Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama
03.01.2022
175

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Parça Eşya Depolama

Evde ya da başka bir yerdeki fazla olan eşyaların gerekli koşullarda ve profesyonel anlamda muhafaza edilmesini sağlayan hizmete parça eşya depolama adı verilmektedir. Eşya fazlalığı yaşandığı zaman; örneğin ev sahibi bir mobilya aldığında eskisini nereye koyacağını bilemiyor, bulaşık makinesi aldığında eskini atmak istemiyor. 

Bu gibi durumlarda apartman bodrumlarında ya da araba garajlarında ısı ve neme elverişsiz ortamlarda eşyaları depoladığınızda zarar görecektir. Evin bir odasını depo olarak kullanmak isteseniz bu sefer de yaşam alanınız kısıtlanacaktır. 

Sadece ev değil aynı zamanda ofisinizde yer açmak için fazla eşyalarınızı çıkarmak istiyorsanız; parça eşya depolama hizmeti almak tam size göre olacaktır. Aynı zamanda saklamak istediğiniz yaz ya da kış lastikleriniz ve yedek parçalarınız içinde parça eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Bütün bu sorunları çözmek adına parça eşya depolama hizmetinden faydalanmak sizler adına oldukça yerinde bir karardır. Bizler profesyonel ekibimizle birlikte parça eşya depolama konusunda kaliteli bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Sizlerde ihtiyaç halinde ev ya da ofis eşyalarınızın depolanması için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda bu eşyalarınızı dilediğiniz takdirde yine eski yerlerine taşımaktayız. 

Parça Eşya Depolamanın Faydaları

Özellikle işyerlerindeki depolama ihtiyaçlarının dış kaynaklı bir sistemle karşılanması büyük fayda sağlar. Böylelikle işyeri kendi işine odaklanabilir ve konsantrasyon kaybı yaşamaz. İşyerinde fazla eşyalarından kurtularak daha rahat ve ferah bir fiziksel ortam sağlanır. Ev ve işyerindeki fazla eşyaların depolanması her zaman ekonomik ve diğer konularda fayda sağlamaktadır. 

Parça Eşya Depolama Alanları Nasıl Olmalıdır?

Dışarıdan baktığınız zaman parça eşya depolama konusu basit ve normal bir süreç olarak görülebilir. Fakat eşyaları güvende ve sağlıklı bir ortamda tutmak adına depolama alanları önem taşımaktadır. Öncelikle eşyaların depolanacağı alanın ferah ve havalandırmalı olması gerekir. Aynı zamanda korunaklı bir alanda bulunması önem taşımaktadır. Depoda böcek ve haşerelere karşı düzenli ilaçlamalar yapılmalı ve depo temizliğine önem verilmelidir. 

Bu şekildeki depolarda eşyalar güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilebilir. Parça eşya depolama konusundaki önemli hususlardan birisi eşyaların zarar görmesini önlemektir. Bu yüzden eşyalar doğru bir şekilde paketlenerek, depoya yerleştirilmelidir. 

Bizler parça eşya depolama konusunda sizlere uygun koşullarda hizmet imkânı sağlıyoruz. Depolarımız düzenli olarak haşerelere karşı ilaçlanmakta ve eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Aynı zamanda havalandırma sistemi sayesinde zaman içerisinde nemden dolayı eşyaların zarar görmesinin önüne geçilmektedir. 

Böylece eşyalarda küf ya da koku oluşmamaktadır. Diğer taraftan depolarımızda bütün güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. 7/24 gözlemlenmekte ve böylece eşyalar üst düzey şekilde güvenlik altına alınmaktadır. Bizler parça eşya depolama konusunda güvenilir, nem ve rutubete karşı önlemli, ferah bir ortamda eşyalarınızı profesyonel ekibimizle muhafaza altına almaktayız.

Parça Eşya Depolamada Firma Seçimi

Evden eve nakliyat konusu ne kadar önemliyse parça eşya depolama konusunda da güven konusu o kadar önem taşımaktadır. Bu yüzden seçim yapmadan evvel firma konusunda detaylı olarak araştırma yapılmalıdır. 

Firmanın TSE belgesine sahip olup olmadığına bakmalı ve aynı zamanda kurumsal bir firma olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda firma bünyesinde çalışan teknik ekibin yeterli tecrübe sahip olup olmadığı da önem taşımaktadır. Parça eşya depolama hizmeti almadan önce firmanın taşınma yerine gelerek bir eksper raporu hazırlaması gerekir. 

Bu rapor doğrultusunda nasıl malzemelerin kullanacağı, ne kadar personelin görev alacağı, taşıma yapılacak gün ve saat belirlenmelidir. Eşyaların ebatına uygun kaliteli ambalajlar kullanılmalı ve uygun depolama alanlarına sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi yapılmalıdır. 

Bizler parça eşya depolama konusunda müşterilerin bütün beklentilerine profesyonel anlamda cevap veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman siz değerli müşterilerimizi en üst seviyede memnun ederek taşıma ve depolama hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Parça eşya depolama konusunda depolarımız üst düzey kapasiteye sahiptir. Eşyalar için öncelikle ofis ya da işyerine gelerek inceleme yapılmakta ve buna göre uygun paketleme ve depolama için rapor hazırlanmaktadır. 

Parça Eşya Depolama Hizmeti 

Birçok farklı sebepten ötürü insanlar ev ya da ofisteki bazı eşyalarını depolama konusunda firma arayışı içerisine girmektedir. Özellikle bu konuda parça eşya depolama hizmeti almak isteyen ve talepte bulunan birçok kişi bulunmaktadır. Parça eşya depolama konusunda bireysel ve kurumsal talepler söz konusudur. Önemli olan bu taleplere uygun doğrultuda kaliteli ve güvenilir bir şekilde, müşteri memnuniyeti sağlayarak cevap vermektir. 

Parça Eşya Depolama Aşamaları

Bu işlem için öncelikle ilgili adresten eşyalar alınır ve muhafaza edilecek süre içerisinde eşyaların paketlenmesi, depoya taşınması ve sigorta işlemlerinin yapılması gerekmektedir. 

Eşya depolama konusunda uzman olan personellerimiz eşyaların paketlenmesi, nakliyesi ve güvenli bir depo ortamında muhafaza edilmesi konusunda titizlikle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız eşya depolama olarak bütün tedbirleri alarak eşyaların sorumluluğunu üstlenmektedir. 

Bizler bu konuda müşteri memnuniyeti sağlama konusunu birincil koşul olarak görmekteyiz. Eşyaların tespiti, özel olarak ambalajlanması, teknik ve teknolojik kapasiteye sahip depolarda muhafaza edilmesi konusunda üst düzey hizmet vermekteyiz. Dilerseniz yine eşyalarınızı talep ettiğiniz zamanda aynı yerine teslim etmekteyiz.

Parça Eşya Depolamada Aranan Özellikler 

Parça eşya depolama konusunda öncelikle firma olarak yeterli ve kaliteli bir alana sahip olmak gerekmektedir. Depoların daima temiz tutulması da önemlidir. Eşya depolama hizmeti alacak olan kişi, talebi doğrultusunda önceden depolama alanına giderek yeri görebilir. 

Eşyaların temiz ve güvenli olarak muhafaza edileceği konusunda emin olur. Bu konuda firmamız parça eşya depolama olarak sürekli olarak gelişime açık bir şekilde kendisini yenilemekte ve buna göre bir tutum sergilemektedir. Böylece işinde daima başarılı olmakta ve verilen hizmetin kalitesini devamlı yükselterek öncü bir konumda bulunmaktadır. 

Depolama hizmeti talebinde bulunan kişi adına firmamız tarafından bütün nakliyat imkânları sağlanmaktadır. Depolama işlemi öncesinde firmamız eşyaların cinsine uygun şekilde paketleme işlemi yapmakta; nerede muhafaza edileceğine karar vererek sizler talep edene kadar buraya taşıyarak eşyaları güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Eşyalar firma tarafından depoya götürülmeden önce özel ambalajlama materyalleri ile korunaklı hale getirilmekte ve taşıma işlemiyle beraber geçici bir şekilde muhafaza edileceği depoya taşınmaktadır. Bütün bu işlemleri şahıs ve firma arasındaki yapılacak olan sözleşmeye belgelendirilmektedir. 

Her iki tarafı bağlayan hukuki bir dayanağa bağlı bir şekilde hizmet sağlanır. Eşya depolama konusu titizlik gerektiren bir iş olduğu için oldukça dikkatli davranılması icap eder. Parça eşya depolama talebinde bulunan müşterinin eşyalarının tümü bu süre zarfında sigortalanır. 

Aynı zamanda depolar üst düzey kamera sistemiyle güvenlik zafiyeti verilmeden gözetim altında tutulmaktadır. Parça eşya depolama konusunda güvenli ve titiz çalışmayı kendisine görev edinmiş, eşyaların taşınması ve muhafazası konusunda tecrübeli ekip ve ekipmanlara sahip bir firma ile çalışmak doğru bir tercih olacaktır.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?