İkiteli Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » İkiteli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat işinde profesyonel taşıma ekipleri tarafından taşınacak eşyalarınızın güvenliğinin garantisini verir. Bu sektörde verilmiş olan hizmetler konusundaki profesyonelliğimize güveniyor ve sizlere İkitelli Evden Eve Nakliyat şirketimizde çalışmasının titizliği hakkında güvence veriyoruz.  Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da İkitelli ilçesinde tarafımızdan sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunulmaktadır. İlçe olarak yakın ve uzak olmasını gözetmeksizin İstanbul içinde her yere nakliye işlemi yapılır.
Evden eve nakliyat işlemi, taşınacak eşyaların bir evden alınıp taşınması planlanan eve bir nakliye aracılığı ile götürmek işlemidir.
Taşınma işlemi için dikkatli olmanız gereken en önemli nokta daha işin başı olan bir “firma seçmek” aşamasıdır. Eşyalarınızın, titizlikle, kırılmadan ve özenle taşınması konusunda hassas davranıyorsanız İkitelli Evden Eve Nakliyat şirketimiz size göre!

İkitelli Nakliyat Güvenilir Midir
Firmamız değerli eşyalarınızın kırılmaması, antika eşyalarınıza zarar gelmemesi ve eşyalarınızın çizilmemesini amaçlan profesyonel bir ekiple çalışır.
Sonuç olarak evden eve nakliyat denince aklımıza gelen ilk şeylerden biri; taşınacak eşyalarımızın koliler içine tepeleme dizilip oradan oraya taşınırken özensiz biçimde atılması. Yani nakliye işinde en önemli öncelik eşyaların özenli ve güvenli bir şekilde taşınmasıdır.
İkitelli asansörlü nakliyat işlerini de kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz en kolay ve rahat yoldan taşınmanız için size istediğiniz olanakları sunar.

İki Telli Nakliyat Nasıl Çalışır
Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.
sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;
-evinizin kaç odalı olduğu
-taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi
-nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir
-paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz
-asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
-kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
-evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı
-demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?
Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz. 


Nakliyat işlerimiz konusunda ikitelli şehir içi, ikitelli şehirlerarası nakliyat olarak da çalışmaktayız. Günlük eşyalarınız dışında kalan taşınacak eşyalarınızın firma tarafından depolanmasına depolama işlemi denir, ikitelli nakliyat ile depolama işlemi güvenle yapılır ve içiniz rahat eder. Bütün taşıma işlemleriniz firmamız tarafından kurumsal ve profesyonel bir el ile planlanır. Büro ve ofis taşıma hizmetlerinde de bu yol izlenir.  Montaj edilecek bir mobilyanız var ise ekibimizden profesyonel bir usta ile işiniz kısa ve güvenli şekilde görülür. 


Antika, hassas tablo ve değerli kasa gibi eşyalarınızın taşınmasına da hassasiyet gösterilir ve bu taşıma işlemi isteğinize bağlı olarak, tercihen tekli olarak da yapılabilir.
İkitelli nakliye firmamız eşyaların taşınması aşamasında kaliteli bir hizmet sunmak için kendi açarlarımız ve firmamıza ait uzman ekibimiz ile gerçekleştirir. Eşyaları taşıma işi tamamlandıktan sonra ön kontrol yapılır. Eşyalarınızla ilgili bir sorun olup olmadığına bakılır. Sizlerin mağdur olmaması için taşıma sonrası tüm eşyaları yine sizlerle birlikte kontrol eder, başka bir talebiniz olup olmadığı sorulduktan sonra memnuniyetiniz esas alınarak işimiz tamamlanmış olur.

Nakliyat Yapılırken Eşyalarımız Kaybolur Mu?
Şirketimizin en önem verdiği konulardan biri de eşyaların kaybolması konusudur. Bu hususta bütün tedbirleri almış bulunmaktayız. Sizlerin ve eşyalarınızın güvenirliği bizim ve firmamızın şirket politikasıdır. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edecek bir firma Arıyorsanız İkitelliEvden Eve Nakliyatsizin için en ideal nakliyat şirketidir.

Nakliyat İşleminde Nelere Dikkat Edilir?
Taşınma işi oldukça zahmetli ve stresli bir iştir. Bu nedenle çalışacağınız firmanın üzerinizdeki bu stres ve zahmet işini alması için işini ehemmiyetle yapıyor olması gerekir. Bu anlamda sizinle iletişimini doğru düzgün kurabileceğine inandığınız nakliye firmasını seçmelisiniz. Bu işte iletişim her şeyin ön koşulu olduğu için öneme sahiptir. Evinize size ve eşyalarınıza anlayışlı davranacak bir firma ile çalışmak kararı verirseniz İkitelli Evden Eve Nakliyat şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.
İkitelli nakliyat sizin ve eşyalarınızın ihtiyacını tam olarak anlamaya ve bu doğrultuda çözümler üretmeye gayret eder.


İkitelli nakliyat size geçiştirici cevaplar vermek yerine eşyalarınız ile ilgili detaylı bilgiye ulaşır ve ona göre cevaplar verir. Firmamızın size sunacağı hizmet tüm ayrıntıları ile incelenip değerlendirildikten sonra karşılığında talep edilecek ücret, şeffaf ve net biçimde belirlenir. İkitelli nakliye taşınma fiyatlarını şeffaf bir şekilde ve titizlikle hesaplar.  Bu yüzden bizleri seçtiğinizde sabit fiyat olanakları sunar bu sayede taşıma işleminden sonra herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamanızı garanti ederiz. Nakliyenin işe başlamasından bir gün önce hazırlık ve planlamalar yapılır bu plana uyularak kontrollü bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede kolay, hızlı ve sorun yaşamadan bir taşıma süreci geçirmiş olursunuz. 

İkitelli Evden Eve Nakliye şirketi olarak, siz istemeden anlaştığımız şartları yazılı hale getirir ve sizlerle karşılıklı olarak imzalanır. İkitelli nakliye firması hakkındaki bilgilere web sitemizden ulaşabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sitede bizlere ulaşabilmeniz adına irtibat telefon numaraları, araçlarımızla ilgili genel bilgiler ve yetkili olduğumuza dair belgelere ulaşabilirsiniz. Sitemiz firmamızın hakkında yeterince bilgi zenginliğine sahiptir. Firmamız hakkında buradan nakliye sistemimiz ile ilgili istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. Dürüstlük ilkesini benimsemiş olan İkitelli nakliye, siz müşterilerimizi şeffaf, dürüst kaliteli, samimi ve içten bir biçimde yaklaşır. Sunacağımız hizmetleri kısa bir listesi:


-sabit fiyat garantisi,
-eşyaları taşırken güvenli taşıma hizmeti,
-bazı montaj hizmetleri,
-etkili ve hızlı hizmet garantisi,
-taşıma malzemelerinin kalitesi,
-taşıma yapacak ekibin tecrübesi,
-anında iletişim hizmeti
-fiyat hesaplama modülü…

Yapmanız Gerekenler Kısaca Nedir
Taşıma işinin büyük kısmını firmamız sizin için seve seve üstlenecektir, fakat bu konuda sizin de yapmanız gereken çok küçük birkaç işlem vardır. Bunlardan biri taşınacak eşyalarınızın bulunduğu bir liste hazırlamak.
Hangi eşyalarınızın taşınacağına dair bir liste oluşturduğunuz takdirde, kaybolma tehlikesi olan eşyalarınızı garanti altında tutmuş oluruz. Böylelikle listede olan ve kaybolan eşyanızın sorumluluğunu biz üstlenir, sizleri mağdur etmemek adına firmamızın politikası olan müşteri memnuniyetini işe koşarız.

İkitelli Nakliyat Sigorta İle Çalışır Mı?
Eğer nakliye sigortanız var ise İkitelli Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın güvenliğini garanti edeceği gibi olası bir kötü ihtimale karşı yaşanan tahribatının %80’ini sigorta olarak karşılar. Şirketimiz ile evinizin yeri, eşyalarınızın konumunu doğru olarak paylaşmanız evinizin en kolay şekilde taşınması konusunda hem size hem de firmamıza yardımcı olacaktır.

Geri Dönüşleriniz Bizim İçin Önemli
Firmamızdan aldığınız hizmetin sonucundan memnun kalıp kalmadığınız hakkında bizlere geri dönüşte bulunmanız bizler için çok önemli. Sizlerden gelen geri dönüşler konusunda firmamızı iyileştirmeye ve çalışmalara devam ediyoruz. Aldığınız hizmetten memnun kalmanızı garanti eder memnun kalmazsanız firmamızın müşteri memnuniyeti politikasını işe koşarız.
İkitelli Evden Eve Nakliyesizlere en güvenli, özenli, kaliteli ve titiz hizmeti sunmaktan kaçınmayan gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz bir firmadır.

Neden İkitelli Evden Eve Nakliyat
İkitelli nakliyat şirketimiz, İstanbul merkezli bütün ilçelerine taşınma işlerini İkitelli Evden Eve Nakliyat ofis taşımacılığı olarak hizmet sunmaktadır. Uzun yılların verdiği birikim ile tecrübelerimizi ortaya koyarak işinizi en iyi şekilde yapabilmek için kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

 • ikiteli – Kamyonet Nakliyesi
 • ikiteli– Kamyonet Kamyon Durakları
 • ikiteli Ofis Büro Taşımacılık
 • ikiteli Paletli Malzeme Nakliyatı
 • ikiteli – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • ikiteli Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • ikiteli– Kamyonet Nakliyesi
 • ikiteli– Kamyonet Kamyon Durakları
 • ikiteli Şehir içi Nakliye
 • ikiteli  Şehirler Arası Nakliye
 • ikiteli Evden-Eve Nakliye
 • ikiteli  Şehir içi Nakliye

ikiteli Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


ikiteli Evden Eve Nakliyat |  ikiteli Nakliyat ikiteli  bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?