Kireçburnu Evden Eve Nakliyat

Kireçburnu Evden Eve Nakliyat
08.06.2020
98

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Kireçburnu Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ne yazık ki oturduğumuz evlerden çeşitli şekillerde memnun kalmıyoruz ya da birçok sorun yaşayabiliyoruz. Bu da bizi ev değiştirmeye mecbur ediyor. Ev değiştirmek demek büyük emek ve büyük masraf anlamlarına da gelmektedir. Olan eşyaların taşınması, yeni eve yerleştirilmesi ve aynı düzenin tekrar kurulması zaman da gerektiren işlemlerdir. Evden eve nakliyat deyince akla taşınma geliyor.

Bu işlemlerin en hassas noktası da evden eşyaların alınıp taşınacak eve götürülmesidir. Bir ev demek, her türlü küçük ya da büyük ev aletleri, beyaz eşyalar, koltuk takımı, dolaplar vs. bir sürü eşya demektir aynı zamanda. Bu eşyaların nakliyesi, taşınmadaki en önemli kısımdır.

Nakliyede Tecrübe Önemli Midir?

Tecrübe ve nakliye ekibi çok önemlidir. Çünkü eşyalarımızı emanet ederken, aslında yılların birikimi emanet ediyoruz. Biz de nakliye ekibimizle tecrübenin gerekliliğine inanıyor ve bu nedenle elimizden geldiğince müşterilerin gözünü arkada bırakmamaya gayret ediyoruz.

Nakliye sırasında taşıyacak kişiler uzun zamandır birlikte çalışılan, güvenilir kişiler olmalıdır. Biz de bu konuda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Pozitif geri dönüşler aldıkça yaptığımız işe daha çok önem verip, daha dikkatli davranıyoruz.

Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat çeşitli şekillerde olabilmektedir. Bazen aynı sokakta başka bir eve taşınırken bazen şehir değiştirebiliyoruz. Bu gibi durumlarda nakliye fiyatı da değişiklik göstermektedir. Bizim için nakliye fiyatını belirlerken en önemli şey mesafe oluyor. Taşınacak yere giderken kullanılan yakıt asıl fiyatımızdan çıkarılarak hesaplama yapıyoruz.

Yakıt yanında eşyaların azlığı ya da çokluğu da bizim için önemli oluyor. Taşınacak eşyaların çok olması demek, taşıyacak kişi sayısının da aynı derecede çokluğunu ifade ediyor. Eşyaların ağırlık durumu da yine aynı şekilde fiyatı belirleyen bir başka unsur oluyor. Çok ağır mobilyalar ya da yük olarak az olup miktar olarak çok olduğu için nakliye tutan müşterilerimizin ödediği fiyat aynı olmuyor. Bu yüzden net bir fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır.

Evden eve nakliyat için fiyat belirlerken taşınma işlemini gerçekleştirecek kişiden kişiye fiyat değişiyor. Çeşitli durumlara göre gereken indirimleri sağlıyor, müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?