Nuruosmaniye Evden Eve Nakliyat

Nuruosmaniye Evden Eve Nakliyat
28.07.2020
66

Hemen ARA
0 532 313 59 55


İnsanların yaşamı dünya üzerinde devam ettiği müddetçe göçler ve taşınmalar gerçekleşmeye devam edecektir. Yeni bir yere taşınmak bir heyecandır. Fakat aynı zamanda zahmet ve yorgunluğu da beraberinde getirir. Eski sistemle taşınanlar için zahmet ve yorgunluk kısmı doğru olabilir. Ancak Nuruosmaniye evden eve nakliyat firmamızdan alacağınız profesyonel hizmetle hiç zahmet çekmeden ve yorgunluk yaşamadan taşınırsınız. Firmamız bu güne kadar sunduğu hizmetlerde hep müşteri memnuniyetini almıştır. Sunduğumuz hizmetlerde şunlara dikkat ettiğimizden dolayı memnuniyetler beraberinde gelmektedir:
Müşterilerimizle taşınmaya dair bütün detayların yer aldığı sözleşme imzalarız. Sözleşmeden iki nüsha çıkarırız. Bir bizde diğer müşterimizde bulunur.

Nuruosmaniye nakliye firması

Nakliyeyi günlük kiralanan elemanlarla değil firmamızın sigortalı kendi personeli ile yaparız.
Nakliyat sırasında asansör gibi teknik gelişmeleri kullanmaktayız.
Taşıma yetki belgesi bulunan resmi firma olarak hizmet vermekteyiz.
Paketleme için koli ve battaniyenin dışında eşyaların özelliğine göre farklı ve gelişmiş materyaller kullanırız.
Eşyaların sökülmesinde, montesinde, kurulumunda tamamen uzman personelimiz görevlidir. Eşyaların araca yerleştirilmesinde bile deneyimli bir eleman görevlidir. Böylece eşyalar araca sistemli bir şekilde yerleştirilerek sabitlenir.
Eşyaların zarar görmemesi için her türlü gelişmiş tedbir alınır. Her şeye rağmen hasar olursa karşılarız.

HEMEN ARA

Nuruosmaniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nuruosmaniye’da çok sayıda nakliyat firmasının olması müşterilerin fiyat olarak yüzünü güldürmüştür. Firmalardan bazıları amatör ve sektörde yeni olduğundan daha fazla müşteri kazanabilmek için düşük fiyatlar vermektedir. Profesyonel olan Nuruosmaniye evden eve nakliyat firmaları ise rekabet karşında sundukları kaliteli hizmeti değiştirmeden fiyatta indirime gitmek zorunda kalmıştır. Profesyonel ve kaliteli hizmet sunan firmamızın fiyatlarında bazı kriterler vardır. Kriterleri dikkate alarak fiyatlandırma yapmaktayız. Telefonla firmamız arayan müşterimize sabit bir rakam vermek yerine keşif için randevu talep ederiz.

HEMEN ARA

Alacağımız randevu ile eşyaların yoğunluğunu tespit ederiz. Kullanacağımız paketleme malzemeleri, aracın büyüklüğü belirlenir. Ardından müşterimize; asansör kullanıp kullanmayacağını, paketlemeyi kimin yapmasını istediğini ve nakliyenin yapılacağı yeni adresin kaçıncı kat olduğunu sorarız. Alacağımız bilgiler ışığında fiyatlandırma yaparız. Keşif bizim için önemlidir. Çünkü müşterimizin eşyaları bazen az olabiliyor. Görmeden fiyat verildiğinde müşterimiz mağduriyet yaşıyor. Biz böyle bir mağduriyet yaşatmak istemediğimizden kendimiz görerek fiyatlandırma yapmayı tercih etmekteyiz. Müşterimiz keşif için müsait değilse mecburen sorularımızı sorarak keşifte elde edeceğimiz bilgileri edinmeye çalışırız.

Nuruosmaniye Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yeni evlenenler eşyalarını alırken çok fazla özen gösterirler. Yıllarca kullanılmak üzere alınan eşyalara ciddi paralar harcanır. Hiç kimse taşınırken eşyalarına zarar gelmesini istemez, Halk arasında birkaç taşınmanın eşyalar üzerinde bir yangının meydana getireceği kadar hasar meydana getirdiğine dair sözler dolaşmaktadır. Bu söz eski sistemle merdivenden sırtta yapılan nakliye için doğrudur.

Evden eve nakliyatta asansör kullanmaktayız. Asansör kullanmaktaki amacımız eşyalara zarar vermemektir. Halk arasında söylenen söz Nuruosmaniye evden eve nakliyat firmalarının en profesyoneli olan firmamız için asla geçerli değildir. Deneyimli elemanlarımız tarafından paketlenen eşyalar hızlı ve pratik bir şekilde asansörle araca indirilir. Yeni adreste de asansörle çıkarıldığından dolayı eşyalarda hasar oluşmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır. Sadece bu kadar mı? Elbette ki hayır! Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatları farklılık taşıyorsa hizmet kalitesinde de bir farklılık var demektir. Yoksa hiçbir nedeni olmadan bir firmanın başka bir firmadan daha yüksek fiyat veriyor olması akla yatkın değildir

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?