Küçükpazar Evden Eve Nakliyat

Küçükpazar Evden Eve Nakliyat
26.07.2020
148

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Taşınmak söz konusu olduğunda insanları bir telaş alır. Bu zor ve zaman alıcı süreci nasıl atlatacağını kara kara düşünen insanların imdadına nakliye firmaları yetişmektedir. Güçlü firmamızın Küçükpazar evden eve nakliyat işleri de kolayca halledilmektedir. Donanımlı ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamızın her zaman müşteri memnuniyetiyle çalıştığı vermiş olduğu hizmetten belli olmaktadır.
Yaz aylarının gelmesi ve okulların açılmasıyla birlikte hummalı bir taşınma trafiği başlar. Ev satın alıp yeni eve taşınanlar, tayini çıkıp gidenler ya da gelenler, kirada oturduğu evi değiştirenler… Öyle çok sebepten taşınma işi olur ki; bütün bunları karşılayacak bir sistem olan nakliye hizmetleri canla başla çalışmakta ve talebe cevap vermektedir.
Taşınacak eşyanın yerinden sökülüp güvenli bir şekilde paketlenmesi, işinin ehli ekip tarafından araca taşınıp yerleştirilmesi, aracın eşyayı adrese kadar güvenle götürüp eşyanın yeni adresine taşınıp ambalajdan sökülmesi hep nakliye firmalarının iş sürecinin içindedir. Kaliteden taviz vermeyen tam donanımlı nakliye firmamız, yoğun çalışma temposunu karşılayacak kapasitededir.
Şehir hayatında yoğun bir göç trafiği yaşanmaktadır. Evlerde eşyanın çok olması, insanların kendi imkânlarıyla taşınmalarını zorlaştırmaktadır. Eşyanın taşınması gerçekleşse bile zarar görmemesi çok zordur. Nakliye firmaları ile yapılan taşınmalarda bu risk, en aza inmektedir. Maliyeti düşünüldüğünde nakliye firmalarının sağladığı kolaylık, neredeyse sıfır risk, sigorta güvencesi ve kaliteli hizmet bir araya geldiğinde daha düşüktür.

HEMEN ARA

Nakliye İşinde Asansörlü Taşımacılık

Çok katlı binaların çoğunda yük asansörü bulunmamaktadır. İnsan taşımak amaçlı olan asansörü eşya taşımak için kullanmak sakıncalı ve yasaktır. Bu durumda yüksek katlardan eşya indirmek hem zahmetli, hem de zaman alıcıdır. Tam donanımlı nakliye firması, Küçükpazar evden eve nakliyat işinde bu konuya asansörlü taşıma ekleyerek çözüm bulmuştur.
Eşyalar, dairenin balkonundan ya da uygun bir penceresinden asansöre yüklenerek vinç yardımıyla güvenli bir şekilde indirilmektedir. Bütün işlemler, profesyonel ekip ve ekipmanla kolayca yapılmaktadır. Eşya sahibi fazla yorulmadan taşınma işinin içinden çıkmaktadır. Taşınmanın zahmetini bilen insanlar, ilk önce bizim firmamız gibi güvenilir bir nakliye firması arayışına girmektedir. Firmamız kaliteli hizmetin öncüsüdür.

Nakliye Firmalarında Sigorta

Sigorta güvencesi, nakliye firmaları için oldukça önemlidir. Taşınma esnasında eşyada oluşabilecek zararların temini için yapılmaktadır. Eşyaların nakliye sırasında başına gelebilecek bazı olumsuz durumlar için sigorta yapılması müşterinin lehinedir. Firmamız, yaptığı hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Başarımızı kaliteli hizmet anlayışına borçluyuz. Sigorta güvencesi de kaliteli hizmet anlayışının bir sonucudur.
Küçükpazar evden eve nakliyat işlerimiz de sigorta kapsamında sürdürülmektedir. Eşyayı taşıyan aracın başına gelebilecek ve eşyanın zarar görebileceği her durumda sigorta zararı karşılamaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımız, her durumu göz önünde bulundurmayı görev bilmektedir ve gerekli önlemleri almayı görev edinmiştir. Hizmet titizlikle yerine getirilmekte, her türlü risk ise güvence altına alınmaktadır.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?