İmrahor Evden Eve Nakliyat

İmrahor Evden Eve Nakliyat
22.07.2020
169

Hemen ARA
0 532 313 59 55


İnsanlar günlük hayatın koşturmacasına ayak uydurmak zorundalar. Lakin onların gidecekleri yer arasındaki mesafe fazla ise bu durum hem onların enerjisinin düşmesine neden oluyor hem de vakit kaybı oluşturduğu için performansları azalıyor. Dolayısıyla pek çok kişi evlerini gidecekleri yere yakın olarak seçiyor veya oraya taşıyor. Eşya taşıma konusunda başvurulan yer ise evden eve nakliyat şirketleridir. Hem ekonomik hem de güvenilir bir nakliyat şirketi arayanlar ise hummalı bir araştırmaya giriyor. İmrahor evden eve nakliyat söz konusu olduğunda öne çıkan şirketimiz müşterilerin ekonomiklik ve güvenilirlik kriterlerini karşılıyor. Özellikle İstanbul şartlarında taşınmanın da zor olduğunu bilenler için firmamızın taşıdığı önem büyüktür ve günden güne daha çok rağbet görmektedir.

HEMEN ARA


Nakliyat Konusunda Dikkat Edilecekler

Beyaz eşyalar, mobilyalar, teknolojik aletler artık günümüzde hemen her evde bulunan eşyalardır. Lakin bu eşyaların taşınması da oldukça zor olmaktadır. Çünkü teknolojik aletler çok hassas olmakta ve en ufak bir hasarda zarar görebilmektedir. Dolayısıyla insanlar güvenilir bir firma konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır. Mesela İmrahor evden eve nakliyat konusunda ön plana çıkan firmamız taşıma konusundaki tüm kriterlere hassasiyet göstermektedir. Öncelikle taşımadan evvel insanların eşyalarının korunaklı olarak sarılması büyük önem arz etmektedir.
Sarma işleminin yapıldığı malzemelerin kalitesi de önemlidir. Çünkü kolayca delinen malzemeler de güvenlik tehlikesi oluşturur. Ayrıca eşyaların taşındığı aracın güvenli olarak sürülmesi de önem arz etmektedir. Zira aracın çok eski olmasından ötürü sarsılarak gitmesi veya çok hızlı sürülmesi sonucunda eşyalar zarar görebilmektedir. Bu durum sonucunda ev sahibine ekstra masraflar çıkmaktadır. Yine eşyalar indirildikten sonra gerekli yerlere monte edilmesi de dikkat edilmesi gereken diğer bir konudur. Monte işleminin düzgünce yapılması, yapılırken eşyaya zarar verilmemesi ve doğru noktaya sabitleme işlemesinin yapılması önemli noktalardır.

Nakliyat Konusunda Firmamızın Avantajları

İmrahor evden eve nakliyat söz konusu olduğunda firmamız oldukça öne çıkmaktadır. Öncelikle müşterilerle iletişim konusunda büyük kolaylıklara sahip olan firmamız müşterilerle sağlıklı bir şekilde konuşarak söz konusu adrese en kısa ve kararlaştırılan zamanda gitmektedir. Ardından tüm eşyalara hassasiyetle dikkat edilmekte ve eşyaların sarmalanması konusunda gerekli tüm önlemler alınmaktadır.
Eşyaların taşınmasında oldukça büyük bir araç kullanılmakta ve çok sayıdaki eşya bile araca rahatlıkla sığmaktadır. Ayrıca eşyalar taşınırken araç dikkatli kullanılarak eşyalara zarar vermemek amaçlanmaktadır. Hem ekonomik hem de güvenilir olan firmamız müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Her türlü konuda müşterilere yardımı çok önemseyen firmamız eşyaların monte edilmesine kadar her konuda titizlikle çalışmaktadır. Dolayısıyla insanların memnuniyet seviyesi yüksek olduğu için firmamıza olan rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Gerekli teknolojileri en verimli şekilde kullanan firmalar müşterilere vakit ve paradan kazanç sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Şayet evden eve firmasına yardımcı olmayı istiyorsanız, eşyalarınızı derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte taşınılacak eşyaların tam bilgilerini evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız önemlidir. Bu sayede evden eve nakliyat firmaları da taşınma işleminin ne kadar süreceğine dair doğru bir fikir edinebilmeleri de mümkün olacaktır.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?