Karagümrük Evden Eve Nakliyat

Karagümrük Evden Eve Nakliyat
24.07.2020
160

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden eve nakliyat hizmeti; bir noktadan farklı bir yere tüm eşyaların taşınması işleminin genel adıdır. Ancak bu nakliyenin basit bir taşıma işlemi ifade ettiği anlamına gelmemektedir. Aslında, nakliye kapsamlı bir iştir ve nakliye hizmetini sunan kişilere önemli sorumluluklar yüklemektedir. Türkiye genelinde pek çok nakliye firması bulunmaktadır. Karagümrük evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında firmamız, kaliteli hizmeti ile en fazla tercih edilen firmalardandır.
Nakliye hizmetine duyulan talebin artması, ülke genelinde pek çok nakliye firmasının faaliyet göstermesine neden olmuştur. Ancak, her nakliye firmasının bu hizmeti gerektiği gibi yerine getirmediği ve pek çok müşterinin mağdur kaldığı bilinmektedir. Bunun sebebi, firma seçilirken gerekli özen gösterilmemesi ve iş ciddiyetinden yoksun kişilerle çalışılmasıdır.

Nakliye Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Taşınma hem maddi hem de manevi anlamda meşakkatli bir iştir. Kişilerin bir yerden başka bir yere taşınırken yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi ise işinin ehli olmayan nakliye firmalarından hizmet almaktadır. Taşınma esnasında kişiler için maddi ve manevi değeri olan eşyaların zarar görmesi, kişiler için sıkıntı yaratabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için firma seçiminde bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.
Öncelikle kişi beklentileri ile firmanın sunduğu hizmetin birbiriyle uyumlu olması önemlidir. Firma; ciddi bir müessese olduğunu müşteri ile yaptığı anlaşma ile belgelemelidir. En küçük eşyadan en büyüğüne kadar olan taşınacak her şeyin sigortalanması ve böylece güven altına alınması gerekmektedir. Demontaj ve montaj işleri ücretsiz yapılmalıdır. Firmamız; Karagümrük evden eve nakliyat hizmetini verirken, müşteri odaklı çalışmakta ve beklenti doğrultusunda hareket etmektedir.

Nakliye Hizmetinde Firmamızın Farkı Nedir?

Nakliye hizmetinin ne kadar önemli bir hizmet olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Karagümrük evden eve nakliyat hizmetinin yoğun olarak yaşandığı bir semttir. Bu nedenle, firma seçilirken dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu şirin ve kalabalık semtin renkli halkı için hizmet veren firmamız, diğer firmalardan sunduğu hizmeti ile ayrılmaktadır.
Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, hizmetine başlamadan önce müşteri evini ücretsiz ekspertiz ile değerlendirmektedir. Buna göre eşyanın mahiyeti, büyüklüğü, evin konumu, kat durumu, gidilecek nokta ve sonucunda belirlenen fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılmaktadır. Kişilerin isteği doğrultusunda eşyaların toplanması ve kolilenmesi sağlanmaktadır. Büyük ve elektronik eşyaların demontaj ve montajı yapılmaktadır. Bu tarz eşyaların en uygun ambalajlama ile güvenli olması için en uygun malzeme kullanılmaktadır.
Firmamız; eşyanın daha güvenli taşınabilmesi için asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Böylece sadece eşyanın değil, bina içinin de zarar görmesini engellemektedir. Haliyle etraftaki komşuların da rahatsız olmasına engel olunmaktadır. Bu da hem müşterinin hem de firmanın sıkıntı yaşamasını önlemektedir. Firmamız, sadece Karagümrük ve çevresinde değil, Türkiye’nin her yerinde hizmetini sunmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti sunması gerekir ise eşyaların zarar görmemesi için yol ve hava durumuna göre gerekli önlemleri almaktadır. Tüm bu hizmeti bünyesinde toplayan firmamız sunduğu kalite ile Karagümrük evden eve nakliyat firmaları arasında lider firma durumundadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik bir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?