Karesi Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Karesi Evden Eve Nakliyat

Karesi Evden Eve Nakliyat

Karesi Evden Eve Nakliyat

Günümüzün yoğunluğu içerisinde gerekiş, gerek eğitim gerekse sosyal hayat değişikliği sebebi ile evden eve taşınma durumları gerçekleşebilir. Bu bir şehirden başka bir şehre ya da ilçeye şeklinde olabilir. Çoğu işimizi pratik olarak hallettiğimiz bu zamanda, nakliye işi söz konusu olduğunda da önem taşır. Bu sebeple Karesi evden eve nakliyat söz konusu olduğunda sadece başka şehirlere ve ilçelere değil başka şehir ve ilçelerden de Karesi İlçesi’ne taşıma işi, zaman tasarrufu sağlayarak ve dikkatle gerçekleştirilir. 

Diğer sektörler gibi profesyonelleşen nakliye sektörü, planlı, gerekli aşamaları takip eden uzman ekiple, sorun yaşamadan gerçekleştirilir. Müşterinin memnuniyeti sonucu edinilen iyi referanslar, nakliye firması seçimlerinde en önemli kriterlerdendir. Referans listesinin oluşması ve sürekliliği, firmanın disiplinli çalışması ve kurumsallıktan uzaklaşmaması gereğidir.

Nakliyat Hizmetinin Aşamaları

Karesi şehir içi nakliyat söz konusu ise evden eve taşımacılık işi, gerekli bazı aşamalardan geçerek gerçekleştirilir.

-Taşınma günü ve saati belli olan müşteri taşıma işini yapacak nakliye firmasını seçmek için araştırmalar yapar. Müşteri karar verirken firmanın bazı şartları taşıyor olması çok önemlidir. Herhangi bir aksama durumunda, sorunun çözülmesi için şeffaflıkla yardımcı olacak bir yetkiliye ulaşmak gerekir. Ayrıca düşük fiyat verip, özensiz bir taşıma gerçekleştiren firmalarla karşılanabileceği gibi, yüksek fiyatla yapılan hizmet kalitesinin düşük olduğu bir durum olabilir. Bu aksaklıklar da maalesef taşınma esnasında yaşanabileceğinden müşteriyi üzücü durumlarla karşılaşılabilmektedir.

-Müşteri ilk önceliği firmanın müşteri yorum ve referanslarıdır. Bunun dışında, çalışan ekibin eğitimi ve müşteriye güler yüzlü yaklaşımı, yapılan işe uygun fiyat verme zaman kaybı yaşamadan, nakliye hizmetinin dakik yapılması gibi kriterleri de değerlendirir. 

-Firma yetkilisi ile müşteri mail, telefon ya da form yolu ile irtibata geçer. Bu noktada müşterinin sorularına eksiksiz cevap verilebilmeli, saygın ve kibar bir yaklaşım sağlanmalıdır.

- Eğitimli ve tecrübeli bir eksper, firma tarafından taşıma işi yapılacak eve gönderilir. Eksper için ek bir ücret ödemeye gerek yoktur.

-Ev eşyalarını yerinde değerlendiren eksper nasıl ve hangi tür araçla taşınacağına karar verir. Eşyaların ne şekilde gruplanacağını tespit eder. Eşyaların durumuna göre fazlasıyla araç seçeneği mevcuttur.

- Taşıma sözleşmesi yapılır. Eksper raporundan sonra yapılan bu sözleşme ile evden eve nakliyat sırasında eşyalara gelecek herhangi bir zarar firmaca karşılanır, yani sigortalanır. Yapılan bu sözleşme ile firmanın taşınacak eşyaları garanti altına alması müşterinin tedirginliğini azaltır ve güvenini sağlar. Kurumsallık gereği de sözleşme yazılı olmaktadır.

- Taşınma anında firma çalışanları eşyaların niteliğine uygun ambalajları kullanarak eşyaları paketler ve gruplar. Eşyaların niteliğine, bekleme zamanına göre ambalajlar değişiklik gösterir. Battaniye, kutular, balonlu naylon, battaniye gibi malzemelerle kırılacak eşyalar farklı diğer eşyalar farklı şekilde paketlenir.

-Demonte gerektiren mobilyalar eğitimli ekip tarafından demonte edilerek taşınır. Mobilyaların zarar görmemesi ve doğru işlem için bu konuda tecrübeli, eli yatkın personelle çalışılması önemlidir.

-Eşyaların hırpalanmadan araca yerleştirilmesi için gereken özen gösterilir. Taşınılacak eve gelen eşyalar dikkatle ambalajlarından çıkarılır, monte edilmesi gereken eşyalar eğitimli ekip tarafından montajlanır.

Karesi evden eve nakliyat firması düşünüldüğünde kurumsal çalışma gereği,  herhangi bir aksaklık meydana gelmez ve zamanında, sorunsuz bir nakliye hizmeti verilmiş olur. Çünkü planlı çalışma, özenle seçilmiş, eğitimli personel işi kolaylaştırır. Yapılan işin kurumsallığı, özen gösterilmesi ve müşteri memnuniyeti ile kesintisiz devam ettirilmiş olur.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Çok katlı binalarda asansörlü nakliyat olmazsa olmaz haline gelmiştir. Çünkü yüksek binalarda eşyaların insan gücü ile indirilmesi ya da çıkarılması çok zordur. Ayrıca bu binaların asansörleri ağır eşya taşımaya elverişli olmayabilir ya da koridorlar çok dar olabilir. Karesi asansörlü nakliyat düşünüldüğünde çok katlı binalardan taşınmak artık kolaylaşmış, zaman tasarrufu yaratan güvenli ve kolay bir nakliye hizmeti haline gelmiştir. Nakliye işlemlerinde asansör kullanımı zaman tasarrufu ve güvenli, risksiz taşıma anlamında büyük kolaylıktır. 

Eksperin önerisi ile evin en güvenli yerine asansör mekanizmasının yerleştirilir ve bu yerler genelde evlerin balkonlarıdır. Eşyalar taşınırken bina içerisinde çarpma, düşürme sonucu hasar meydana gelebilir. Bu sebeple asansörlü taşıma hizmeti ile eşyaların taşınırken bina içerisinde çarpma sonucu hasar görmesi, binada herhangi bir hasar oluşması önlenir. Karesi evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda güvenli asansörlü taşıma hizmetlerinden yararlanılabilir. Asansörlü araçlar periyodik bakımlardan geçer ve ekipmanın güvenliği sağlanmış olur. Çalışan işçiler de iş kazasına karşı korunmuş olur.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası deyince uzun mesafeler akla gelir ve mesafeler arttıkça riskte artar. Karesi şehirlerarası nakliyat düşünüldüğünde, uzun mesafelerden kaynaklı nakliyede doğacak hasar riskleri en aza indirilerek hizmet verilmektedir. Kurumsal ve iş basamaklarına uyularak yapılan taşıma işlemi sonucu, eşyalar doğru bir şekilde ambalajlanır, zamanında taşınır. Kapalı kasa ve taşınacak eşya miktarına uygun araçlarla nakliye işleri gerçekleştirilir. 

Nakliye araçlarını kullanan şoförler uzun yol konusunda tecrübelidir. Yazılı sözleşme ile eşya sigortası yapıldığından dolayı herhangi bir zarar firma tarafından karşılanır. Bu nedenle müşterinin uzun mesafeden kaynaklı, aklındaki soru işaretleri kalkar ve firmaya güven sağlanmış olur. Karesi evden eve nakliyat düşünüldüğünde şehirlerarası nakliyat hizmeti de eksiksiz yerine getirilmiş olur.

Depolama Hizmetleri 

Ev eşyası depolamanın çeşitli nedenleri vardır. Bir müddet şehir dışı ya da yurt dışında yaşama gerekliliği, taşınılacak evin kira ya da satış işlemleri bitene kadar belli bir müddet eşyaları depolama gerekliliği ya da eğitim gibi nedenlerle ile ev eşyalarının muhafaza edilmesi gerekebilir. Eşyalar evden alınırken bir eksper eşyaları tespit ederek nasıl depolanması ve ne kadar depolama alanı gerektiğini belirler. 

Eşyalar güvenle, kırılma ve yıpranma olmadan titizlikle alınır ve her an görebileceğiniz şekilde depolanır. Bu nedenle Karesi depolama hizmetleri söz konusu olduğunda eşyalar zarar görmeyecek şekilde, istenilen an alınmak üzere depolanır. Depolanan eşyalar yangın, doğal afet, hırsızlık gibi aksi durumlara karşı sigorta güvencesi altına alınır. Eşyalar evden alınırken yine yıpranma ve kırılma olmadan özenle alınır ve istediğimizde görebileceğimiz şekilde depolanır. 

Depolanan eşyalar istenildiği anda teslim edilir. Karesi evden eve nakliyat hizmetleri ile depolama hizmeti de sunulur ve fazla bulunan eşyalarınız gönül rahatlığıyla, sağlam kalacağına güvenerek, istediğiniz süre depolayıp, istediğiniz an teslim alabilirsiniz. Haftanın her günü taşıma ve depolama işlemi gerçekleştirilir. 

Makul Fiyatlarla Nakliye Hizmet

Nakliye hizmetleri talepleri çoğaldıkça bu hizmeti sunan firma sayısında artış olmuştur. Firma fazlalığı nedeniyle en çok şikayetler, sorularla ilgili muhatap bulamamak, eşyaların dikkatsiz taşıma sonucu hasar görmesi, yapılan işe göre istenen ücretin fazla olması gibi problemlerdir. Karesi evden eve nakliyat düşünüldüğünde kurumsal çalışan, uygun fiyatlarla ve düzenli nakliye hizmetini gerçekleştiren, müşteriye karşı saygılı davranan, güler yüzü eksik etmeyen, eğitimli bir ekip akla gelmektedir. Ayrıca istenen fiyatların makul olması ve yapılan nakliye işi ile orantılı olması çok önemlidir. Karesi evden eve nakliyat firması söz konusu olduğunda evden eve taşıma işinin gerektirdiği makul ücretlerle müşterinin bütçesi sarsılmaz, müşterilerin güvenle bu hizmeti alması sağlanır.

 • Karesi– Kamyonet Nakliyesi
 • Karesi – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Karesi  Ofis Büro Taşımacılık
 • KaresiPaletli Malzeme Nakliyatı
 • Karesi – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Karesi  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Karesi – Kamyonet Nakliyesi
 • Karesi– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Karesi   Şehir içi Nakliye
 • Karesi  Evden-Eve Nakliye
 • Karesi Şehir içi Nakliye

  KaresiEvden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


  KaresiEvden Eve Nakliyat | Karesi Nakliyat Karesi bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?