İstasyon Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » İstasyon Evden Eve Nakliyat

İstasyon Evden Eve Nakliyat

İstasyon Evdeen Eve Nakliyat Firmaları Hangileridir?

Taşınmanın nasıl bir zahmet ve yorgunluk olduğunu İstasyon evden eve nakliyat hizmetlerini kullanmadan taşınanlar çok iyi bilirler. Evden eve nakliyat hizmetleri ev sahibinin üzerindeki zahmeti ve yükü almaktadır. Nakliyat hizmetleri kullanılmadığı zaman paketleme malzemelerini bulmak, eşyaları toplamak, kamyonu ayarlamak, taşımak için birilerini bulmak ve daha fazlası kişinin kendine kalacaktır. 

Yoğun iş hayatına sahipseniz kesinlikle bu yükünü altına girmemelisiniz. Şehrin içinde veya dışında nereye taşınılırsa taşınılsın mutlaka nakliye hizmetinden yararlanmak gerekir. İstasyon şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyatı yapan çok sayıda firma vardır. İnsanlar evden eve nakliyatın sunduğu konforu ve kolaylığı fark edince talepler son derece arttı. Artan taleplere mukabil olarak firmaların sayısı da arttı. 

Firmaların sayısının artması toplumun ihtiyacını karşılamak adına çok büyük bir gelişmedir. Fakat aralara karışan amatör ve merdiven altı firmaları sunulan hizmetlerin düşmesine neden olmaktadır. İstasyon evden eve nakliyat hizmeti almayı düşünenler profesyonel firmaları tercih etmelidir. Profesyonel firmalar sorunsuz, zahmetsiz ve problemsiz hizmet verirler. Firma tercihi yapmadan önce yakın zamanda taşınan komşularınıza, akrabalarınıza veya dostlarınıza sorup tavsiye alabilirsiniz.

Tavsiye edilen firmayı internetten araştırabilirsiniz. İnternetten yapacağınız araştırmada müşteri yorumlarına önem verin ve dikkate alın. Müşterilerin yorumları firmanın sitesinde yoksa şikayet içeriklerine yer verildiği sitelere bakmalısınız. Şikayet içeriklerinde varsa bilgiler dikkate alınmalıdır. İnternette ayrıca firmanın sabit telefon bilgilerinin ve açık adres bilgilerine ulaşılabilir. Telefonla aranarak veya adrese gidilerek sorular sorularak alınan cevaplara göre karar verilebilir. Yetkili elemanımız sorularınıza sizleri tatmin edecek sevaplar vererek profesyonel hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlar.  

İstasyon Evden Eve Nakliyat Firmalarının Ayrıcalıklı Hizmetleri Nelerdir?

Genellikle bölgede uzun zamandır yaşayanlar en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunan firmaları bilirler. İstasyon evden eve nakliyat firmalarından en iyi olanı bulabilmek için halkın sözlerine kulak kabartmak yeterli olacaktır. Firmamız bölgede kaliteli hizmet sunan profesyoneller arasındadır. Firmamızı diğerlerinden ayıran ayrıcalıklı hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde sorunsuz ve hasarsız taşınma gerçekleştirirsiniz. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz arasında;

 • Müşteriden gelen ilk telefonda genel bilgilendirme yapılır. Fiyat verebilmek ve taşınma için gerekli olan bazı hususları belirleyebilmek için keşif randevusu alınır. Eşyaları görebilmek için alınan randevu ile eşyaları paketlemek için nasıl materyallere ihtiyaç olduğu, ne kadarına ihtiyaç olduğu, araç tahsisinin yapılması ve fiyatlandırma yapılır. 
 • Sözleşme imzalanır. Sözleşmede taşınmaya dair bütün detaylara yer verilir. İstasyon asansörlü nakliyat hizmetlerinin alınıp alınmayacağına dair bütün bilgilerin yer aldığı sözleşmeden iki tane bulunur. Biri firmada diğeri müşteride kalır.
 • Her iş için firmamızın sigortalı elemanlarından görevlendirme yapılır. Mobilyaları mobilyacı söküp monte ederken makinaların çıkarılması ve kurulmasını teknisyen elemanımız yapar. Elemanlarımızı kurumsal düşünceye sahip, güler yüzlü ve tecrübelidir. Firmamızın sigortalı elemanları olduğundan dolayı daha hassas ve itinalı davranırlar. 
 • Paketlene için sıradan battaniye ve koli kullanılmaz. Gelişmiş ve geliştirilmiş materyaller kullanılır. Ayrıca asansör gibi gelişmiş cihazlar da kullanılarak eşyaların zarar görmesi engellenir.
 • Yeni adrese getirilen eşyalar yerli yerine konulur. Makineler kurulur, mobilyalar monte edilerek teslim edilir. Kaliteli ve profesyonel İstasyon evden eve nakliyat firmalarından olan firmamız eşyaların hasar görmemesi için bütün tedbirleri alır. Her şeye rağmen hasar olursa firmamız karşılar. 

İstasyon’da Eşyalarımız Nerede Depolayabilirim?

Eşyaların, dosyaların, evrakların ve çeşitli materyallerin belli süreliğine kiralanan mekanlarda saklanmasını ve korunmasını sağlayan depolama hizmetleri verilmektedir. İstasyon evden eve nakliyat firmalarından bazıları da bu hizmeti vermektedir. Bu hizmet özellikle yeni evini bulamadan evinden çıkmak zorunda olanların işine yaramaktadır. Mecburen çıkmak zorunda olan kişi hem nakliyat yaptırmalı hem de depolama hizmeti almalıdır.  

Nakliyat firmalarından bazıları her ikisinin bir arada sunmaktadır. İstasyon depolama hizmetlerinde mekandan alınan eşyalar depoya getirilir. Depolarda, bir evin eşyasını alabilecek büyüklükte alanlar vardır. Bu alanlar kilitli sistemle korunmaktadır. Eşyalar üst üste konulmadığından hasar görmez, kırılma olmaz. Uygun şekilde konulan eşyalar zamanı gelince nakliye firması tarafından alınarak yeni adrese teslim edilir.

Ofisler işlerin yoğun olduğu alanlardır. Kalabalık dosyalar, gereksiz evraklar işlerin hızlı ve seri yapılmasına engel olabilir. Bundan dolayı her zaman lazım olmayan evrakların bir yerde koruma altına alınması ve saklanması icap eder. İstasyon evden eve nakliyat hizmetleri arasında bulunan depolamadan yararlanılarak kalabalık dosyalardan kurtulmanız mümkün olur. Evrakların korunduğu ve saklandığı alanlar dolap tarzı kilitli mekanlardır. Bu depoların anahtarları sadece bir tanedir ve o da müşterinin kendinde bulunur.

Depoda hangi eşyaların olduğunun listesi tutulur. Yani eşyaların kaybolma gibi bir riski yoktur. Devamlı havalandırılan ve temizliği yapılan mekanlarda haşereler olmaz. Nem ve rutubet gibi eşyalara zarar verecek durumlar yaşanmaz. Depolar yangın, sel, hırsızlık gibi durumlara karşı çeşitli tedbirlerle korunmaktadır. 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. 

İstasyon Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Ne Etkiler?

Evden eve nakliyatta net ve kesin bilgilendirme yapabilmek için öncelikle bazı hususların bilinmesi gerekir. Kriterler dikkate alınmadan yapılan fiyatlandırma doğru olmayacaktır. İstasyon şehirlerarası nakliyat fiyatları şehir için nakliyattan yüksektir. Bunun en önemli neden aracın yaktığı yakıttır. Eşyaların alındığı şehir ile nakledilecek şehir arası ne kadar uzaksa fiyatlandırma o kadar artar. Şehirlerarası nakliyat fiyatının yarısını yakıt oluşturmaktadır. Diğer yarısının önemli bir oranını da işçilik etkiler. 

Şehir için nakliyatta elemanlar bir gün içinde işini bitirir. Şehirlerarasında ne kadar sürede biteceği belli olmaz. Yani uzak kentlerde bu bazen 2-3 günü alabilir. Yollar hesaba katıldığında zaman artmaktadır. Şehirlerarası nakliyatta taşıma sigortası yapılması istenirse fiyatlandırmaya eklenir. Yol hali olduğundan sigorta yapılması gerekir. Hiçbir zaman olmasını istemediğimiz ve olmaması için her türlü tedbirleri aldığımız halde olası kazalara karşı sigorta yapmaktayız. Sigorta sayesinde olası bir kaza veya eşyaların yolda hasar görmesi durumunda sigorta masrafları karşılamaktadır. Şehir içi veya dışı olmasına bakılmaksızın fiyatlandırmada etkili olan hususlar şunlardır;

  • Evin kaç odalı olduğu, kaç tane beyaz eşya olduğu, mobilya durumları yani kısaca eşyaların yoğunluğu

 

 • Paketlemeyi kimin yapacağı. Firmamızın elemanları paketlemeyi yaparsa fiyat biraz artar. Müşterimiz yaparsa fiyat düşer. Fakat firmamızın kullandığı paketleme malzemeleri ve elemanlarımızın tecrübesi dikkate alınarak eşyalarınızın zarar görmemesi için firmamızın paketlemesini tercih etmenizi öneririz. 

 

 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı. Bir veya iki yerde asansör kullanılabilir. Kaç yerde kullanılacağına veya hiç kullanılmama durumuna göre fiyatlandırma yapılır. Taşınmanın hasarsız ve hızlı olması için asansörü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 • Eşyaların alınacağı ve nakledileceği mekanların kaçıncı katlarda olduğu İstasyon evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatlandırılmasında etkili olan hususlardır. 

İstasyon Evden Eve Nakliyatın Araçları Nasıldır? 

Evden eve nakliyat firması tercihi yapılırken araç filosunun geniş olmasına dikkat edilmelidir. Araç filosundan bize ne? Diye düşünenler olabilir. Fakat eşyaların zarar görmemesi için aracı büyüklüğü çok önemlidir. Firmamız müşterimizle yaptığı ilk görüşmeden sonra keşif için randevu alır. Bu randevuda eşyaların yoğunluğuna göre nasıl bir araç tahsis edilmesi gerektiğine karar verilir. 

Araçlar eşyaya göre büyükse ne kadar sabitlenirse sabitlensin arada kalan boş alan nedeniyle sallanma olur ve eşyalar zarar görebilir. Eşya fazla araç küçük olursa da üst üste gelen eşyalar birbirine zarar verir. Bundan dolayı profesyonel İstasyon evden eve nakliyat firmalarının araç filosunda çeşitli büyüklükteki kamyonlar bulunur. Firmamızın kamyonları çelik kasadır. İçlerinde eşyaları sabitlemek için özel mekanizma ve materyaller bulunur. 

 • İstasyon – Kamyonet Nakliyesi
 • İstasyon– Kamyonet Kamyon Durakları
 • İstasyon Ofis Büro Taşımacılık
 • İstasyon Paletli Malzeme Nakliyatı
 • İstasyon  – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • İstasyon  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • İstasyon– Kamyonet Nakliyesi
 • İstasyon  Kamyonet Kamyon Durakları
 • İstasyon  Şehir içi Nakliye
 • İstasyon Şehirler Arası Nakliye
 • İstasyonEvden-Eve Nakliye
 • İstasyon Şehir içi Nakliye

İstasyon Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


İstasyon Evden Eve Nakliyat |  İstasyon Nakliyat İstasyon bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?