Maltepe Kurumsal Nakliyat Firması

Maltepe Kurumsal Nakliyat Firması
29.06.2020
142

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kurumsal nakliye; kurum ya da özel teşebbüslere ait her türlü araç, eşya ve evrakların bir noktadan başka bir yere taşınması demektir. Haliyle, sadece özel kişilere ait olmayan ve tüm çalışanları ilgilendiren eşyaların taşınması sırasında nakliye firmalarının sorumluluğu bir kat daha artmaktadır. Özellikle özel ya da devlet dairelerinin yoğun olduğu bölgelerde nakliye hizmetine ihtiyaç daha fazla olmaktadır. Maltepe Kurumsal Nakliyat Firması açısından yoğun bir bölgedir.

 

Özel teşebbüsler ya da devlet kurumlarının, zaman zaman başka bir yere nakliye edilmesi gerekebilir. Taşıma sırasında sadece çalışanların kullandıkları eşyalar değil, devlet ve çalışanlar için önem arz eden evrakların taşınması da sağlanmaktadır. Elbette, tüm belge ve eşyaların hasar görmemesi ya da kayıp olmaması, en çok dikkat edilmesi gereken konudur.

 

Kurumsal Nakliye Firmaları Özellikleri Neler Olmalıdır?

Ofis ortamı ister devlet dairesi, ister ise özel kurum olsun, çalışan kesimin işlerinin yapıldığı önemli yerlerdir. Buraların başka bir yere taşınması ise uzmanlık gerektiren bir iştir. Baştan savma yapılan özensiz bir nakliyenin sonucunda, hem çalışanların hem de kimi zaman toplumun olumsuz etkileneceği aşikardır.

Maltepe kurumsal nakliyat firması olarak alternatifleri olan bir ilçedir. Ancak, her nakliye firmasının kurumsal olma özelliği taşmadığı da unutulmamalıdır.  Bu nedenle, işini ciddiye alan sorumluluk sahibi ve deneyimli kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bunun için önceden bir araştırma yapılmalı, müşteri memnuniyeti kazanmış olan bizim gibi firmalar seçilmelidir.

Maltepe Nakliyat Firması Olarak Firmamızın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Firmamız; kurumsal nakliyat konusunda sunduğu kaliteli hizmetlerle tercih edilen bir firmadır. Öncelikle müşterinin isteği doğrultusunda taşıma hizmeti sunulacak kuruma ekspertiz gönderilerek, detaylı eşya raporu tutulması sağlanmaktadır. Bu rapor doğrultusunda plan yapılır ve bir gün önce uzman ekibimizle montajlı ofis eşyası sökülerek, taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Sökülen ürünler paketlenip, önemli evraklar uygun şekilde ambalajlanmaktadır. Özellikle cam ve bilgisayar gibi hassas eşyalar için ayrı bir özen gösterilmektedir. En uygun şekilde araçlara alınan eşyaların götürüldükleri yerlerdeki ofise aynı hassasiyetle yerleşmesi sağlanmaktadır. Tüm bu kaliteli hizmetlerimiz ile Maltepe kurumsal nakliyat firması olarak en fazla tercih gören firma olma özelliğimizi korumaktayız.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim Sayfamızdan telefon ve adresimize ulaşabilirsiniz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?