Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Okmeydani Evden Eve Nakliyat

Taşınmak İçin Her Şey Hazır mı?

İstanbul çok fazla kişiye ev sahipliği yapan bir metropoldür. Her gün sayısız insan yeni ev ve işyerlerine taşınmaktadır. İstanbul’un Okmeydanı gibi hareketli yerlerinden birine taşınacak iseniz yeni yaşam alanı bulma telaşının yanı sıra doğru nakliye firması bulmak içinde ayrıca vakit ayırmanız gerekmektedir. Okmeydanı evden eve nakliyat konusunda çok fazla sayıda seçeneği bir arada bulabileceğiniz yerlerdendir. 

Okmeydanı’nda nakliye hizmeti veren firmaların pek çoğunun uluslararası kalitede ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Her gün çok sayıda ev ve iş yerinin taşındığını gözeterek mutlaka en az on beş gün öncesinden firma ile görüşme ayarlamalısınız. Aksi halde istediğiniz tarihlerde taşınma işlemeniz gerçekleşemeyebilir.  

Her iş için uzmanlık gerektiren noktalar olduğu gibi nakliye için de kesinlikle uzmanlık gerektiğini asla göz ardı etmemelisiniz. Çalışmayı seçmiş olduğunuz firmanın tecrübesi ve uzmanlığı sayesinde değer verdiğiniz eşyalarınız çok daha özenli bir şekilde taşınacaktır. Okmeydanı evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren ve bu tecrübeye sahip firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışarak gözünüz kapalı eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. 

Hatıralarınızı, değerlerinizi uzman kadrosu ile en doğru şekilde ambalajlayarak taşıyan ve Okmeydanı nakliye sektöründe uzun zamandır hizmet veren bir firma olarak işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Çok sayıda referansımız ve uzman kadromuz ile en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Verdiğimiz hizmet konusunda oldukça iddialı olduğumuz için nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini ekonomik değerlerin üzerinde tutarak hizmet vermekteyiz. 

İstanbul gibi şehirlerde yüksek katlı çok sayıda bina olması nedeni ile nakliye işlemlerinin zorlaşmasına sebep olmaktadır. Ancak Okmeydanı asansörlü nakliyat alanında yine oldukça tecrübeli olan firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Nasıl Bir Firma Seçmelisiniz?

Taşınırken Okmeydanı evden eve nakliyat firmalarını kendi kriterleriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi nakliye alanında da elbette ki hiç istenmese de yanlış kişilere denk gelebilmektesiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken noktaları iyi bilmeniz gerekmektedir. 

Firmamız Okmeydanı nakliye sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Sektörde edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak özellikle dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde sıralamaktayız;

  • Kaynağını bilmediğiniz telefon numaraları üzerinden her hangi bir nakliye firması ile kesinlikle anlaşmamalı ve ön ödeme vs. gibi işlemleri yapmamalısınız. Bu şekilde banka havalesi yaparak sahte firmalarca dolandırılmış çok sayıda kişi bulunmaktadır. 
  • Firmaların kesinlikle ofislerine gitmelisiniz. Eğer görüştüğünüz firma sisiz ofisine davet edemiyor ise kesinlikle bir sıkıntı olduğunu anlayarak vazgeçmelisiniz. 
  • Ofisine gittiğiniz firmaların ise ilk olarak ekspertiz hizmeti verip vermediklerini öğrenmelisiniz. Çünkü eşyaların değer tespitinin yapılması firma ile düzenleyeceğiniz sözleşmede yer almalıdır. 
  • Firma ile sözleşme yapmalısınız. Çünkü eşyaların sigortalanması ve garanti hizmetlerini bu şekilde resmileştirmiş olacaksınız. Unutmayın ki verilen sözler vaatler değil her hangi bir sıkıntı olması durumunda yazılı evraklar hukuki olarak değerlendirilmektedir. 
  • Taşıma ekibi içerisinde marangoz var mı? Eşyaların ne kadarını siz toplayacaksınız? Gibi sorularınızı mutlaka firmaya yöneltmeyi unutmayınız.
  • Ekspertiz çalışmasını bittikten sonra uygun aracı görmek isteyin. Eğer firma Okmeydanı evden eve nakliyat sektöründe bilinen ve güvenilir bir firma ise zaten araç filosunun tanıtımını yaparak size uygun aracı da özellikle gösterecektir. 
  • Karşılıklı istemler ve gün saat belirlendikten sonra sözleşmeyi imzalayarak firmadan ayrılabilirsiniz. 
  • Firma zaten kendine güveniyor ise kaparo vs. için sizi sıkboğaz etmeyecektir. Çünkü elinde sözleşmeniz bulunmaktadır. 

Tüm bu konularda anlaşılmanın sağlamasının ardından taşınma gününüzü sorunsuzca bekleyebilirsiniz. Okmeydanı şehiriçi nakliyat konusunda oldukça tecrübeli olan bir firma olarak tüm müşterilerimiz için bu uygulamaları yapmaktayız ve belirlenen gün ve saatte hazır olarak uzman ekibimiz ile beklemekteyiz. 

Yeni Adresinize Taşınmak İçin Artık Hazır mısınız?

Firma ile belirlediğiniz gün ve saat geldiği zaman hiç telaşa kapılmadan ve gereksiz strese girmeden sakin bir şekilde bekleyiniz. Zaten Okmeydanı evden eve nakliyat firmalarından pek çoğu tam vaktinde adreslerde olmaktadır. Taşınma işlemi için ev veya ofisinize gelen firma çalışanları hemen gerekli düzenlemeleri yapmaya başlayacaktır. Ekip içinde bulunan marangoz sökme işlemlerini yaparken diğer ekip çalışanları gerekli ambalajlama ve taşıma işlemlerine hemen başlayacaklardır. Kısa sürede eşyalar önceden belirlenmiş olan araca yüklenmeye başlanacaktır. Eğer yüksek katta oturuyor iseniz firma ile önceden belirlediğiniz gibi asansör ile hemen eşyalar indirilmeye başlanacaktır. 

Firmamız taşınma sırasında insanların neler yaşadığını çok iyi bilmektedir. Bu nedenle olabilecek en kısa zamanda eşyalar araca yüklenir ve yeni adrese doğru yola çıkılır. Yeni yaşam alanlarına da eşyalar yine hemen indirilip kurulması gereken eşyalar hemen düzenlenir ve uzman ekibimiz tüm işlerini tamamlayarak adresten ayrılmaktadır. 

Şehirlerarası Taşınmak İçin Nasıl Tercihler Yapılmalı?

Şehiriçi nakliyede olduğu gibi söz konusu şehirlerarası taşınma olduğu zaman da Okmeydanı evden eve nakliyat firmalarından yardım alabilirsiniz. Çünkü firmaların pek çoğu bu konuda oldukça tecrübelidir. Firmamızda hem şehiriçi hem de şehirlerarası nakliyeler yapmaktadır. Haftanın yedi günü ve mevsimsel fark gözetmeksizin Türkiye’nin her yerine kusursuzca eşyalarınızı taşımaktayız. 

 


Okmeydani  Evden Eve Nakliyat |  Okmeydani    Nakliyat  Okmeydani   bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?