Kağıthane Nakliyat Firması

Kağıthane Nakliyat Firması
27.06.2020
101

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Bir ev veya ofis taşıma işinde mümkün olan en kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmak uzmanlık ister. Günümüzde sayıları hızla artan nakliyat firmaları kurumsal bir şekilde yönetilmedikleri takdirde büyük sorunlara yol açabilirler. Kağıthane kurumsal nakliyat firması söz konusu olunca firmamız kaliteli hizmetleri ile ilk akla gelen şirket olmaktadır. Yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle sizlerin yanında yer almaktayız. Bir telefon veya internet sitemizden yapacağınız müracaat ile çok kısa bir sürede size dönüş yapmaktayız. Taşınılacak olan yere uzman ekibimiz tarafından gelinerek eşyalar ve diğer fiziki ortamın hesaplamaları yapılmaktadır. Daha sonra gidilmesi istenilen yer hakkında bilgiler alınarak ücret konusu netleştirilir.

 Güvenli Taşımacılıkta Kağıthane Kurumsal Nakliyat Firması

 Firmamızca taşınma işinin yapılmasına karar verildiği andan itibaren çalışmalara başlanılır. İstenilen gün ve saatte taşınılacak olan yere gelinir. Gerekli ekip ve aletler ile birlikte nakil süreci başlar. Binanın durumuna göre eğer yük asansörü mevcut değilse asansörlü araçlarımızla geliyoruz. Son sistem olan araçlarımız ile güvenli ve kontrollü bir şekilde eşyalarınızı taşımaya başlıyoruz. Kağıthane kurumsal nakliyat firması şeklinde bir soruşturma yapılırsa eğer çoğunlukla bizim firmamız işaret edilecektir. Uzman bir kadro ile çalıştığımız için personelimiz nerede nasıl hareket edilmesi gerektiğini bilmektedir. Hassas olan eşyalarınız kırılma ihtimali göz önüne alınarak havalı naylonlara sarılır. Daha sonra uygun olan bir ambalaj seçilerek tekrar kutuya konulur. Bu şekilde gidilecek olan adrese kadar muhafaza edilerek sağlam bir şekilde yeni yerlerine istenildiği şekilde konulur.

 Kağıthane Nakliyat Firması

 İnsanlar genellikle kurumsal bir firmadan hizmet almayı isterler. Bunun başlıca nedenleri; tek bir kişi tarafından yönetilmeyerek her departmanının ayrı bir sorumlusunun bulunması. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında sorun ve isteklerin anında iletilebilecek bir müşteri hizmetlerinin bulunması. Profesyonel anlamda çalışıldığından dolayı güvenli bir şekilde hizmet veriyor olmaları gibi pek çok neden olabiliyor. Kağıthane kurumsal nakliyat firması söz konusu olunca firmamız ön planda yerini almaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sonucunda referanslarımız her geçen gün olumlu bir şekilde artış göstermektedir. Kurumsal çalışan firmamızda nakliye işlerinizi sigortalı bir şekilde yapıyoruz. Böylece oluşabilecek zararların önüne geçmeyi hedefliyoruz.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Elbette ki bir evden eve nakliyat firması ile anlaşırken öncelikli olarak taşınma işleminin ayrıntılarını netleştirmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte taşınma işleminin gün ve saatinin de net bir şekilde belirlenmiş olması, birtakım sorunları yaşamanıza da engel olacaktır.

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatı söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağandır. Nedeni ise hem taşınılacak eşyaların miktarı hem de mesafe gibi etkenler fiyatların farklı olmasında etkili olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?