İvrindi Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » İvrindi Evden Eve Nakliyat

İvrindi Evden Eve Nakliyat

İvrindi Evden Eve Nakliyat

Hayatın koşuşturması içerisinde çoğu işimizi pratik olarak ve zamanında halletmek isteriz. İşle ilgili tayin durumları, farklı bir şehre eğitime gitme, evlenip, boşanma gibi sosyal yaşantıdaki değişiklikler sonucu taşınma durumları gerekebilir. Bu sebeple İvrindi evden eve nakliyat söz konusu olduğunda sadece başka şehirlere ve ilçelere değil başka şehir ve ilçelerden de İvrindi ilçesine taşıma işi gerçekleştirilir. Nakliye sektörü de diğer sektörler gibi profesyonelleşmiştir. 

Bu profesyonellik gereği olarak da nakliye işlemi sistemli, gerekli aşamaları takip eden uzman ekiple problemsiz gerçekleştirilir. Bunun sonucu olarak müşterilerin olumlu tepkisi ile iyi referanslar kazanılır. Referans listesinin nakliye firma tercihlerinde en önemli kriterlerden olduğu söylenebilir. Referans listesinin oluşması ve sürekliliği, sunulan nakliye hizmetlerinin % 100 müşteri memnuniyeti düşünülerek disiplinli çalışması ile ilgilidir.

Nakliyat Hizmetinin Aşamaları

İvrindi şehir içi nakliyat söz konusu ise nakliye işi profesyonellik gereği birtakım aşamalardan geçerek özenle müşteri memnuniyeti ön plana alınarak gerçekleştirilir.

-Müşteriler taşınma zamanı belli olduktan sonra öncelikle nakliye firması araştırması yaparlar. Pek çok nakliye firmasının olması müşterilerin karar vermek için bazı şartları dikkate almasını gerektirir. Fiyatı az verip memnun olunabilecek bir nakliye hizmeti veremeyen firmalar olabileceği gibi, fazla fiyat verip yine yaptıkları nakliye hizmetinde aksama yaşatabilecek firmalar da bulunur. Ayrıca bu aksamaların çözümü için de muhatap bulmak çoğu zaman zor olabilecektir.

-Müşteri firma seçerken öncelik olarak referansları değerlendirir. Bunun dışında uygun fiyatlandırma, çalışan ekibin eğitim ve müşteriye yaklaşımı, zaman kaybı yaşamadan, nakliye hizmetinin dakik yapılması gibi kriterleri de değerlendirir. İnternet üzerinden firmalar araştırılabilir ve referans yorumları görülebilir. 

-Firmada karar kıldıktan sonra yetkili ile mail, telefon ya da form yolu ileirtibata geçilir. Bu noktada diyalog kurulan çalışanın müşteriye yaklaşımı kibar olmalı ve sorulara netlikle cevap verebilecek iş bilgisine sahip olmalıdır. 

- Daha sonra firma eve bir eksper yollar. Eksperler bu işte tecrübeli ve eğitimlidirler. Eksper için ek bir ücret ödemeye gerek yoktur.

-Eksper ev eşyalarını değerlendirir ve hangi araçla, nasıl taşınacağına karar verir. Eşyaların nasıl gruplanacağını tespit eder. Eşyaların mevcuduna göre araç seçeneği çoktur.

-Eksper raporundan sonra firma ile bir taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşmede taşınma esnasında ev eşyalarına gelecek bir hasara karşı zararın firmaca karşılanması garanti altına alınır ve müşterinin güven ve rahatlığı sağlanır. Sözleşmenin yazılı hazırlanması firmanın kurumsallığını da gösterir. Güvenilirliğini de artırır.

-Taşınma zamanı geldiğinde işinin ehli çalışanlar, gerekli malzemelerle gelerek, taşınacak eşyaları gruplandırır ve ambalajlama işlemini bu doğrultuda yaparlar. Eşyaların niteliğine, bekleme zamanına göre ambalajlar değişiklik gösterir. Bunlar balonlu naylon, battaniye gibi malzemelerdir. Kırılacak eşyalar için farklı, diğer eşyalar için farklı ambalaj malzemeleri bulunur.

-Evdeki mobilyalar demonte edilmesi gerekli ise, eğitimli ekip mobilyaları demonte ederek taşır. Eşyaların zarar görmemesi için mobilya konusunda tecrübeli, eli yatkın personelle çalışılması önemlidir.

-Eşyalar araca özenle yerleştirilir. Yerleştirme işlemi eşyaların hırpalanmayacağı şekilde yapılmalıdır. Taşınılacak eve götürülür. Burada da eşyalar özenle ambalajlarından çıkarılır, monte edilmesi gereken eşyalar tecrübeli ekip tarafından montajlanır.

İvrindi evden eve nakliyat firması düşünüldüğünde kurumsallık gereği bu aşamalarda herhangi bir aksaklık meydana gelmez ve zamanında, sorunsuz bir nakliye hizmeti verilmiş olur. Personel özenle seçilir ve nakliye işi ile ilgili eğitimler verilir. Yapılan işin kurumsal ve özenli olması kesintisiz devam ettirilmiş olur.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü nakliyat çok katlı binalarda yapılan nakliye işlemlerinde mutlaka gereklidir. Yüksek binalarda eşyaların insan gücü ile çıkarılması ya da indirilmesi neredeyse imkansızdır. Ayrıca bu binalarda koridorlar eşya taşınamayacak kadar dar ya da bina asansörleri eşya taşımaya elverişli olmayabilir. İvrindi asansörlü nakliyat düşünüldüğünde çok katlı binalardan taşınmak problemli ve zaman alan bir hizmet değil güvenli ve kolay bir taşıma hizmeti olarak gerçekleştirilir. Nakliye işlemlerinde asansör kullanımı zaman tasarrufu anlamında büyük kolaylıktır. Ayrıca ev taşıma aşamasında eksper evin en güvenli yerine asansör mekanizmasının yerleştirilmesini sağlar ve bu yerler genelde evlerin balkonlarıdır.

Asansörlü taşıma hizmeti ile eşyaların taşınırken bina içerisinde çarpma sonucu hasar görmesi, binada herhangi bir hasar oluşması önlenir ve pratik bir taşınma hizmeti sağlanır.  İvrindi evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda güvenli asansörlü taşıma hizmetlerinden yararlanılabilir. Asansörlü nakliye araçları belli sürelerle bakımdan geçer ve iş kazalarını önleyici her türlü ekipmanla çalışanların da güvenliği sağlanmış olur.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Ev taşıma hizmeti mesafe arttığında riskin de artabileceği bir hizmettir. İvrindi şehirlerarası nakliyat düşünüldüğünde, mesafe fazlalığından nakliyede doğacak hasar riskleri en aza indirilerek hizmet verilmektedir. Profesyonel ve iş aşamalarına uyarak yapılan taşıma işlemi sonucu, eşyalar doğru bir şekilde ambalajlanır. Kapalı kasa ve taşınacak eşya miktarına uygun araçlarla nakliye işleri gerçekleştirilir. 

Nakliye araçlarını kullanan şoförler uzun yol ve büyük araç kullanımı konusunda tecrübelidir. Ayrıca eşyaların sigortası yapıldığından, herhangi bir hasar olması durumunda, taşıma esnasında yapılan sözleşme ile zarar firma tarafından karşılanmaktadır. Bu nedenle müşterinin mesafe uzaklığından kaynaklı, aklında soru işaretleri olmaz ve firmaya güven sağlanmış olur. İvrindi evden eve nakliyat düşünüldüğünde şehirlerarası nakliyat hizmeti de eksiksiz yerine getirilmiş olur.

Depolama Hizmetleri 

Ani kararlarla ev boşaltmak, taşınılacak evin kira ya da satış işlemleri bitene kadar belli bir müddet şehir dışında kalma gerekliliği ile ev eşyalarının muhafaza edilmesi gerekebilir. Eşyalar evden alınırken bir eksper eşyaları tespit ederek nasıl depolanması ve ne kadar depolama alanı gerektiğini belirler. Eşyalar güvenle, yıpranma ve kırılma olmadan titizlikle alınır ve her an görebileceğiniz şekilde depolanır. Bu nedenle İvrindi depolama hizmetleri söz konusu olduğunda eşyalar zarar görmeyecek şekilde depolanır. Depolanan eşyalar yangın, doğal afet, hırsızlık gibi aksi durumlara karşı sigorta güvencesi altına alınır. Ayrıca depolar neme dayanıklı, haşarelere karşı da periyodik olarak ilaçlanan ortamlardır. 

Eşyalar evden alınırken yine yıpranma ve kırılma olmadan titizlikle alınır ve her an görebileceğiniz şekilde depolanır. Depolanan eşyalar istenildiği anda teslim edilir. İvrindi evden eve nakliyat hizmetleri ile taşıma dışında depolama hizmeti de sunulur ve fazla bulunan eşyalarınızı ya da saklamanız gereken eşyaları gönül rahatlığıyla, istediğiniz süre depolayıp, istediğiniz an teslim alabilirsiniz. Haftanın her günü ve 24 saat taşıma ve depolama işlemi gerçekleştirilir. 

Makul Fiyatlarla Nakliye Hizmet

Nakliye hizmetleri talepleri çoğaldıkça bu hizmeti sunan firma sayısında artış olmuştur. Müşteriler firma seçimi yaptığında en çok sorunlarla ilgili muhatap bulamamak, eşyaların özensiz taşıma sonucu hasar görmesi, yapılan işe göre istenen ücretin fazla olması gibi sorunlar yaşarlar. İvrindi evden eve nakliyat düşünüldüğünde kurumsal çalışan, uygun fiyatlarla nakliye hizmetini gerçekleştiren müşteriye karşı saygılı, güler yüzlü davranan, eğitimli bir ekip akla gelmektedir. Ayrıca istenen fiyatların yapılan nakliye işi ile orantılı olması çok önemlidir. Bu müşterinin suiistimal olmadığı konusunda tereddütlerini ortadan kaldıracaktır. İvrindi evden eve nakliyat firması söz konusu olduğunda evden eve taşıma işinin gerektirdiği makul ücretlerle müşterinin bütçesi sarsılmaz.

 • İvrindi– Kamyonet Nakliyesi
 • İvrindi– Kamyonet Kamyon Durakları
 • İvrindi Ofis Büro Taşımacılık
 • İvrindi Paletli Malzeme Nakliyatı
 • İvrindi– Kamyon Kamyonet Kiralama
 • İvrindi  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • İvrindi– Kamyonet Nakliyesi
 • İvrindi– Kamyonet Kamyon Durakları
 • İvrindi   Şehir içi Nakliye
 • İvrindi Evden-Eve Nakliye
 • İvrindi  Şehir içi Nakliye

İvrindi Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


  İvrindi Evden Eve Nakliyat | İvrindi  Nakliyat İvrindi  bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?