Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat
29.06.2020
379

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat hizmetini kalite ve güven ilkesi içerisinde sunmaktayız. Firmamız birçok alanda taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmetleri deneyimli kadrosu tarafından müşterilerine sunmaktadır. Sorumluluk bilinciyle, tecrübeyi birleştiren firmamız müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Birçok bölgeye taşımacılık faaliyeti yürütmektedir. Geniş dolaşım ağı sayesinde birçok adrese teslimat yapmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini kendisine vizyon olarak belirmiştir.

Firmamız müşterilerinin hiçbir mağduriyet yaşamadan, sorunsuz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Bu nedenle her işlem öncesi sigortalı sözleşme imzalanmaktadır. Firmamız sigortalı taşımacılık faaliyeti yürütmektedir. Bu sayede müşterilerinin olası hak kayıplarını önlemektedir. Tüm işlemlerini legal çerçevede sürdüren firmamız, müşterilerinden olumlu dönüşler almaktadır.

Deneyimli işçi kadrosu ile tüm taşımacılık işlemlerini kurallarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşıma esnasında doğabilecek herhangi bir zarara karşı geniş güvenlik önlemleri almaktayız. Firmamız tarafından müşterilerimizin mal varlığı her yoldan korunmaktadır. Her bir eşya özellikleri göre sınıflandırılmakta ve ambalajlanmaktadır. Demonte edilmesi gereken eşyalar, tecrübeli çalışanlarımız sayesinde parçalarına ayrılmaktadır. Her parça özenle paketlenip, büyük bir dikkatle taşıma aracına yüklenmektedir.

Maltepe Nakliyat Hizmetleri

Maltepe nakliyat hizmetleri ile firmamız özen yükümlülüğü çerçevesinde eşyalarınızı korumaktadır. Taşıma sırasında gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Her taşıma öncesi eşyalarınız özenle ambalajlanıp paketlenmektedir. Bu sayede olası ezilme, çizilme ve kırılmaların gerçekleşmesi önlenmiş olmaktadır. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu nedenle her taşıma öncesi geniş güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Eşyalarınız taşınmadan önce demonte ve ambalajlama sürecinden geçmektedir. Bu süreçte eşyalarınız mümkün olduğu çerçevede parçalarına ayrılmaktadır. Bu işlemler uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Parçalarına ayrılan her bir eşya cinsine göre ambalajlanıp paketlenmektedir. Bu şekilde taşıma aracına özel bir plan ile yerleştirilmektedir.

Demonte sürecinde eşyalarınız çeşitli süreçlerden geçer. Koltuk takımlarınızın kolları uzman ekip arkadaşlarımız tarafından çıkarılıp çift korumalı naylonlar yardımıyla sarılır. Elektronik eşyalarınız balonlu naylonlar yardımıyla ambalajlanır. Televizyon ve masaüstü ekranlarınız hassas oldukları için özel bir muameleye tabi tutulur. Streç atma işleminin ardından kartonlanır. Ambalaj battaniyeleri aracılığıyla taşıma aracına iletilir. Buzdolabı ve diğer mutfak eşyalarının içleri boşaltılır. Her biri ayrı ayrı paketlenir. Bu aşamada mutlaka çift taraflı korumalı naylonlar kullanılmaktadır.

Maltepe Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Maltepe şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Firmamız çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Standart ev taşımacılık işlemlerinizi deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde yürütmektedir. Bunun yanında ofis eşyalarınızın taşınmasını da sağlamaktadır. Fuar alanı taşımacılığında tüm ekipmanlar özenle taşınmaktadır. Parça eşya taşıma işlemlerinde sınırlı sayıda eşyalar taşınmaktadır.

Firmamız tüm taşımacılık işlemleri öncesinde ambalajlama ve paketleme sürecine çok önem vermektedir. Bu sayede eşyalarınızın hasar alması engellenmektedir. Firmamız özen yükümlülüğü çerçevesinde faaliyet yürütmektedir. Deneyimli kadrosu sayesinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm taşıma işlemleri sırasında geniş güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu güvenlik önlemleri sayesinde eşyaların hasar almadan taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Firmamız sigortalı taşımacılık faaliyeti yürütmektedir. Bu sayede doğabilecek olası hak kayıplarının önüne geçmektedir. Müşterilerinin tüm haklarını hukuki yollardan güvence altına almaktadır. Her işlem öncesi karşılıklı olarak sigortalı sözleşme imzalanmaktadır. Taşıma esnasında da son derece titiz davranılmaktadır. Tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Firmamız özen yükümlülüğüne aykırı hareket etmemekle birlikte, tüm hizmetlerinde gereken tüm prosedürleri yerine getirmektedir.

Maltepe Eşya Taşıma Fiyatları

Maltepe eşya taşıma fiyatları ile firmamız en ekonomik hizmeti en kaliteli biçimde vermektedir. Firmamız fiyatlandırma noktasında çok hassas ve titiz davranmaktadır. Müşterilerinin mağdur olmaması için çeşitli güvenlik önlemleri yanında, çeşitli fiyatlandırma kriterleri de belirlemektedir.

Fiyatlandırma yapılırken ilk olarak firmamızın iletişim numarasından müşteri yetkilisiyle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili kişi talep ettiğiniz hizmete göre genel bir fiyat teklifi sunacaktır. Bu fiyat yaklaşık değer olup, net fiyat bilgisinin verilebilmesi için ekspertiz incelemesi gerekmektedir. Firmamız son derece uzman bir kadroya sahiptir. Ekspertiz ekiplerimiz ise alanında yetkin kişilerdir.  Ekspertiz çalışanlarımız fiyat belirlerken birçok faktörü göz önüne almaktadır.

Fiyatlandırma yapılırken ilk olarak taşıma yapılacak adrese olan uzaklık hesaplanır. Mesafe bilgisine göre kullanılacak araç belirlenir. Taşıma aracının teknik özellikleri fiyatlandırmaya da etki etmektedir.  Harcanan yakıt miktarı hesaplanıp fiyatlandırmaya dahil edilir Daha sonra envanter incelemesi yapılır. Eşyaların özelliklerine göre harcanacak ambalaj miktarı hesaplanır. Asansörlü ev taşımacılığı veya standart ev taşımacılığı olup olmamasına göre ayrı bir fiyatlandırma yapılır. Tüm bu işlemler sırasında harcanacak iş gücü miktarı fiyata dahil edilir.

Nakliye, son zamanlarda çok fazla tercih edilen bir hizmettir. Bunda özellikle mega şehirlere olan göç olayının fazlalaşması ve iş nedeniyle yer değiştirme zorunda kalınması gibi hususlar etkendir. Haliyle, bu durum hizmete olan talebin artmasına neden olmuştur. Bu da pek çok nakliye firmasının ortaya çıkmasını sağlamıştır. İstanbul’un yoğun nüfusuna sahip Maltepe evden eve Nakliyat firmaları açısından zengin seçeneğe sahip bir ilçedir.

Maltepe; İstanbul’un Anadolu kıyısında Marmara denizine kıyısı olan ve Anadolu’nun nüfus bakımından en büyük 4. İlçesidir. Haliyle bu durum taşınmanın bu ilçede yoğun olduğunu göstermektedir. Bu durum ilçede nakliye hizmetine olan ilginin artarak, nakliye firmaları arasından tercih yapmak zorunda kalınmasına neden olmaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye ya da taşımacılık, kapsamlı bir hizmettir. Ancak, bazı nakliye firmaları işin sorumluluğunu taşıyamamakta ve kişilere hem maddi hem de manevi sıkıntı yaşatmaktadır. Bunun için nakliye firmaları seçerken çok dikkatli olunması, kişilerin mağdur olmaması açısından önemlidir.

Maltepe evden eve Nakliyat  yapan firmaların sayısı oldukça fazladır. Ancak, bu işi gereği gibi uygulayan ve kişilerin güvenine layık firma ise çok azdır. Öncelik, müşteri memnuniyeti olmalıdır. Kişiler için maddi ve manevi değeri olan eşyalara herhangi bir zarar gelmeden taşımak, çok önemlidir. Bu da sigortalanması ile güvence altına almakla mümkündür. Oluşabilecek en küçük bir hasarın karşılanması, kişilerin daha rahat olmasını sağlamaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Firmamızın Farkı

Kişiler için eşyaların hem maddi hem de manevi açıdan önemi büyüktür. Firmamız bunun bilinciyle hareket ederek, önceliği müşteri için önem teşkil eden eşyaların güvenle taşınmasına vermiştir. Bunun için her türlü çalışmayı yaparak, uygun malzeme ve araçları temin etmektedir.

Asansörlü taşımacılık sistemi ile en kolay şekilde ve en kısa zamanda nakliye işini gerçekleştirmekteyiz. Büyük eşyaların ambalajlanması için farklı malzemeler kullanmaktayız. Elektronik eşya ve mobilyaların montajını yapmaktayız. Şehir içi ya da şehirler arası nakliye için en uygun malzeme ve araç ayarlamakta ve tüm eşyaları sigortalamaktayız. Böylece sunduğumuz kaliteli hizmetimiz ile Maltepe evden eve taşımacılık firmaları söz konusu olduğunda, lider firma olarak tercih edilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

 • Maltepe– Kamyonet Nakliyesi
 • Maltepe– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Maltepe Ofis Büro Taşımacılık
 • Maltepe Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Maltepe – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Maltepe Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Maltepe – Kamyonet Nakliyesi
 • Maltepe– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Maltepe Şehir içi Nakliye
 • Maltepe Evden-Eve Nakliye
 • Maltepe Şehir içi Nakliye

Cevizli Mah. Orhangazi Cad. 15 Maltepe, İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır. İletişim sayfamızdan Telefon ve Adresimize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?