Kuledibi evden eve nakliyat

Kuledibi evden eve nakliyat
17.07.2020
265

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 Aradığınız Profesyonel Bir Taşınma İse Firmamız Yanınızda

Özellikle yaz aylarında tayin işlemlerinin sonuçlanması ile taşınma işlemlerinin artması üzerine hareketlenen sektörde Kuledibi evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız, konusunda profesyonel kadrosu ile tüm taşınma işlemlerinizde yanınızda.

Nakliye firmaları arasında yıllanmış tecrübeye sahip olan firmamız ile taşınma işlemlerini en kolay yollardan halletmeniz sağlanırken, bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatları sizler için sunuyoruz.

Taşınma işlemleri başlı başına bir plan içerisinde ilerlemek zorundadır. Nakliye işlemi için aradığınız firmada disiplinli bir çalışma olup olmadığını mutlaka araştırmalısınız. Nakliye işleminin ilk basamağı olan keşif işlemleri sayesinde eşyalarınızın bir envanteri çıkarılarak taşınma günü için bir plan yapılır. Çıkarılan bu envanter, eşyaların ambalajlanmasından kamyonlara yüklenmesine kadar her konuda taşıma yapacak kişilere ışık tutar. Ücretsiz keşif işlemimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA

Eşyalarınızın işini iyi yapan kişiler tarafından taşınması ve konforlu bir taşınma işlemi için bizler sizin yerinize tüm detaylara hâkim bir çalışma yürütmekteyiz. Yeni evinizin keyfini hiçbir şey kaçırmasın istiyorsanız alanında uzman kadrosu olan bir nakliye firması ile çalışmalısınız.

Tam Zamanında Sözleştiğimiz Gibi Taşınma İşlemlerinizi Gerçekleştiriyoruz

Taşınma işlemlerinde zaman oldukça önem arz eden bir konudur. Sizlerle oluşturulmuş plan dâhilinde uzman ekip tam zamanında taşınma işlemleriniz için vermiş olduğunuz lokasyonda hazır bulunur. Gecikmelerin yaşanmaması için zamanlama konusunda hassas çalışan bir firma ile çalışmanızı öneririz. Kuledibi evden eve nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız, çevrede bulunan firmaların aksine eğer müsaitlik durumu yoksa sizlerden gelen talepleri geri çevirir. İş kaçırmamak adına sizlerin mağdur olmasına sebep olan firmalar sektörü baltalamaktan başka bir şey yapmamaktadırlar.

Her türlü ihtiyaca uygun kapasiteye sahip araç filomuz ile sizlerin her türlü taşınma ihtiyaçlarına kolaylıkla karşılık verebilmekteyiz. Araçlarımızın tüm kontrolleri ve bakımları aksatılmadan yerine getirilerek taşınma günü olası araç sorunlarının önüne geçilmektedir. Araç içi yükleme personeli konusunda deneyime sahip kişilerden oluştuğu için araç içi yüklemeler kusursuz bir biçimde gerçekleştirilerek eşyalarınızın zarar görmemeleri sağlanır.

Tüm Eşyalarınızı Özenle Taşıyoruz

Eşyalarınız ambalajlama tekniklerine hâkim profesyonel bir ekip tarafından özenle ambalajlanarak yeni yerlerine nakledilirler. Ambalajlamada hedef hiçbir eşyanın zarar görmeden nakliyesinin sağlanmasıdır. Büyük ebatlarda eşyalarınız havalı naylonlara özenle sarılırken, kıymetli olan özel eşyalarınız için tasarlanmış mukavemetli kutular kıymet verdiğiniz eşyalarınız için koruyucu olacaktır. Eşya taşırken oluşacak en büyük sorunların başında gelen tüm kıyafetlerin kırışmasının önene geçecek olan askılı giysi kutularımız ile rakip firmalara örnek olmaktayız.

HEMEN ARA

Demonte eşyalarınızın işinde usta mobilyacılar tarafından sökülerek, nakliye sonrası istediğiniz yere kurulumunu sağlarken, bu aşamada mobilya aksesuarlarının kaybolmaması için özellikle dikkat etmekteyiz. Kurulum gereken tüm eşyalar için hazır mobilya ustaları sayesinde taşınma işlemi sonrasında yerleşme işleminiz hızla ilerleyecek ve sizlere konforlu bir taşınma hizmeti sunulmuş olacaktır.

Bir nakliye firması ile anlaşma yapmadan önce vereceği tüm hizmetleri detaylı bir biçimde incelemeli ve fiyat-performans konusunda dikkatli bir biçimde analiz yapmalısınız. Sektörde bulunduğumuz dönem dikkate alındığında, nakliye işinde bu kalitede bu fiyata hizmet vermek bizler için mutluluk kaynağı olmuştur.

Taşınma işlemleriniz için tüm yetkinlik belgelerine sahip firmamız Kuledibi evden eve nakliyat firmaları arasında çok sayıda memnun müşterisi ile sizlerin de dikkatini çekecektir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?