İncirli Evden Eve Nakliyat

İncirli Evden Eve Nakliyat
11.07.2020
158

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Evden eve nakliyat süreci zorlu ve yorucu bir süreçtir. Bu süreçte eşyalarınızı toparlamak, kolilere yerleştirmek ve nakliyat aşaması için uygun firma arama süreçleri kişilere stresli bir dönem yaşatabilir. Bu süreci daha kolay atlatabilmek için seçilen firma çok önemlidir. Yasal bir firma seçmek size karşılaşabileceğiniz herhangi bir olumsuz durumda haklarınızı aramanız için bir dayanak oluşturur. Bu nedenle firma araştırması iyi yapılmalıdır. İşinde tecrübeli ve bilgili firmalarla çalışmalısınız. Bu süreçte uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İncirli evden eve nakliyat söz konusu olduğunda firmamız önde gelen firmalar arasında yerini almaktadır.

 

İncirli Evden Eve Nakliyat Süreci

 

Zaman zaman evden eve nakliyat sürecinde firma ile ev sahipleri arasında anlaşmazlıklar ve memnuniyetsizlik oluşmaktadır. Ev taşıma sürecinde iki tarafın da sorumlulukları vardır. Bu sorumluluklar arasında iki taraf da birbirine yardımcı olarak dayanışma ile nakliyat sürecini yürütmelidir. Ev taşıma sürecinde eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşmaması için taşıma sürecinin çok önemli olduğu kadar ev sahibinin eşyaları ne şekilde muhafaza ettiği de önemlidir. Mümkünse kırılacak eşyalar kolilenirken sarılarak koyulmalı. Ardından koli üzerine mutlaka kırılacak eşya olduğu yazılmalıdır. Bunu belirtmeniz taşıma işlemini yapacak olan firma yetkililerine kolaylık sağlayacaktır.

Eşyalarınız taşındıktan sonra yeni konuma bırakılma sürecinde de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Eve geldiğinizde karmaşık bir görüntü ile karşılaşmamak ve yerleşmenizi kolaylaştırmak için kolilerinizin üzerine hangi odaya ait olduğu belirtilmelidir. Bu küçük detay sayesinde firma yetkilisi kolileri uygun odalara bırakacaktır. Bu da sizin eşyaları bulmanızı kolaylaştıracağı gibi yerleşme sürenizi azaltacaktır. İncirli evden eve nakliyat konusunda firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Oluşabilecek olumsuz durumlarda sorumluluk üstelenerek gereken hassasiyeti firma olarak göstermekteyiz.

İncirli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti için görüşülen firma işçiliğe önem veren bir firma olmalıdır. Maliyeti azaltmak için uygun olmayan araçlar ile taşımacılık yapan firmalar, eşyalarınızın kırılmasına, düşmesine, yırtılmasına ve çizilmesine neden olabilir. Bu da severek aldığınız eşyalarınızın maddi hasar görmesine neden olarak üzücü durumlara sebebiyet verebilir. İncirli evden eve nakliyat hizmeti doğrultusunda firmamız çalışanları ile evinize gelerek eşya durumunuza göre uygun araç sağlamaktayız.

Kolilenen eşyalarınızı kırılacak eşyalar, teknolojik eşyalar ve beyaz eşyalar gibi hassas eşya kategorisine uygun olarak araca yerleştiriyoruz. Kolilenmeyen eşyalar kumaş türü ve mobilyalarınız için özel koruma malzemelerimiz ile eşyalarınızın hasar görmesini engelliyoruz. Özellikle yüksek binalarda taşımacılık zorlu bir hale gelmektedir. Bu bağlamda asansörlü nakliyat hizmeti öne çıkmaktadır. Kapı girişlerinin dar olması ya da bina girişi gibi unsurlar da eşyaların hasar görmesine neden olabilir. Bu noktada çalışanların girişleri iyi kontrol etmesi ve eşya taşımasını dikkatli bir şekilde yürütmesi gerekir. Bunun için de planlı ve özenli bir çalışma gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim Sayfamızdan telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?