Maslak Kurumsal Nakliyat Firmaları

Maslak Kurumsal Nakliyat Firmaları
12.06.2020
96

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Zamanımızda kadınıyla erkeğiyle herkes çalışmaktadır. Çalışan insanların taşınma için ekstra zaman ayırması oldukça zor ve yorucudur. Bundan dolayı nakliyat firmalarının hizmetleri tercih edilmektedir. Talep çok fazla olduğundan dolayı ihtiyaç fazladır. İhtiyacı karşılamak için amatör ve profesyonel çok sayıda firma hizmet vermektedir. Hasarsız ve sorunsuz hizmet alabilmek için kurumsal evden eve nakliyat firmaları tercih edilmelidir.

Kurumsal firmaların hizmetleri belli bir sistemle işler. Sistemli olması ve resmi olmasından dolayı müşteriler asla zarar görmez. Örneğin hizmetin detayları konuşulur. Fakat bu sözde kalmaz. Yazıya dökülerek sözleşme imzalanır. Sözleşmede müşterinin istekleri ve firmamızın sunacağı hizmetlerin her biri yer aldığından nakliye sorunsuz ve problemsiz gerçekleşir. Taşınma sonunda hasar olursa karşılandığından dolayı müşterilerimizi her zaman memnundur.

Kurumsal Evden Eve Nakliyatı Tercih Nedenleri

Firmamız müşterilerinin taşınma ile ilgili bütün beklentilerini karşılamaktadır. Kurumsal evden eve nakliyat firmaları arasında lider olan firmamız yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir. Taşınmak isteyenler firma arayışına girdiklerinde firmamızın adıyla karşılaşırlar. Hizmetlerimizle yıllardır müşteri memnuniyetini elde etmiş bir firma olarak farklılıklarımızı şöyle sıralayabiliriz;

  • Uzun yıllardır nakliye sektöründe taşıma yetki belgemizle hizmet vermemiz
  • Nakliyede çalışan elemanlarımızın her birinin firmamızın sigortalı elemanı olması. Gündelik işçiler kurumsal mantığa sahip olmadığından istenilen iş verimliliğine sahip değillerdir.
  • Mobilyalar için mobilyacı, makineler için teknik elemanlar görevlendirilir
  • Paketleme için yenilikçi malzemeler kullanılır
  • Eşyalar mekandan asansörle indirilip asansörle çıkarılır
  • Olası hasarın firmamız tarafından karşılanması
  • Geniş araç filomuzla eşyalarınızın yoğunluğuna göre araçla nakliyenin gerçekleştirilmesi

Güler Yüzlü Personel Güvenilir Hizmet

Taşınma düşüncesi ev sahibini yeterinde germekte ve strese girmesine neden olmaktadır. Firmamız müşterilerimizin genel olarak ruh haletinin farkında olduğundan güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Personelimiz taşınmanın her anında müşterimize karşı daima güler yüzlü ve sorun çözücü olarak yardımcı olurlar. Firmamız personeline düzenli olarak taşıma ve insan ilişkileri konusunda eğitimler verdiğinden personelimiz her zaman yapıcı tavır takınmaktadır.

Müşteri her zaman haklıdır anlayışının hakim olduğu kurumsal evden eve nakliyat firmaları müşterilerine hiçbir yük bırakmadan taşımayı gerçekleştirmektedir. Paketlemesinden yeni adreste her eşyanın yerli yerine konulmasına kadar bütün işlerle personelimiz ilgilenir. Makinalar kurulur, mobilyalar yerine yerleştirilerek ev yaşanılacak halde teslim edilir.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde 500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz. 1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?