Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Sık sık taşınan taşınmak zorunda kalan özellikle tayin ile il ilçe değiştirilen bir işte çalışan kesim için evden eve nakliyat sektörü vazgeçilmezdir. Evden eve nakliyatı yapan şirketlerinin temel amacı ev sahibinin yapacağı işleri azaltıp en az yorgunluk ve en az stres ile taşınmayı gerçekleştirmesini sağlamaktır. Özellikle il değiştirip yapılan taşınmalarda bu şirketlerin hayatı kolaylaştıran yanı çok fazladır. Taşınılan evlerin yüksek katlarda bulunması halinde, yüksek katlara eşyaları kolaca çıkarmayı sağlayan asansörlü nakliyat evden eve nakliyatın en büyük avantajıdır.

İyi Bir Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Bulunur?

Taşınacağımız zaman il olarak iyi bir evden eve taşımacılık şirketi arayışına gireriz. Seçeceğimiz şirketin yaptığı taşıma işleri ile ilgili internet ve sosyal medyada olan müşteri yorumlarını okumalıyız. Yapılan işler ile ilgili şikâyet var mı, olan şikayetler ne ile ilgili (taşınma günü zamanında gelmeme, eşyalara zarar verme vs. gibi) dikkat etmeli ve ona göre seçimimizi yapmalıyız.

Ailemizde, akrabalarımızdan, arkadaşlarımızdan, çevremizde daha önce taşınmış kişilerden tavsiye alabiliriz. Evden eve nakliyatı iyi ve tavsiye almış bir şirket ile yaptığımız takdirde kâbus gibi görünen taşınma işini kâbus olmaktan çıkarabiliriz.

Yeditepe Üniversitesi ve Kayışdağı

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesinin bulunduğu semt olan Kayışdağı’nda yerleşim olarak üniversite öğrencileri çoğunlukta olsa da taşınmanın yoğun olduğu bir semttir. İstanbul Kayışdağı’na taşınacak olan Kayışdağı’ndan başka bir il ve ilçeye taşınacak olan kişiler Kayışdağı Evden Eve Nakliyat firmalarını tercih edebilirler.

  Kusursuz Nakliye Hizmetleri

Evden eve yapılacak taşımalar, insanların stresli zamanlar yaşadığı dönemler oluyor. Gerek eşyaların taşımaya hazırlanması, gerek taşıma sürecinin yıpratıcılığı ve gerekse de hasar görmeden eşyaların yeni eve nakli bu süreci zorlayıcı bir dönem haline getiriyor. Bu noktada işinde profesyonel çalışan firmalar ise zorlu süreçlerin son derece kolay atlatılmasına olanak sağlıyorlar. Bu kapsamda eşya nakliye noktasında disiplinli iş anlayışı ile dikkat çeken firma, kusursuz hizmetleri ile beğeni topluyor.

Konusunda uzun yılların getirdiği tecrübe ile kaliteli kayışdağı evden eve nakliyat hizmetleri veren firma, her aşamadaki profesyonel yaklaşımı ile sektöründe fark oluşturuyor.

Kayışdağı Tamamen Ücretsiz Ekspertiz 

Firma çalışmasına, taşınacak eşyaların yerinde görülmesi esasına dayanan ekspertiz hizmeti ile başlayarak, eşyaların hacim, nitelik ve vasıflarını tespit ediyor. Ücretsiz sunulan bu hizmet kapsamında gerek eşyalar için gereken paketleme ve taşıma malzemeleri gerekse de taşımada kullanılacak araç ve personel sayısı gibi ihtiyaçlar yerinde tespit ediliyor. Bu aşamada şirketin oluşturduğu taşıma planı çerçevesinde, nakliye hizmeti uzmanlar tarafından noksansız yerine getiriliyor.

Kayişdağı Eşya Paketleme Aşaması

Firma, yine paketleme konusunda tecrübe kazanmış çalışanları ile evinizde bulunan her tür eşyanın gerekli demonte işlemlerini yerine getirerek, hassasiyetlerine uygun şekilde paketleme işlemlerini yapıyor. Farklı eşyalara farklı ambalaj ve paketleme malzemesi kullanan firma, eşyaların taşımaya hazır hale gelmesini sağlıyor.

Firmanın konusunda deneyimli çalışanları paketlenen eşyaları titiz bir şekilde ve asansörle nakliye gibi teknolojik imkanları da kullanarak evden taşıma aracına yüklüyorlar yine burada özenle istiflenen eşyalar, sigortalı ve garantili şekilde yeni adrese taşınıyor.

Hedef destinasyonda ise yine ekipler, sizden gelen talimatlar noktasında eşyaların yerleştirme işlemlerini yaparak, demonte durumdaki tüm mobilyaları da tekrar kuruyorlar. Kusursuz şekilde gerçekleşen ve tüm kurulumları da yapılan eşyaların taşınma süreci sonrasında yeni evinizde sizlere teslim edilerek kayısdağı evden eve nakliyat hizmeti sonlandırılıyor.

Kayişdağı Nakliyat olarak yalnızca evden eve taşımacılık değil aynı zamanda firmalar için fuar ve stant taşımacılığında da hizmet vermekteyiz. Firmaların fuar ve stant çalışmalarına destek vererek taşınması gereken stantların ve fuar eşyalarının, malzemelerinin taşınmasında görev üstlenerek hasarsız ve özenle taşıma gerçekleştirmekteyiz. Fuar açılısında yaptığımız hizmetleri, fuar sonunda da devam ettirmekteyiz.

Firmamız olarak taşımacılığını sağladığımız ürünlerin araçlarımıza yerleştirilmesi ve ambalajlanmasını sağlamak amacıyla mobilyaların de montajını sağlamaktayız. Aynı zamanda taşımacılık sonrasında, mobilyalar ve de montajı yapılan eşyaların, belirlenen ve istenen yerlere tekrardan montajını sağlamaktayız. Mobilya ve montajı, de montajı gerçekleşen eşyaların her işlemini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

 • kayişdağı Şehir içi Nakliye
 • kayişdağı Şehirler Arası Nakliye
 • kayişdağı  Evden-Eve Nakliye
 • kayişdağı Şehir içi Nakliye
 • kayişdağı Parça Eşya Taşımacılığı
 • kayişdağı  Ofis Büro Taşımacılık
 • kayişdağı Paletli Malzeme Nakliyatı
 • kayişdağı – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • kayişdağı Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • kayişdağı– Kamyonet Nakliyesi
 • kayişdağı– Kamyonet Kamyon Durakları

 


Kayışdağı Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Kayışdağı bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?