Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Merdivenköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıldır? 

Eşyalarınızın bir kamyonete yığılıp taşınmasını istemiyorsanız evden eve nakliyat firmasından yardım almalısınız. Merdivenköy evden eve nakliyat hizmetlerinin birçok firma ile yapıldığı bir yerdir. Merdivenköy’de çok sayıda akliyat firması bulunmaktadır. Şayet evden eve nakliyatla değil kendiniz taşınacaksanız sizi çok zor ve zahmetli bir iş bekliyor demektir. Öncelikle bir kamyonet ve taşımak için insanlar ayarlamalısınız.

İkinci fasılda eşyaları toplamanız gerekir. Merdivenköy şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyatta eşyalarına doğru paketlenmesi çok önemlidir. Şayet paketleme doğru yapılmamışsa eşyalar ciddi anlamda zarar görür. Halk arasında taşınmanın eşyalara yangının verdiği zararı verdiğine dair söylemler vardır. Bu söylemlerin ortaya çıkmasındaki esas neden paketlemenin eksik malzemeyle ve doğru yapılamamasıdır. 

Evden eve nakliyat firmaları özel malzemeler kullanarak paketleme yaparlar. Normalde ev sahibinin haftalar içinde topladığı eşyayı firmamızın elemanı bir iki saat içinde daha profesyonelce toplarlar. Ev sahipleri belki hayatlarından ilk defa topluyorlar. Tecrübeli elemanlarımız her gün eşya topladıklarından dolayı çok daha pratiktir. Usulünce toplanan eşyalar firma elemanları tarafından hızlıca araçlara yerleştirilir ve hasar olmadan taşınma gerçekleştirilir. Merdivenköy evden eve nakliyat hizmetlerinden yardım alarak hem kendinize iyilik yapar hem de eşyalarınızı korursunuz. 

Merdivenköy Evden Eve Hizmetlerine Ne Kadar Öderim?

Evden eve nakliyata ne kadar ödeyeceğinizi belirlemek için firmanın yetkilisinin bazı sorular sorması ve eşyalarınızı görmesi gerekir. Merdivenköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Profesyonel ve kaliteli hizmetlerin diğer yerlere göre daha uygun yapılmasında bölgedeki rekabetten kaynaklanır. Çok fazla firma olunca arada rekabet olmakta. Rekabette öne geçmek isteyen firmalar iş kalitesini artırırken fiyatları fazla yükseltemedikleri için müşterileri memnun eden bir tablo ortaya çıkar.

Fiyatlandırma yapabilmek için evde keşif yapılması gerekir. Yapılan keşifte kaç tane beyaz eşyanın olduğu, kaç tane mobilya takımının olduğu gibi durumlara dikkat edilir. Eşyaların durumuna göre kullanılacak malzeme miktarının da hesaplaması yapılır. Sadece battaniye ve koli kullanılmadığından dolayı paketleme malzemeleri çok fazla bir yekun tutmamasına rağmen fiyatta etkilidir. Merdivenköy şehirlerarası nakliyat hizmetleri şehir içine göre daha pahaldır. Pahalı olmasındaki neneden aracın yakıt masrafının fazla olmasından kaynaklanır.  

Fiyatlandırmada etkili olduğundan dolayı müşteriye paketlemeyi kimin yapacağı ve asansör kullanmayı isteyip istemediği sorulur. Firmamız çok tercih etmemesine rağmen paketlemeyi müşterimiz yapabilir. Elemanlarımız yaptığında hasar ve kırılma riski minimuma iner. Her şeye rağmen müşterilerimiz kendileri yapmak istediğinde malzeme tedariki konusunda yardımcı oluruz. Asansörü istenirse bir dilenirse iki yerde de kullanılabilir. Asansör kullanılmadığında fiyatlar düşer fakat taşınma uzun sürer ve hasar riski artar. Merdivenköy evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise eşyaların alınacağı ve nakledileceği yerin kaçıncı kat olduğudur. Zemin kat gibi düşük katlardan eşyaların çıkarılması yüksek katlara oranla daha kolay olduğundan fiyatı düşer. 

Merdivenköy’de Depolama Hizmeti Verilir mi?

Depolama, eşya, evrak, dosya, klasör gibi malzemelerin kiralanan süre içinde saklanmasını ve korunmasını sağlayan hizmettir. Merdivenköy evden eve nakliyat firmalarının bazıları depolama hizmeti vermektedir. İnsanlar bazen yeni evini kiralamadan veya bulmadan önce yaşadığı evden çıkmak zorunda kalabilir. Böyle bir durumda hem taşınması hem de eşyalarını yeni ev buluncaya kadar bir yerde saklaması gerekir. Bodruma veya eşya bulunan bir eve koymak eşyalara ciddi zarar verir. 

Bodrum gibi yerlerde fare gibi çeşitli haşereler olur. Bu haşerelere eşyalara kısa sürede bile zarar verebilir. Eşya bulunan bir eve konulduğunda üst üste konulması gerekir. Üst üste konulan eşyalarda illaki kırılmalar ve zarar görmeler olur. Zarar görmeden, haşerelerin istilasına uğramadan eşyaların saklanması Merdivenköy depolama hizmetleri ile mümkündür. 

Depolama hizmetinde saklanacak malzemenin türüne göre mekan bulunur. Ofislerdeki fazla malzemeler iş yapmayı engeller. Bundan dolayı her zaman lazım olmayan evrakların, dosyaların ve klasörlerin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Depolama hizmetlerinde evrakların konulduğu özel kilitli bölümler vardır. Eşyaların konulduğu yerler geniştir. Mekan 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır. Düzenli temizlikleri yapılarak mekan havalandırılır. Böylece mekanda nem ve rutubet olmaz. 

Merdivenköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl İşler?

Evden eve nakliyat eşyaların bir yerden alınıp diğer adrese sistemli ve planlı taşınmasıdır. Merdivenköy evden eve nakliyat firmalarının işleyişi profesyonel firmalarda genellikle aynıdır. Ufak tefek farklılıklar söz konusu olabilir. Fakat esas itibariyle benzerlik gösterir. Evden eve nakliyat süreci beş aşama şeklinde işler;

 • Keşif aşaması; bu aşamada firmanın yetkili kişisi müşterinin eşyalarını görür. Eşyaları görme imkanı yoksa sorulan sorularla eşyaların mahiyeti anlaşılmaya çalışılır. Keşif aşaması paketleme malzemelerinin belirlenmesi ve fiyat belirlenmesinde etkilidir. 
 • Eşyaların sökülmesi aşaması; mobilyalar mobilya ustaları, makinalar teknik ekip tarafından sökülür. Paketlenecek hale getirilir.
 • Eşyaların paketlenmesi aşaması; profesyonel firmalar sadece battaniye ve koli ile taşınma yapmaz. Gelişmiş materyalleri kullanarak eşyaların zarar görmesini engelleyecek şekilde paketler. Firmamızın elemanları paketlemede uzman olduğu için sizin haftalar içinde yapacağınız paketlemeyi bir iki saat içinde daha profesyonelce yapar.
 • Eşyaların araca indirilmesi, yerleştirilmesi ve yeni adrese nakledilmesi aşaması; eşyaların aşağı indirilmesinde ve yukarı çıkarılmasında Merdivenköy asansörlü nakliyat hizmeti tercih edilir. Böylece eşyalar zarar görmez ve eşyaların indirilmesi çıkarılması daha hızlı olur. Araca eşyaların sabitlenmesinde özel ekipmanlar kullanılır.
 • Yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi ve son kontrollerin yapılması.

Son kontroller sırasında firmamızın yetkili elemanı müşterimizle eşyaların hasar durumuna bakarlar. Her türlü tedbirimize rağmen hasar varsa firmamız karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlarız. 

Merdivenköy’de Hangi Firmayı Tercih Edilmeli?

İhtiyaç çok fazla olunca Merdivenköy evden eve nakliyat hizmeti veren firma sayısında artış oldu. Firmalar artınca kalitesiz firmalarsa araya karıştı. Firmalar arasında tercih yapmadan önce yakın zamanda taşınan eş, dost, akraba ve komşulardan öneriler alabilirsiniz. Firma önerilerini araştırarak en doğru cevaba ulaşabilirsiniz. Aslında profesyonel ve kaliteli firmalar genellikle halk arasında bilinir. Söylenenleri dikkate almak gerekir. 

Araştırmalarınızı internet üzerinden de yapabilirsiniz. İnternette yapılan müşteri yorumları firmanın kalitesini gösterme adına önemsenmelidir. Buna göre evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

 • Firmanın taşıma yetkisinin olması çok önemlidir. Resmiyetinin olması ve nakliye yapacak özelliği taşıdığını gösterdiğinden önemli bir unsurdur.
 • Firmada taşıma yapanlar günlük işçiler olmamalı. Firmanın kendi sigortalı elemanları yaptığı işlerinde daha hassas olur.
 • Her aşamada görevlendirdiği elemanların uzman ve tecrübeli olması gerekir. 
 • Taşıma sırasında asansör gibi teknik ekipmanların kullanılması hasarın en aza indirgenmesini sağlar.
 • Eşyaların fazlalığına veya azlığına uygun büyüklükte araçların kullanılması. Bunun yapılabilmesi için firmanın araç filosunun geniş olması gerekir.
 • Meydana gelebilecek hasarların firma tarafından karşılanması.
 • Nakliyattan önce bütün detaylara yer verilen sözleşmenin imzalanması. Sözleşme imzalayarak müşterilerimize sunduğumuz hizmete ne kadar güvendiğimizi de göstermekteyiz. 

Evden Eve Nakliyatı Kiralamak Zorunda mıyım?

Aslında böyle bir zorunluluk yoktur. Siz taşınmanın bütün yükünü ve zahmetini ben kendim çekerim diyorsanız nakliyat kiralamak zorunda değilsiniz. Rahat ve zahmetsiz taşınmak istiyorum diyorsanız firma kiralamalısınız. Taşınmanın ne kadar stresli ve zahmetli olduğunu belli yaşın üzerinde olup nakliyat firması olmadan taşınmak zorunda kalanlar çok iyi bilir. Merdivenköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti endekslidir. Eşyalarında hasar oluşmadan taşınmak isteyenler biraz para verip nakliyat kiralamalıdır. Daha az para verme düşüncesiyle hareket edenler kırılan eşyalarına daha fazla masraf yapmaktadır. 

 • Merdivenköy  – Kamyonet Nakliyesi
 • Merdivenköy– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Merdivenköy  Ofis Büro Taşımacılık
 • Merdivenköy Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Merdivenköy– Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Merdivenköy  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Merdivenköy– Kamyonet Nakliyesi
 • Merdivenköy– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Merdivenköy  Şehir içi Nakliye
 •  Şehirler Arası Nakliye
 • Merdivenköy-Eve Nakliye
 • Merdivenköy Şehir içi Nakliye

Bebek Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Merdivenköy Evden Eve Nakliyat | Merdivenköy Nakliyat Bağcılar bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?