İstanbul Profesyonel Nakliyat Firmaları

İstanbul Profesyonel Nakliyat Firmaları
28.06.2020
124

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden eve taşımacılık deyince akla bir yerden bir yere taşınma gelmektedir. Bu taşınma yeri ev gibi bir yer olabileceği gibi ofis ya da yazlık tarzında yerler de olabilir. Taşınma işlemi çok sık gerçekleşmese de hepimizin mutlaka hayatında yer edineceği bir durumdur. Taşımacılık yapan firma da taşıma kadar önemli olmaktadır. Profesyonel Nakliyat Firmaları İstanbul’da çok fazla firma bulunmamaktadır. Bu durumda olan firmalardan en iyisini seçmek müşteriye ve aldığı duyumlara göre gerçekleşmektedir.

İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları Neden Önemlidir?

Evden eve taşımacılık için en önemli noktalardan biri de eşyaların çokluğu ya da azlığı ve gidilecek yerin mesafesidir. Bu ikisinin belirlenmesiyle birlikte eşyalar düzgün bir şekilde taşınır ve taşımacılık başlamış olur. Bu esnada eşyalara zarar gelmemesi en önemli durumdur.

Çünkü taşımacılık yapılırken insanların yıllarca emek verip aldığı eşyalar size emanet edilmektedir. Herhangi bir zarar da bedeli karşılasanız bile, manevi değerleri olan eşyalar için ne yazık ki bu mümkün olmamaktadır. Bu yüzden ekip de çok önemlidir. Güven ve deneyim işin içine girer.

Biz de bu önemli noktalara özen gösterdiğimiz için yıllardır kaliteli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul şehirlerarası Nakliyat  deyince biz akla geliyoruz. Çünkü işimizi özenle yapıyoruz ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bu nedenle aldığımız geri dönüşler ve olumlu tepkiler bizi daha da ileriye taşıyor. Eksik gördüğümüz yerleri düzeltiyor, her kesimin ihtiyacına göre hareket ediyoruz.

İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları Fiyatları

Evden eve taşımacılık fiyatları sabit bir fiyat olmamaktadır. Belli kriterlere göre belirlenen taşımacılık fiyatları mevcuttur. Bu kriterler, taşınacak eşyaların miktarı ya da eşyaların alınacağı yer ile eşyaların taşınacağı yer arasındaki mesafedir. Harcanacak yakıt bizim kazancımız olmayacağı için yakıt miktarı istenen fiyattan düşülmektedir. Bu yüzden ne kadar uzun mesafe olursa, belirlenen fiyat da ona göre artmaktadır.

Ancak burda fiyattan ziyade kalite önemlidir. Biz işimizi kaliteli yapıyoruz ve bu hizmetin karşılığında uygun fiyatlarla müşteriye sunuyoruz. İstanbul şehirlerarası nakliyat deyince akla gelmemizin en önemli nedenlerinden biri de budur.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Telefonumuz 0 532 313 59 55
2. Telefonumuz 0 532 460 66 43

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?