Kadıköy Nakliyat Firması

Kadıköy Nakliyat Firması
27.06.2020
137

Hemen ARA
0 532 313 59 55


İstanbul oldukça büyük bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Büyük şehirlerde doğru taşıma firmasını bulmak daha zor olmaktadır. Şehir eski ve yeni bölümlerden oluştuğu için bölgesinde uzman firma bulmak gerekecektir. Kadıköy de eski bir yerleşim bölgesidir. Sokakları günümüzde daha karışık hale geldiği için taşınırken bizim gibi Kadıköy’e hâkim bir Kadıköy nakliyat firması bulmanız gerekir.

Bölgesini iyi tanıyan bir firma o bölgede ki sorunlara alışık olduğu için duruma göre esnekte davranabilmektedir. Büyük şehirlerde doğru firma ile çalışmak daha büyük önem taşımaktadır. İstanbul büyük şehir olması sebebiyle caddeleri zamanla küçülmüş trafiği karışık hale gelmiştir. Biz bölgesinde ve konusunda deneyimli bir firma olarak size sorunsuz bir hizmet sunmayı vaad ediyoruz.

Doğru Firma Zahmetsiz Taşınma

Bazı firmalar işini müşterilerini memnun etmek için değil kendileri para kazanmak içi yaparlar. Bu durumda müşterilerini mağdur etmiş olmalarını umursamazlar. Sizin mağdur olmanız demek onlar için bir şey ifade etmemektedir. Ama kurumsal bir firmayla çalışırsanız kaliteli yapılan bir işin konforunu yaşarsınız. Taşıma işiniz ister büyük ister küçük olsun siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Taşımacılık işini eşyaların paketlenmesi ve taşınması gibi basit görmemek gerekmektedir. Taşınma sırasında doğan aksilikler sizin hem zamanınızın boşuna gitmesine sebep olur hem de daha fazla para harcamanız anlamına gelir. Doğru firmayla çalışmak her zaman sizin yararınıza olur. İşini hakkıyla yapan bir şirket olarak Kadıköy nakliyat firması arayan müşterilerimize bize bir şans tanımalarını tavsiye ediyoruz.

Hatıralarınız Ziyan Olmasın

Eğer ki doğru bir firmayla çalışmazsanız eşyalarınızın geri döndürülemeyecek şekilde zarar görmesi içten bile değildir. Taşınırken değer verdiğiniz eşyalarınızın zarar görmesi veya kaybolması içten bile değildir. Yeni taşındığınız evde kolilerinizi açtıkça mutsuz olmak ya da yeni evinizin içini süslemesi için aldığınız eşyaların kaybolduğunu görmek istemiyorsanız eşyalarınızı özenle paketleyen, eşyalarınızı hassasiyet derecesine göre sınıflandırıp her eşyayı ayrı ayrı kolilere koyan bizim gibi deneyimli bir firmayla çalışmanızı öneririz.

Daha mutlu, içinize sinen evlerde yaşamak sizlerin hakkıdır. Taşınmayı bir kâbus olarak görüp içinde mutlu olmadığınız evlerde yaşamaya mahkûm olmanıza gerek yok. Biz sizlere değer veriyoruz haliyle sizin için değerli olan şeylere de gözümüz gibi bakıyoruz. Anılarınıza zarar gelmesin istiyorsanız Kadıköy nakliyat firması bulmaya çalışan müşterilerimize bizimle sorunsuz ve sıkıntısız bir taşınma süreci yaşamanın keyfini çıkarmaya davet ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Evet büyük ve küçük eşyalarınızın paketlemesini biz yapıyoruz, Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?