Küçükçekmece Nakliyat Firması

Küçükçekmece Nakliyat Firması
28.06.2020
256

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Nakliye; ev ya da ofis eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Kurumsal nakliyat ise, devlet kurumlarına, firma ya da özel teşebbüslere ait eşya, belge ve malzemelerin bir noktadan başka bir yere taşınmasıdır. Büyük şehirlerde kurumsal nakliye bir nebze daha çok kullanılan bir hizmettir. İstanbul’un şirin ilçesi Küçükçekmece nakliyat firması açısından tercih seçeneği fazla olan bir ilçemizdir.

Kurumsal taşımacılık iki ana grupta incelenebilmektedir:

  • Kamu kurum ve devlet dairelerini kapsayan nakliyat,
  • Özel sektör, işletme ve firmalara ait nakliyat hizmetleridir.

Her iki durumda da kurumsal bir kimliğe sahip olan ürünler söz konusu olduğu için nakliyenin önemi bir kat daha artmaktadır.

Nakliyat Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bireysel taşımacılıkta olduğu gibi kurumsal nakliye firması seçilirken de çok özenli davranılması gerekmektedir. Çünkü kişiye özel eşyalar için sorumluluk o eşya sahibine ait iken, kurumsal belge ve eşyalar, kimi zaman tüm çalışanları ve hatta devleti ilgilendirmektedir. Zayi olması ya da herhangi bir hasar görmesi ise bir çok kişiyi olumsuz etkileyebilmektedir.

Küçükçekmece nakliyat firması araştırırken, firmamızın sunduğu hizmetlerin kalitesini ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi bilmenizi isteriz. Firma seçerken ciddi iş anlayışıyla hareket eden ve konforlu taşımacılığı ön plana alan nakliye firmalarının seçilmesi gerekmektedir. Özel bir güvenlik anlayışı taşıyan ve bunu hizmetinde uygulayan nakliye firmaları tercih edilmelidir.

Küçükçekmece Nakliye Firması Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Nakliyat konusunda temel prensibi güven olan firmamız, kurumsal belge ve eşyaların taşınması sırasında herhangi bir zarar görmemesi için özel güvenlikli ambalaj malzemesi kullanılmaktadır. Bunun dışında nakliyeyi yapacak tecrübeli şoförlerimizin hız sınırı ve trafik kurallarına uygun davranışları tarafımızca kontrol altında tutulmakta ve nakliye için en uygun araçları kullanmaktayız.

Firmamız; Küçükçekmece nakliyat firması arasındaki saygın yerini ve en çok tercih edilme özelliğini, sunduğu kaliteli hizmetiyle kazanmıştır. Belirtilen zamanda nakliyenin gerçekleşmesi sağlanırken, sunulan hizmetin ücreti en asgari düzeyde tutulmaktadır. Gönderilen ekspertizin ücretsiz olması, evrak ve eşyaların titizlikle korunması ve bunun için kullanılan malzemelerin kalitesi de bizi seçmeniz için sunduğumuz diğer hizmetlerimizdir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Detaylı ve kapsamlı bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?