyan ilçelerin başında yer alıyor. Özellikle tayin dönemlerinde bölgede etkili bir nüfus hareketliliği yaşanıyor. Elbette ki bu durum hem Pendik ilçesine gelenler için hem de Pendik ilçesinden gidenler için geçerli olan bir husus olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak bölgede farklı niteliklerde evden eve nakliyat hizmetinin bulunuyor olması farklı fiyat seçeneklerinin de karşımıza çıkmasını mümkün kılıyor. Pendik evden eve nakliyat fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza firmamızın etkili ve uygun fiyatlı seçenekleri çıkıyor. Genel olara müşteri odaklı bir çalışma sistemine sahip olan firmamız, uygun fiyatlı nakliyat hizmetinin de adresi konumunda yer alıyor.

HEMEN ARA

Evden Eve Nakliye Pendik

Şayet Pendik bölgesinde yaşıyorsanız ve evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız karşınıza çok sayıda farklı seçeneğin çıkıyor olması gayet olağan bir durumdur. Bu kapsamda bölgede çok sayıda farklı firma nakliye sektörüne dahil olmuştur. Bu durum evden eve nakliye Pendik araştırmalarında da karşınıza çıkacaktır. Zira Pendik bölgesinde nakliye hizmetine dair bir araştırma yaptığınızda karşınıza doğal olarak birden fazla firma çıkacaktır. Burada önemli olan evden eve nakliyat hizmetini hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir şekilde satın almak olmalıdır. Bundan dolayı firma seçimine özen göstermek şarttır. Tam da bu noktada firmamız, Pendik ilçesinde kaliteli, uygun fiyatlı, hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmetinin de adresi konumundadır.

Pendik Şehirler arası Nakliyat

Nakliyat hizmetleri oldukça kapsamlı bir faaliyet alanına sahiptir. Bu noktada şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi birbirinden farklı nakliyat alanının varlığından söz etmek mümkün olmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri diğer nakliyat alanlarına nazaran çok daha uzun mesafeli bir nakliyat hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Bu durum elbette ki Pendik ilçesi için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Pendik şehirlerarası nakliyat ihtiyacının etkili bir şekilde olduğu bir bölge olarak tanımlanmaktadır. Zira Pendik ilçesine şehir dışından da taşınan insanların sayısı oldukça fazladır. Firmamız tüm Pendiklileri kaliteli bir evden eve nakliyat hizmetiyle buluşturmak konusunda hassas bir çalışma disiplinine sahip bir firmadır.

Evden Eve Taşımacılık Pendik

Bir yerden farklı bir yere taşınırken evden eve taşımacılık hizmetleri devreye girdiği için, taşınma işlemi söz konusu olduğunda her zaman ilk akla evden eve nakliyat sektörü gelmektedir. Özellikle evden eve taşımacılık hizmetlerinin profesyonel düzeyde sunulmasında özenli bir şekilde çalışan firmamız, alanında uzman olan ekibiyle sizleri bekliyor. Üstelik evden eve taşımacılık Pendik ilçesinde hemen her alanda ihtiyaç duyulan bir hizmet olara tanımlanıyor. Dolayısıyla firmamız Pendik ilçesindeki hizmetlerini oldukça geniş bir kapsamda sunabiliyor. Bu durum ise doğal olarak beraberinde önemli kazanımları da getiriyor. Firmamız yeni nesil araç filosuyla tüm Pendiklileri güvenli bir nakliye hizmetiyle buluşturuyor. Böylece bölgede tam anlamıyla etkili bir şekilde taşımacılık hizmetinin varlığından söz edilebiliniyor.

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe asansörlerin kullanılıyor olması, beraberin çok önemli kazanımları da getiriyor. Özellikle güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmetinin sunulmasında asansörlerin etkili bir şekilde hizmet sunduğu biliniyor. Bu durum elbette ki Pendik ilçesi için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Pendik asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri hem zamandan hem de işçiden tasarrufun sağlanmasını mümkün kılıyor. Böylece tam anlamıyla bölgede nitelikli bir nakliyat hizmetinin varlığından söz etmek mümkün oluyor. Yeni nesil teknolojilere uyum sağlamak konusunda iddialı bir konuma sahip olan firmamız, her geçen gün kendisini geliştiriyor. Bu durum en yeni araç filosuyla hizmet sunmamızı da mümkün kılıyor.

 • Pendik– Kamyonet Nakliyesi
 • Pendik– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Pendik Ofis Büro Taşımacılık
 • Pendik Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Pendik – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Pendik Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Pendik – Kamyonet Nakliyesi
 • Pendik – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Pendik  Şehir içi Nakliye
 • Pendik Evden-Eve Nakliye
 • Pendik  Şehir içi Nakliye

] }
Ziyaretçi Yorumları (34)
 1. Ali dedi ki:

  İstanbul Pendik gibi bir semt de ikamet ediyorsanız taşıma ve nakliyat işlerinin ne kadar zor olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz. Yazıcıoğlu nakliyatla iş yapmaya başladığımda bunun hiçte bu kadar zor olmadığını anladım. Gerçekten çok kaliteli bir ekibe sahipler. Evin toplanmasından nakliyesine kadar tüm hizmeti kusursuz bir şekilde gün içerisinde tamamladılar. Ev eşyalarımın hiç birine zarar vermeden özenle taşıdılar. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Nakliyat işinde eşe dosta herkese kesinlikle tavsiye edeceğim bir firma. Umarım çizginizi bozmadan hizmetinizi sürdürürsünüz.

 2. İbrahim dedi ki:

  Pendik evden eve nakliyat kesinlikle önereceğim bir firmadır. Nakliyat konusunda uzman ve başarılı bir firma olduğunu gelip sizlere hem bilgi vermesi ile hemde eşyalarınızı taşırken özverilerinden belli oluyor. Pendik’te birçok kez ev değiştiren biri olarak söylüyorum ki bugüne kadar anlaştığım en başarılı evden eve nakliyat firması. Eşyalarınızı özveriyle araçlarına asansörlü sistemlerle indirip güvenle taşıyacağına emin olabilirsiniz. Diğer nakliyat firmalarına göre işinde uzman ve fiyat konusunda en uygunu olduğunu düşünüyorum. Kendileri buradan teşekkür etmeyi borç bildim. Bol kazançlar dilerim.

 3. Nuri Yıldız dedi ki:

  Tüm akrabalarıma önerdiğim pendik evden eve nakliyat firmasıdır kendileri. Taşıma sırasında oluşabilecek her türlü duruma ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyorlar. Pendik dahil her yere taşımada yardım ediyorlar. Piyasaya göre gerçekten bir hayli uygun fiyatlı iş yapıyorlar çok nazik ve kibar insanlarlar. Günümüzde gerçekten böyle insanlar bulmak zor hele hele böyle bir virüs salgını olan zor durumda işini gerçekten güzel yapan insanlara ihtiyacımız var o insanlar arasında olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Pendik gibi büyük türlü türlü insanların bulunduğu bir ilçede işini böyle iyi insanların olması gerçekten çok iyi. Kısacası işinin ehli bir firma gözünüz kapalı çalışabilirsiniz arkadaşlarla umarım pişman olmazsınız.

 4. Berol Elektronik dedi ki:

  Evimin taşınmasını Yazıcıoğlu nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekden de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Samimi muhabbetler gerçekleştirdik arkadaşlardan keyifli bir nakliye hizmeti aldım. Teşekkürleri bir borç bilmekteyiz. Yazıcıoğlu nakliyat iyi ki varsınız. Sizleri tercih ederek doğru karar verdiğimi tekradan gördüm.

 5. Özgür dedi ki:

  Kendilerini internet üzerinden yaptığım araştırma ile buldum. Daha çalışma fırsatı bulamadım ama ilk izlenimim çok iyi. Yakın zamanda çalışacağız umarım daha önce farklı firmalar ile yaşadığım kötü deneyimlerin aksine güzel bir hizmet alırım.

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 6. Eralp Ç dedi ki:

  Merhaba, evden eve nakliyat firmalarının hepsini araştırıyorum, uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucu Pendik bölgesi için gerekli ihtiyacı sizden karşılayabileceğim kanısına vardım. Umarım iyi bir iş anlaşması olur.

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 7. Abdullah selli dedi ki:

  Gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz firma ev taşıdım ve bu firmayı tercih ettin ürünler temiz kırık dökmek gelmeden geldi bu yüzden tavsiye ediyorum

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 8. Hasan Aras dedi ki:

  Özellikle eşyaların asansörle taşınması sayesinde dolaplar hasar görmeden ve deforme olmadan taşınabiliyor gayet güzel hizmet ben. İstanbul içi taşımada kesinlikle güvenilir bir şirket. Eşyalar taşındıktan sonra yeni evde olmaları gereken yere bırakıldı gayet hızlı ve kolay oldu ev taşıma gibi stresli bir işi neredeyse eğlenceye dönüştürüyorlar. Normal taşıma işlemleri en az 3 saat sürerken asansör ve deneyimli ekip sayesinde çok daha kısa zamanda eşyalar taşındı üstelik yeni evin 5. katta olması da bir şeyi değiştirmedi yine aynı hız ve kolaylıkla eşyalar eve yerleştirildi ve aynı gün yerleştik yeni evimize. Tek bir eşyam ve duvarım dahi çizilmedi yeniden taşınacak olursam gözüm kapalı burayı tercih ederim. Teşekkürler.

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 9. Mehmet Temel dedi ki:

  Günümüzde nakliyat sektörü gerçekten insanların çok fazla ihtiyaç duymaya başladığı bir sektör ve işini iyi yapan firmaları, kişileri arıyoruz haliyle. Yazıcıoğlu Nakliyat gibi firmalar piyasada iyi ki varlar, sırf işi gücü aceleye getirip milletin parasını almaya bakan firmalarla dolu ortalık. Bu gibi güvenilir ve işini doğru düzgün, dürüst yapan etik ahlak sahibi kişiler sayesinde yüzümüz gülüyor en azından. Özellikle de bu beklenen deprem olaylarından dolayı nakliyat firması arayan insanlar doğru tercih yapmalı. Yazıcıoğlu Nakliyat sağolsun işini düzgün yapan firmalardan bir tanesi. Pişman etmeyecek ve işini dürüst, etik yapan bir firma olduğunuzdan dolayı böyle bir teşekkür mesajı yazmak istedim. Herkese iyi çalışmalar, iyi günler dilerim.
  .

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 10. Osman Terzi dedi ki:

  Ataşehir’de itametgah etmekteyim arkadaşlar zor anda yardıma koştu çok şükür. Eşyalara zarar gelmemesi için güzelce kapladılar sardılar sorunsuz tertemiz işçilik oldu fiyat konusunda da çok iyiler diğer firmalara göre daha az bir fiyat verdiler bu işçiliğe karşı bence çok az bile teşekkür ediyorum 🙂

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 11. isa budak dedi ki:

  Daha öncesinden iki kez evimi taşıttım ve her birinde de 3 liranın hesabını yaptığım için eşyalarım hem zarar gördü hem de nakliyeciler ile sıkıntılar yaşadık. Geçtiğimiz aylarda tekrar taşınmak zorunda kaldık ve bu kez nakliyeciyi eşim ayarlamak istedi ve de öyle yaptı. Eşim hem çok titiz hem iyi bir araştırmacı olduğu için internet üzerinden bulduğu Yazıcıoğlu nakliyat ile anlaşmış. Biz üzerimize düşen kolileme işlemleri gerçekleştirdikten sonra Yazıcıoğlu nakliyat çalışanları gelerek eşyalarımın paketleme işlemlerini kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile gerçekleştirip eşyalarımı ertesi gün teslim etti. Almış olduğumu hizmetten son derece memnun kaldığım gibi arkadaşları eşime dostuma tavsiye ettim ve üç tane mesai arkadaşımın da evini aynı şekilde taşıdılar.

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 12. Muhsin Ertuğrul dedi ki:

  İnternette araştırmalar sonucunda Yazıcıoğlu nakliyat ile anlaştım. Anlaşmamız gereği evin içerisinde yer alan ufak tefekleri bizim kolilememiz gerekirken kolileme işlemlerini eşimin hamile olmasından dolayı yetiştiremedik. Eve gelen çalışanlar eşimin halini gördüklerinde bana “Beyfendi böyle bir durum vardı da bize neden haber vermediniz.” dediler. Maddi durumumuzdan ötürü ufak tefekleri nakliye şirketine farktan ötürü koliletmek istemedik ama evime gelen ekip eşimi görünce anlaşmamızın dışında olmasına karşın tek bir kuruş fark talep etmeden kolileme işlemlerine yardımcı oldular. Anlaştığımız tutarı kendilerine verirken analarının ak sütü gibi helal olduğunu belirttim.

  1. Editor dedi ki:

   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz herzaman çalışmak ümidi ile, gününüz aydın, neşeniz bol olsun

 13. Aycup dedi ki:

  Yazıcıoğlu Nakliyat gibi firmalar piyasada iyi ki varlar, sırf işi gücü aceleye getirip milletin parasını almaya bakan firmalarla dolu ortalık. Bu gibi güvenilir ve işini doğru düzgün, dürüst yapan etik ahlak sahibi kişiler sayesinde yüzümüz gülüyor en azından. Özellikle de bu beklenen deprem olaylarından dolayı nakliyat firması arayan insanlar doğru tercih yapmalıdır.

 14. Ahmed Sayeed dedi ki:

  Özellikle eşyaların asansörle taşınması sayesinde dolaplar hasar görmeden ve deforme olmadan taşınabiliyor gayet güzel hizmet ben. İstanbul içi taşımada kesinlikle güvenilir bir şirket. Eşyalar taşındıktan sonra yeni evde olmaları gereken yere bırakıldı gayet hızlı ve kolay oldu ev taşıma gibi stresli bir işi neredeyse eğlenceye dönüştürüyorlar. Normal taşıma işlemleri en az 3 saat sürerken asansör ve deneyimli ekip sayesinde çok daha kısa zamanda eşyalar taşındı üstelik yeni evin 5. katta olması da bir şeyi değiştirmedi yine aynı hız ve kolaylıkla eşyalar eve yerleştirildi ve aynı gün yerleştik yeni evimize. Tek bir eşyam ve duvarım dahi çizilmedi yeniden taşınacak olursam gözüm kapalı burayı tercih ederim. Teşekkürler.

 15. Oğuzhan dedi ki:

  Evimin taşınmasını Yazıcıoğlu nakliyat ile gerçekleştirdim. Gerçekden de doğru karar vermişim. Eşyalarım zararsız, sorunsuz eski evimden söküldü ve yeni evimde montajlanarak teslim edildi. Samimi muhabbetler gerçekleştirdik arkadaşlardan keyifli bir nakliye hizmeti aldım. Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Yazıcıoğlu taşımacılık olacaktır… Bilginize.

 16. Esad Bozkaya dedi ki:

  Pendik’te bulunan evimizi Şişli’ye taşıyacaktık. Başka firmayla anlaştım ama gelmediler. Daha sonra, Google’a Pendik Evden Eve Nakliyat yazınca Yazıcıoğlu Nakliyat ile karşılaştım. Geç saatte aramama rağmen çok ilgilendiler ve beni çok memnun bıraktılar. Hizmet kalitesi sebebiyle birkaç arkadaşıma da şehirlerarası nakliyat için tavsiye ettim, onlar da çok memnun kalmışlar. İlgileri için Yazıcıoğlu Nakliyat’a çok teşekkür ederim.

 17. Mert yılmaz dedi ki:

  Kendisi ile bir arkadaşımın referansı ile tanıştım. Bir şirket nasıl profesyonel olunur kendilerini hizmette bunu gösteriyor. Geçen hafta yeni evimin nakliyesi için görüştük. Tüm eşyalarımı özenle paketlediler. Sıfır hata ile tüm nakliye işlemimi yaptılar. Yapılan işten son derece memnunum. Bu memnuniyetimi tüm dostlarıma ileteceğim. Helal olsun size

 18. MEHMET dedi ki:

  profesyonel anlamda ilgili bir firma. Yazıcıoğlu nakliyat’ı herkese tavsiye ediceğim evi taşıdık her türlü tedbir aldılar. çalışan kişiler hiç maskelerini çıkarmadılar uygun fiyat bence Yazıcıoğlu Nakliyat.

 19. Oğuzhan Yaylalı dedi ki:

  Pendiğin bir ucundan bir ucuna taşınacaktır internette ve eş dosttan bir çok öneri alıyorken Yazıcıoğlu Nakliyat ile görüştük hem fiyatları makul, hizmetleri taşımacılığı hiçbir eşyam zarar görmedi tamamen özenli bir şekilde kolileyip taşıdılar bu süreç zarfında orada çalışan arkadaşların kibarlığı da dikkatimi çekmedi değil. Yapılan işten son derece memnunum. . Bundan sonra nakliye işlerim olduğu zaman ilk tercihim Yazıcıoğlu taşımacılık olacaktır.

 20. Estetik Doktor Önerileri dedi ki:

  Evden eve nakliyat işleri gerçekten çok sıkıntılı ve sıkı bir araştırma gerektiren işler sınıfının başında gelir benim için. memur olduğum için sürekli olarak şehir değişikliği ile karşılaşıyoruz. O kadar araştırma yapılsa da bazen firmalarda istediğimiz özveriyi göremiyoruz. Eşyalar bilinçsiz paketleniyor, dikkat edilmeden araçlara yükleniyor. Yol uzunsa araç o eşyalarla bir gün dışarı da bekliyor gibi türlü türlü sorunlar var bu firmanın baya bir internet sitesini inceledim. yorumları okudum kanım ısındı gibi ücret konusunda buradan bir fiyat veriyor musunuz 2+1 eşyam var. Şuan oturduğum ev 3.katta taşınacağım ev ise 4.katta fiyat verebilirseniz sevinirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim. sizden dönüş bekliyorum.

 21. Tümhan Tekstil dedi ki:

  Gönül ferahlığı ile çalışabileceğiniz firma…. ben evimi taşıdım ve çok memnun kaldım. Dediğim gibi bu firmayı tercih edbilirsiniz. Kırıp dökmeden tertemiz taşıdılar sağolsunlar..

 22. Didem Zorguçoğulları dedi ki:

  Güzel ve kaliteli bir firmaya benziyor nakliyat yapmak çok sıkıntılı ve meşakatli bir iş gerçektende bir yerden başka bir yere taşınırken o eşyaların arabaya yüklenip yeni eve götürmek çok zor bir iş ve bunun birde eşya güvenliği kısmı var, taşınan değerli eşyalarda kırılma veya çizilme gibi durumların olması kötü ve üzücü bir durum bu yüzden kaliteli ve işinin ehli kişiler ve firmalar ile çalışmak lazım bu firmada’da ben bunu görüyorum. Şuana kadar pek nakliyat firmaları ile işim olmadı ama nakliyat ile ilgili bir durumum olursa bu firma ile çalışmayı isterim. İşini düzgün ve önemseyerek yapan herkes bir gün hak ettiği değeri mutlaka görecektir.

 23. mahfuz dedi ki:

  nakliye işlemi profesyonellik isteyen bir iştir pek çok kişi ev taşıma telaşı içerisinde araştırma yaparken doğru kriterlere uygun bir şekilde nakliye firması bulmakta zorlanmaktadır. Yazıcıoğlu nakliyat evini taşımak isteyen kişiler için kolaylık sağlamaktadır bu noktada güvenle başvurabileceğimiz bir firma olduğunu düşünüyorum ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım güvenle evinizi taşıyabilirsiniz. özellikle Pendik ilçesinde kaliteli hizmet sunan Yazıcıoğlu nakliyat firması eşyalarımızı kırılmadan bozulmadan güzelce paketleyerek taşıdı. Nacizane benim yorumum bu şekilde Çok teşekkür ederim emeği geçenlere

 24. Halı yıkama konyaaltı dedi ki:

  İstanbul anadolu yakasında bulunan ofisimizi antalya’ya taşımak için iletişime geçmiştik gerçekten info veren arkadaş tüm detayları bize anlattı ve bu bizi çok ikna etti sözleştigimiz saatte geldiler ve tüm eşyalarımızı korumalı film ve bantlarla güvenli şekilde kaplayarak taşıdılar teşekkür ediyorum

 25. Cem dedi ki:

  Her zaman nakliyat firmalarından çok çekmişimdir ya koltuklarım kırılmıştır yada malzemelerime zarar gelmiştir. En son seferde sizinle çalıştım ve okadar memnun kaldım ki anlatamam size bundan sonra bütün arkadaşlarıma aileme dostuma sadece sizi önereceğim hiç bir malzememde kırık dökük yok bir çizilme dahi yok teşekkür ederim

 26. Tatlı Haber dedi ki:

  Ataşehirde evdenevenakliyat kesinlikle önereceğim bir firmadır. Eşyalarımızı son derece güvenilir bir şekilde korumalı film ve bantlarla çevreleyerek taşıdılar. Ellerine sağlık

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?