Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık Evden Eve Nakliyat
15.07.2020
137

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Rutin hayattaki değişiklikler sonucu kiralık bir evden diğerine taşınma ya da ev alma sonucu nakliyat hizmetlerine fazlaca ihtiyaç duyulduğu aşikardır. Bu değişiklikler evlenme, boşanma, tayin durumları, eğitim için belli bir şehre taşınma gereksinimi gibi durumlardır. Kavacık evden eve nakliyat verilen taşıma hizmetleri doğrultusunda nakliyat işlerinin yoğunlaştığı bir ilçedir. Hangi şehirde ya da ilçede bulunursanız bulunun Kavacık İlçesi’ne ya da Kavacık ilçesinden başka bir il ya da ilçeye evden eve taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

HEMEN ARA

Kurumsal Yaklaşımla Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat işine eşyaların bir yerden alınıp bir yere götürülmesi olarak bakılabilir ama çok hassas ve dikkatle yerine getirilmesi gereken bir iştir. Her işte olduğu gibi müşteri memnuniyeti ön plandadır. Çünkü alınan her referans güvenilirliği artıracaktır. Kurumsal olmayan firmalarla çalışmak; bir aksaklık durumunda kiminle muhatap olacağını bilememek, eşya hasarı durumunda telafisini isteyememek gibi negatif durumlarla karşılaşılmasına neden olur. Profesyonel davranış, sorun çözümüne yönelik pratik kararlar nakliye sektörünün kalitesini artırıcı niteliklerdir.  Kavacık evde eve nakliyat söz konusu olduğunda profesyonel aşamalarla nakliyat hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalar şöyledir:

Taşıma işleminden önce bir ekspertiz gönderilir. Ne kadar ve ne tür eşyalar olduğu, taşıma işleminde hangi aracın kullanılacağı ile ilgili bir tespit yapılır. Asansörlü taşıma yapılacak ise asansörün bulunacağı yer tespit edilir. Daha sonra yapılan taşıma sözleşmesi ile eşyaların hasar görmesi durumunda bir sigorta garantisi verilir. Emanet edilen eşyaların uğradığı zarar, sözleşmede yapılan sigorta ile tamamen karşılanmaktadır. Taşıma işleminin yazılı olarak bir sözleşmeye dökülmesi firmanın ciddiyetinin müşteriye daha net olarak yansımasını sağlayacaktır.

Tecrübeli ekiple eşyalar gruplanarak ambalajlanır, mobilyaların demonte işlemi yapılır. Eşya taşıma konusunda eğitimli ve deneyimli personellerle nakliye hizmeti gerçekleştirilir. Kırılabilir eşyalar ve elektronik eşyalar için özel ambalajlar kullanılır. Eşyalar belirlenen zamanda ve eksiksiz olarak istenilen yere taşınır. Taşıma esnasında taşınan eşyaların ambalajları açılır, demonte mobilyaların monte işlemi yapılır.

Çok katlı binalarda üst katlara eşya taşımak veya indirmek insan gücü ile çok zor veya imkansızdır. Bazı binalarda da koridor ve asansörler eşya taşımaya elverişli değildir. Asansörlü taşımada bu zorluklara karşı, zaman kazandırıcı ve daha risksiz bir taşıma şekli olarak karşımıza çıkar. Ayrıca eşyalara göre farklı ebatlarda asansörlerle taşıma hizmeti gerçekleştirilir. İşgücü güvenliği ilkelerinden taviz vermeden çalışanların güvenliği de temin edilerek nakliye hizmeti verilmektedir.

Zamanında Taşıma Ve Uygun Fiyatlar

Nakliyat sektörü çok çeşitli firmaları karşımıza çıkarır. Müşteriler firma araştırırken olumlu referans listesine bakar. Bu şekilde firmaya güven sağlanır. Ayrıca yapılan işin karşılığı olarak belirlenen fiyatların abartılı olmamasına dikkat eder. Kavacık evden eve nakliyat hizmetleri düşünüldüğünde taşıma işleri hem uygun maliyetlerle hem de sorun yaşamadan halledilir. Verilen indirimli fiyatlarla hem kaliteli bir hizmet verilir hem de müşterilerin bütçesini etkilemeden taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bazen müşterilerin aldığı ani kararlarla ani nakliye işlemleri gerekebilir. Bu durumda da çabuk çözüm üretmek için, nakliye işinin gerektirdiği aşamaları atlamadan gerçekleştirmek önemlidir. Bu şekilde hem zaman kaybı yaşanmaz hem de eğer bir aksaklık olursa sorunların çözümü kolay olur. Tüm müşterilere aynı standartta nakliye hizmeti verilir.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?