Karanfilköy Evden Eve Nakliyat

Karanfilköy Evden Eve Nakliyat
12.07.2020
143

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 Taşımacılık yapanların sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan evden eve nakliyat eşyalarınızın şuan bulundukları evden alınarak yeni yaşam alanınız olacak eve taşınmasını hedef alan bir hizmet türüdür. Karanfilköy evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız bu konuda sizlere kaliteli hizmeti sunarken en uygun fiyat aralıklarında bu hizmetten yararlanmanızı esas almaktadır.

Taşınma işlemlerinin yorucu işlemler olduğunun bilincinde olan personelimiz bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmak adına almış olduğu eğitimler doğrultusunda yardım etmek için hazırdır. Alanında deneyimli profesyonel hizmet veren şirketimiz bu güne kadar çok sayıda taşınma işlemini güvenle ve kaliteli bir biçimde sorunsuz yerine getirmiştir. Bir nakliye firmasına ihtiyaç duymanız halinde firmamız ile iletişime geçmeniz sizler için en ideal seçenek olacaktır.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir ;

Eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir taşıma şirketinde olmazsa olmaz şartların bulunmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekecektir. Nakliyat firması söz konusu olduğunda firmamız bu güne kadar yapmış olduğu işleri sizlere referans gösterebilir. Bizler memnun müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu dönüşler sayesinde gücümüze güç katarak ilerlemenin haklı gururunu yaşıyorken sizler vermiş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ev taşımacılığında dikkat edilecek hususlar başında sigortalı taşıma işlemi gelmektedir. Bizler yapacağınız taşınma işlemleri için gerekli tüm keşifleri ücretsiz olarak yapıyor ve tüm eşyalarınızın bir raporunu çıkartarak olası sorunları önceden görerek ona göre tedbirler alıyoruz. Taşınma günü geldiğinde hiçbir sorun ile karşılaşmadan huzur içinde bir taşınma işlemi için sizlerin düşünemediği detayları bile yerine getiriyoruz. Eşyalarınız kaybolma, çalınma, kırılma ve bozulma gibi pek çok olumsuz durum için sigortalanarak taşınıyor.

Tam Zamanında Bir Taşınma İşlemi İçin Bizler Hazırız

Eşyalarınızı tam olarak koruma altına almadan taşıma işlemini başlatmıyoruz. Tüm eşyalarınız durumlarına göre özenle ambalajlanarak yeni yerlerine doğru yola çıkarken sizler gönül rahatlığı içerisinde yeni evinizin hayallerini kurabilirsiniz. Dolap, vitrin, konsol gibi eşyalarınız gerekli biçimde sarılarak taşınırken elbiseleriniz için özel olarak tasarlanmış elbise taşıma kabinleri ile taşınarak yeni yerlerine ütüleri bozulmadan nakledilmektedirler.

Sizin için özel olan tüm eşyalar bizler içinde özeldir. Özellikle koruma altına alınması gereken eşyalarınızı firmamıza belirtmeniz halinde bizler onlar için ek koruma tedbirleri alıyor ve daha hassas bir biçimde taşınmalarını sağlıyoruz.

Taşınma işlemlerinde aranacak bir diğer husus ise zamanlamanın sizin için en ideal zamanda yapılmasıdır. Unutulmamalıdır ki pek çok firma sırf işi kaçırmamak adına sizlere sizin taşınma gününüzde müsait olduğunu bildirir. Ancak iş taşınma gününe geldiğinde aksaklıklar baş gösterebilir. Karanfilköy evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız sizlerin bu konudaki hassasiyetlerini önemsiyor ve tam zamanında olması gereken yerden eşyalarınızı alarak istediğiniz yere yine belirtmiş olduğu tahmini süreler içerisinde teslim ediyor. İşimize yansıtmış olduğumuz yılların tecrübesi ile tanışmak ve taşınma işlemlerinizde sizlere yardımcı olmamızı isterseniz sizleri firmamızı tanımaya bekleriz.

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?