İstinye Nakliye Firmaları

İstinye Nakliye Firmaları
05.06.2020
235

Hemen ARA
0 532 313 59 55


İstinye Nakliye Firmaları

Günümüzde pek çok insan birçok nedenden dolayı bulunduğu yerden taşınmak zorunda kalıyor. Bu taşıma işlemleri kimi zaman şehir içinde olurken kimi zaman da şehir dışında olabiliyor. Bu işlemleri daha kolaylaştırmak için insanlar nakliye firmaları ile anlaşmayı tercih ediyor. Bu sayede taşıma işlemlerinde kendilerine düşen yükü en aza indiriyorlar. Bu sayede daha az yoruluyorlar.

Bizde bu nakliye firmalarından biri olarak ev, ofis, depo gibi taşıma işlemleri yapıyoruz. Taşıma konusunda tecrübelerimizi yanımıza alıyoruz. Ve bu düşüncelerimizi evden eve taşıyoruz. Kısacası nakliye konusunda kendimize çok güveniyoruz. Müşterilerimizi memnun ve mutlu bir şekilde gönderiyoruz. Diğer nakliye firmaları gibi sizi yarı yolda bırakmıyoruz.

Neden Biz?

Öncelikle eşyalarınızı kendi eşyamız gibi koruyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde aracımıza koyuyoruz. Eşyalarınızı devamlı kontrol ediyoruz. Eşyalarınızı indirirken ve kaldırırken zarar görmemesi için özen gösteriyoruz. Her bir taşıma ekibimizdeki eleman sayımızı sizin isteğinize göre ayarlıyoruz. Hem şehir içi hem şehirler arası taşımacılık hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin neresi olursa olsun eşyalarınızı taşıyoruz.

Bütün bunların yanında sizinle devamlı ilgileniyoruz. Sizin için en uygun taşıma kriterlerini belirleyip sizde sunuyoruz. Size diğer nakliye firmaları gibi az seçenekte bulunmuyoruz. Size çok seçenek sunarak bütçenize en uygun olanı belirlemenize kolaylık sağlıyoruz. Kısacası sizin ev veya ofis taşımanızı mutlu bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Çünkü müşterilerimizin mutluluğu bizim için oldukça çok önemlidir.

Hizmetimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Firmamızla taşıma yapmaya karar verdiyseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramızı arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız siz müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 açık durumdadır. Bunun dışında e-mail adresimize mail atarak da bize kolayca ulaşabilirsiniz. Telefon ve e-mail ile bize dilediğiniz vakit ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

E-mail ve telefonumuzun yanında dilerseniz bizimle yüz yüze de görüşebilirsiniz. Yüz yüze görüşerek bize taşıma işlemi ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Sizinle güzel bir şekilde ilgileniriz. Size teklifler hazırlar ve bunları daha sonra size sunarız. Sizde bu tekliflerden size ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Bu sayede hem siz mutlu olursunuz hem de biz!

Peki Sizin Üstünüze Düşenler Neler?

Öncelikle taşımacılık işlemimiz için sizin de dikkat etmeniz gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Sizden ilk isteğimiz hassas eşyalarınızı bize önceden söylemenizdir. Çünkü beyaz eşya ve büyük elektronik eşya sayınızla orantılı olarak işleminiz için eleman gönderilecektir. İkinci olarak sizden kolayca kırılabilen tabak, bardak, porselen, vazo gibi eşyalarınızı güvenli ve düzgün bir şekilde kolilemenizdir.

Bunun yapılması çok önemlidir çünkü ne kadar çok dikkat edilse de bu eşyalar yapılarından dolayı kolayca hasar alabilmektedirler. Son olarak da sizden istediğimiz ekibimizle olan iletişimi koparmamaya özen göstermenizdir. Gördüğünüz gibi sizinle oldukça ilgileniyoruz. Diğer nakliye firmaları gibi sizi boşlamıyoruz. Eğer sizde taşınacaksanız bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?