Manyas Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Manyas Evden Eve Nakliyat

Manyas Evden Eve Nakliyat

Manyas Evden Eve Nakliyat Firmalarından Nasıl Bir Hizmet Alınır?

Hayatı boyunca eski klasik yöntemlerle taşınmış olan bir kişiye evini taşımak çok büyük bir zahmet gelir. Manyas evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerinden daha önce yararlanmış olanlar ise taşınmayı hiç sorun etmezler. Çünkü evden eve nakliyat ile klasik yöntemlerle çalışma arasında çok büyük farklar vardır. 

Klasik şekilde taşınanlar evin eşyalarının toplanıp paketlenmesinden araca indirilmesine, araca yerleştirilmesine, yeni adrese çıkarılmasına ve eşyaların yerlerine yerleştirilmesine kadar her türlü aşama ev sahibi tarafından yapılır. Hatta eşyaların paketleneceği kolilerin marketlerden toplanması daha ev sahibine kalır ki bu bile başlı başına bir sorundur.

Evden eve nakliyat, bir adresteki eşyaların profesyonel ekipler tarafından sistemli ve planlı bir şekilde alınarak yeni adrese nakledilmesi ve yerleştirilmesidir. Manyas evden eve nakliyat hizmetlerinin çok yoğun olarak verildiği bir ilçedir. İlçe halkı eşyalarının zarar görmesini istemediği için evden eve nakliyatı tercih ederler. Firmamız sistemli ve organize olarak hizmet verdiğinden dolayı ev sahibi hiçbir şeye elini sürmeden taşınır. 

Talep çok fazla olduğundan dolayı Manyas ilçesinde nakliyat firması sayısı çok fazladır. Firmalar arasında profesyoneller olduğu gibi amatörler de vardır. Profesyonel firmalardan hizmet alınması eşyaların hasar görmemesi ve taşınma yükünü hissetmemek adına çok önemlidir. 

Manyas Evden Eve Nakliyat Firmasına Ne Kadar Öderim?

Bazı insanlar maliyetinin yüksek olacağını düşünerek nakliyat firması ile taşınmak istemez. Klasik yöntemlerle taşınmaya göre Manyas evden eve nakliyat firmalarının verdiği fiyat biraz daha yüksektir. Amatör olan firmalar daha fazla müşteri çekebilmek için fiyatlarını düşürür. Profesyonellere daha yüksektir. Amatör firma veya klasik yöntemlerle daha ucuza taşınanlar taşınma neticesindeki hasarlarını hesaba kattıklarında daha kabarık bir fatura ile karşılaşırlar. 

Firmamız gibi profesyonel firmalarla taşınanlar ise biraz yüksek öder ama eşyaları zarar görmez, rahat, zahmetsiz ve sorunsuz bir taşınma gerçekleştirir.  Firmalar fiyatlandırmada bazı kriterleri dikkate alırlar. Bu kriterler şöyledir;

 • Yakıt masrafı; Manyas şehirlerarası nakliyat şehir içine göre yakıt masrafından dolayı daha yüksektir. Ülkemizde benzin pahalı olduğundan şehirlerarası nakliyat fiyatının yarısını, şehir içi nakliyatın ise %11’ini yakıt oluşturur. 
 • Taşınmada görev alacak personel sayısı. Personel sayısı ve işçilik de eşyaların fazlalığına ve evin büyüklüğüne göre değişir. 1+1 ev ile 4+1 evin taşınmasında görevlendirilecek personel aynı olmayacağı gibi fiyatlandırma da farklı olacaktır.
 • Paketlemeyi firma yaparsa maliyet biraz artar. Ev sahibinin yapmasını firmamız pek tercih etmemektedir. Hayatında bir iki kere eşya paketleyen ev sahibi ile her gün en az bir evin eşyasını paketleyen personelimizin pratikliği aynı olmayacaktır. Personelimiz eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde hızlı bir şekilde paketler.
 • Asansör kullanımı ek maliyettir. Manyas asansörlü nakliyat eşyaların zarar görmeden ve hızlı bir şekilde yapılmasında çok etkilidir. Müşterimiz asansör istemeyebilir. Tek adreste veya iki yerde kullanmak isteyebilir. Her durum ayrıca hesaplanarak maliyete eklenir. 
 • Eşyaların alınacağı dairenin ve nakledileceği evin kaçıncı kat olduğu da fiyatta etkilidir. 

Manyas Evden Eve Nakliyat Firmalarından Depolama Hizmeti Olan Var mı?

Evinde fazlalık eşyaları olanlar, ofislerinde işlerin yapılmasını engelleyen dosyalar ve klasörleri olanlar Manyas depolama hizmetlerinin imkanlarını kullanmaktadır. Depolarda, bir süreliğine yurt dışına gittiğinden dolayı bütün evinin eşyasını emanet edenden birkaç dosyasını koruma altına alanlar da vardır. Evlerde eşyalar bazen fazlalık gibi gelir ama sonrasında lazım olabilir. Bundan dolayı atılması çok doğru olmayan eşyaların ve dosya tarzındaki malzemelerin belli süre içinde muhafaza altına alınması gerekir. Eşyaları 7/24 koruma altına alan mekanlar depolardır.

Depolama hizmetini veren bazı nakliyat firmaları vardır. Manyas evden eve nakliyat firmalarından depolama hizmeti veren firmamız mekanların temizliğine, hijyenine ve havalandırılmasına çok dikkat eder. Mekanların nem ve rutubet olması eşyalara zarar verir. Nemsiz, rutubetsiz ve temiz olması için depoların düzenli havalandırması ve temizliği yapılır. Eşyalar depolara müşterilerle yapılan sözleşme ile alınır. Sözleşmede depoya konulan malzemelerin detaylı listesine yer verilir. Hangi süreler içinde ve ne kadar ücret karşılığında kullanılacağı da sözleşmede yazar. 

Depolarda her türlü hırsızlık, sel, yangın gibi tedbirler alınmıştır. Eşyalar şifreli sistemlerle kilit altında tutulur. Kilitlerin anahtarları eşyaların sahiplerinde bulunmaktadır. Dosya tarzındaki malzemelerin bulunduğu dolapların sadece bir tane anahtarı vardır o da sahibindedir. 

Manyas Evden Eve Nakliyatın İşleyişi Nasıldır?

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı evlerini veya ofislerini taşımak zorunda kalırlar. Manyas evden eve nakliyat firmaları taşınmak zorunda olan yöre halkına sistemli ve organize hizmetleriyle yardımcı olurlar. Profesyonel firmalar sistemli hareket ettiklerinden çok pratiktirler. Ev sahibi hiçbir sıkıntı yaşamadan taşınmanın keyfini sürer. Taşınma süreci şu şekilde işlemektedir;

 • Firma yetkilisi ilk aşamada eşya keşfi yapmalıdır. Taşınacak olan evin eşyalarının görülmesi ve detayların konuşulması için ev sahibinden randevu talep edilir. Randevuda eşyaların yoğunluğu belirlenir. Eşyalara göre ne kadar malzeme hazırlanacağı, aracın boyutu, eleman sayısı ile birlikte nakliyat fiyatı da belirlenir. Sözleşme imzalanır.
 • Eşyaların sökülmesi ve yerlerinden çıkarılmasında profesyonel ekipler görevlendirilir. Manyas evden eve nakliyat firmalarından olan firmamızın her alanda uzman elemanlar görevlendirmektedir. Örneğin mobilyaları mobilyacı olan elemanımız söker ve monte eder.
 • Bütün eşyalar uygun malzemelerle paketlenir. Modern ve gelişmiş malzemelerle deneyimli elemanlarımız tarafından paketlenen eşyalar zarar görmeden taşınır.
 • Paketlenerek hazırlanan eşyalar asansör ile araca indirilir. Araçta yerleştirme ile görevli olan elemanımız eşyaları belli bir düzen ve planla araca yerleştirir. Araç içindeki mekanizmalar ile sabitler.
 • Yeni adrese nakledilen eşyalar aynı sistem ve organize ile eve çıkarılarak yerleştirilir. Eşyalar ev sahibinin istediği yerlere yerleştirildikten sonra varsa hasar tespiti yapılır. Manyas şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat aynı hassasiyetle yapılır. 

Manyas Evden Eve Nakliyat Firmalarının Avantajları Nelerdir?

Evlerimizdeki eşyaların maddi ve manevi değerleri vardır. Bundan dolayı hiç kimse eşyalarının zarar görmesini istemez. Manyas evden eve nakliyat firmalarından olan firmamızın en hassas olduğu konu eşyaların hasarsız bir şekilde teslim edilmesidir. Halk arasında bir söylenti vardır; birkaç taşınma eşyalarda bir yangının verdiği tahribatı verirmiş. Klasik taşınma yöntemleriyle yapılan taşınmalarda eşyaların zarar gördüğü doğrudur. Teknolojik cihazların ve gelişmiş malzemelerin kullanılarak tecrübeli elemanlarımızla yaptığımız evden eve nakliyat için bu söylenti doğru değildir. 

Manyas Evden Eve Nakliyat Firmalarında Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar eşyalarını seçerken çok fazla özenir. Ciddi paraların verildiği eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için profesyonel firmalardan hizmet satın alınmalıdır. Zahmetsiz, tedirgin olmadan ve gerilmeden bir taşınma yaşamak istiyorsanız nakliyat firmanızı dikkatli seçmelisiniz. Firma tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır;

 • Taşıma yetki belgesinin olması gerekir. Belgesi olmayan firmalardan yardım alınmamalıdır.
 • Taşımayı yapacak olan elemanların firmanın sigortalı personeli olması işlerin daha profesyonelce yapılmasını sağlar.
 • Mobilya montesinden makine kurumuna kadar her alanda uzman elemanların görevlendirilmesi eşyaların zarar görmemesi adına önemlidir.
 • Nakliyatın hızlı ve pratik yapılabilmesi için asansör gibi teknik cihazların kullanılması gerekir.
 • Eşyaların çokluğuna uygun büyüklükte çelik kasalı araçların kullanılması. Firmanın araç filosunun geniş olması önemli bir imkandır.
 • Taşınma sırasında meydana gelebilecek olası hasarların firma tarafından karşılanacak olması.
 • Taşınmada güven çok önemlidir. Manyas evden eve nakliyat firmalarının önde gelen firmalarından olan firmamız müşterilerine sözleşme yapmaktadır. Yapılan sözleşme her iki taraf için de güvencedir. Firmamız sözleşmede yer alan bütün detaylara harfiyen uymaktadır.  Gösterdiğimiz önemden dolayı her nakliyatımız müşteri memnuniyeti ile neticelenmektedir. 
 • Manyas – Kamyonet Nakliyesi
 • Manyas  – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Manyas   Ofis Büro Taşımacılık
 • Manyas  Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Manyas – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Manyas   Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Manyas  – Kamyonet Nakliyesi
 • Manyas – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Manyas   Şehir içi Nakliye
 • Manyas   Evden-Eve Nakliye
 • Manyas Şehir içi Nakliye

Manyas  Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Manyas Evden Eve Nakliyat | Manyas  Nakliyat  Manyas bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?