İçerenköy Evden Eve Nakliyat

İçerenköy Evden Eve Nakliyat
11.07.2020
144

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 

Evden eve nakliyat evin büyüklüğü fark etmeksizin insanlar tarafından tercih edilen bir taşımacılık hizmetidir.  İlk olarak evdeki eşyaların paketlenmesi, kamyonlara özenli bir biçimde yerleştirilmesi, yeni adrese taşınması ve yeniden yerleştirilmesi aşamalarını kapsar. Ev nakliyat işlemleri içerisinde en zahmetli işlemlerden biridir. Başından sonuna kadar zaman almaktadır ancak işin sonunda size Üsküdar kurumsal nakliyat firması olarak kusursuz ve sorunsuz bir hizmet sunacağız. İçerenköy evden eve nakliyat olarak bizden daha iyisini bulamayacaksınız!

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Taşıma işlemi kamyonlarla olacağı için çalışanlara eviniz hakkında detaylı bilgi vermelisiniz. Kırılabilen eşyalar konusuna özen göstermelisiniz. Alınacak ve alınmayacak tüm eşyalar hakkında bir liste yapmanızda fayda var. Çünkü taşınan kişinin isteğine bağlı olarak eşyalarının tamamını alınmayabilir. Bir başka konu ise eşyaların taşındığı kamyonların plakasını istemenizdir. Bu aldığınız hizmet dahilinde yasal hakkınız olduğu için sormaktan çekinmeyin! Üsküdar kurumsal nakliyat firması olarak bütün isteklerinize ve sorularınıza yanıt vermeye hazırız! İçerenköy evden eve nakliyat olarak en güvenilir ve kaliteli nakliyat firmasıyız!

 

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Fiyatları Nasıldır?

Fiyatları değiştiren birçok kriter vardır. Bunlar aşağıda sıralanmıştır:

  • Evdeki eşyaların sayısı ve büyüklüğü, buna bağlı olarak getirilecek kamyonlar
  • Oturulan yer ile taşınılacak yer arasındaki mesafe
  • Paketleme sırasında kullanılacak malzemelerin miktarı
  • Montaj işlemlerinde kullandığımız malzemelerin miktarı

Evinizdeki eşyaların sayısı ve büyüklüğü arttıkça getirilmesi gereken kamyonlar artacaktır. İki yer arasındaki mesafe eğer uzaksa araçlar daha fazla yakıt tüketecektir, bu da fiyatı artırabilir. Özellikle son dönemlerde ekonomideki dalgalanmalar nakliye sektöründeki fiyatları da değiştirmiştir. Ancak bu dalgalanmalar hizmetimizde hiçbir engel yaratmamıştır! Ayrıca mükemmel işçilik hizmetimiz ile de yanınızdayız!

Paketleme sırasında eşyalarınızı en özenli şekilde sardığımız için malzeme kullanmaktayız. Eşyalarınızın güvenliğini ve sizin memnuniyetinizi düşündüğümüz için aldığımız eşyaları yine aynı şekilde evinize montajlıyoruz. Tabii ki burada sizinle diyalog halinde olarak, istediğiniz eşyayı istediğiniz şekilde yerine koyuyoruz. Nakliye işleminin öncesinde ve sonrasında iletişim halinde olduğumuz için, sizi en rahat ettirecek şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Bu bakımdan İçerenköy evden eve nakliyat için gözünüzü kırpmadan eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz!

 

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim sayfamızdan telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır. Daha fazla bilgi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?