Güneşli Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Güneşli Evden Eve Nakliyat

Güneşli Evden Eve Nakliyat

Güneşli Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemi insanlar için zorlu bir süreç olarak tanımlanıyor. Çünkü bir yerden farklı bir yere taşınmak için çok sayıda farklı unsuru bir arada değerlendirmek gerekiyor. Elbette ki taşınma işleminin en önemli aşaması, evden eve nakliyat hizmetinin tercih edilmesidir. Bu kapsamda Güneşli bölgesinin oldukça şanslı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira bölgede hizmet sunan firmamız Güneşli evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde sunabilmektedir. 

Son zamanlarda evden eve nakliyat sektörünün birtakım önemli kazanımları beraberinde sunabildiği biliniyor. Bundan dolayı ev taşıma işi eski dönemlere göre çok daha pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Elbette ki ev taşırken birtakım aşamalarını sorunsuz olarak tamamlamak gerekmektedir. Bu noktada profesyonel bir evden eve taşıma firmasının nakliye hizmetini sunarken, takip ettiği aşamalar aşağıda sıralanmaktadır:

 • Ekspertiz hizmeti ( Taşınacak eşyaların ön etüdünün yapılması)
 • Paketleme hizmeti ( Taşınacak eşyaları özelliklerine uygun bir şekilde paketlenmesi)
 • Demontaj işleminin yapılması ( Taşınılacak eşyalardan demontaj olanlar varsa, bu işlem yapılır)
 • Eşyaların araca yerleştirilmesi ( Eşyaların düzenli bir şekilde araçlara yerleştirilmesi)
 • Eşyaların taşınılacak adrese ulaştırılması (  Uygun araçlarla eşyaların taşınması)
 • Montaj işleminin yapılması ( Montajı yapılacak eşyaların montajının sorunsuz bir şekilde yapılması)

Görüldüğü üzere Güneşli ilçesindeki nakliyat hizmetinin de kapsadığı bir takım aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalara dikkat edilerek yapılacak olan evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz bir hizmet olarak tanımlanması mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Güneşli evden eve nakliyat hizmetlerinin profesyonel bir şekilde sunulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira bölgede firmamız, uluslar arası kalite standartlarında bir hizmeti sunabilmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Ekspertiz Hizmeti Nasıl Yapılır?

Şayet Güneşli bölgesinde yaşıyorsanız ve taşınmayı planlıyorsanız; çok şanslısınız. Neden mi? Çünkü Güneşli bölgesinde hizmet sunan firmamız, yaşadığınız yere kadar gelerek ekspertiz hizmetini sunmaktadır. İster Güneşli şehir içi nakliyat hizmeti olsun isterse şehirler arası evden eve hizmeti olsun her türlü nakliyat hizmetinde ekspertiz hizmetinin sunulması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. 

Ekspertiz hizmeti genel olarak firmamızdan bir personelin eşyalarınızı görerek, taşınma işleminin yapılacağı konumu incelemesini kapsamaktadır. Bu hizmet ücretsiz olarak sunulan bir hizmet olduğu için müşteriler açısından oldukça avantajlıdır. Güneşli ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın özellikleri göz önünde bulundurularak taşınma işlemi gerçekleştirilir. Peki ekspertiz hizmetinin aşamaları nelerdir? İşte bu konuya dair ayrıntılar:

 • Firmamız hem eşyaları hem de taşınma işleminin yapılacağı konumu incelemek üzere personelini gönderir.
 • Ekspertizimiz eşyaların durumunu, türünü, hacmini ve büyüklüğünü göz önünde bulundurarak bir değerlendirme ortaya koyar.
 • Bu inceleme sonrasına ortaya bir taşınma planı çıkar
 • Taşınma planı; taşınma sırasında kullanılacak paketleme malzemeleri ve ambalaj malzemelerini içerir.
  • Yine taşınma planında demonte ve monte işlemleri değerlendirilir
  • Taşınma işlemi için gerekli olacak işçi sayısı belirlenir
  • Tüm aşamalar hakkında müşteriye bilgi verilir

  Güneşli evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir düzeyde sunan firmamız, ekspertiz hizmetini de sorunsuz olarak sunabilmektedir. 

  Güneşli Nakliyat İşleminde Paketleme Hizmeti Nasıl Sunulur? 

  Eşyaların taşınma işleminde en önemli aşamalar arasında paketleme aşaması da yer almaktadır. Zira paketleme işlemi doğru ve isabetli bir şekilde yapılmazsa birtakım sorunların yaşanılması da kaçınılmaz olacaktır. Bu noktada Güneşli paketleme hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunulması; beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. İşte paketleme işleminin aşamaları:

  • Paketlenecek eşyalar türüne ve özelliklerine göre sınıflandırılır
  • Eşyaların özelliklerine uygun olan ambalajlar hazırlanır
  • Eşyalar özelliklerine uygun bir şekilde paketlenir
  • Paketlerin üzerlerine eşyalara dair uyarılar yazılır

  Güneşli evden eve nakliyat hizmetinin önemli aşamaları arasında yer alan paketleme şamasını firmamız sorunsuz bir şekilde sunabilmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak firmamız, sorunsuz bir nakliyat hizmetinin de adresi konumunda yer almaktadır.

  Güneşli Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Demontaj ve Montaj Aşaması

  Elbette ki mobilya türü eşyaların demontajının yapılması, beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Zira eşyaların demontajlarının ve montajlarının yapılması profesyonel bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Güneşli demontaj hizmeti konusunda etkili bir hizmet sunan firmamız; uzman personel yapısıyla eşyalarınızın demontajlarını ve montajlarını yapabilmektedir. Elbette ki bu durum da beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

  Güneşli Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Araçlara Yerleştirilmesi

  Nakliyat işleminin en önemli aşamaları arasında eşyaların bulundukları alandan araçlara taşınması işlemidir. Bu noktada asansörlü nakliyat hizmeti karşımıza çıkmaktadır. Zira asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden bulundukları yerden araçlara yerleştirilmektedir. Güneşli asansörlü nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri karşımıza çıkmaktadır. İşte sunduğumuz asansörlü nakliyat hizmetinin önemli avantajları:

  • Eşyalarınızın kısa bir zaman dilimi içerisinde taşınması mümkün olur
  • Eşyalarınızın hasar görmeden araçlara taşınması mümkün olur
  • Az işçi ile kısa bir süre içerisinde taşıma işlemi gerçekleşir
  • Apartmanlardaki merdivenlerin durumu göz önünde bulundurulduğunda asansörler sayesinde bu sorun ortadan kalkar

  Görüldüğü üzere asansörlü nakliyat hizmeti beraberinde çok önemli kazanımları da getirmektedir. Güneşli evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunuluyor olması beraberinde çok önemli kazanımları da getirmektedir

 • Güneşli Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Taşınılacak Adrese Ulaştırılması

  Nakliyat işleminin önemli aşamaları arasında yer alan eşyaların taşınması; profesyonel bir işlem olarak karşımıza çıkar. Zira eşyaların güvenli bir şekilde taşınması ancak yeni nesil araçlara sahip olmak sayesinde mümkün olur. Bu noktada Güneşli bölgesinin avantajlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira bölgede hizmet sunan firmamız, geniş araç filosuyla hizmetinizde yer almaktadır. Güneşli şehirlerarası nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınızın şehirlerarasında da sorunsuz bir şekilde taşınması mümkün olmaktadır.

  Güneşli evden eve nakliyat hizmetini profesyonel düzeyde sunma kabiliyetine sahip olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarına uygun bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Bu sayede şehirlerarasında ve şehir içinde nakliyat hizmetinin kusursuz bir şekilde sunulması da mümkün olmaktadır. Elbette ki nakliyat hizmeti söz konusu olduğunda firmanın donanım yapısı ve personel kalitesi de ön plana çıkmaktadır. Zira sorunsuz bir nakliyat hizmeti için mutlaka profesyonel bir personel yapısına ve donanımlı araç filosuna sahip olmak gerekmektedir. Bu noktada firmamız, tüm bu yeterliliklere sahip bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.

  Güneşli Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Dikkat Edilecekler

  Elbette ki evden eve nakliyat hizmeti alırken birtakım hususlara dikkat etmek şarttır. Ancak bu sayede sorunsuz bir şekilde hizmet sunan ve profesyonel düzeyde hizmet sunan bir firmayla anlaşmak mümkün olmaktadır. Bu noktada Güneşli evden eve nakliyat hizmeti alırken dikkat edilecekler aşağıda sıralanmaktadır:

  • Alanında uzman bir nakliyat hizmetiyle anlaşmış olmak
  • Referans sunabilen bir firmayla anlaşmak
  • Nakliyat hizmeti için yeterli donanıma sahip olan bir firmayı tercih etmek
  • Taşınma işleminin detayları hakkında bilgi sahibi olmak

  Elbette ki firmamız yukarıda sıralan tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bundan dolayı firmamız sorunsuz ve mükemmel bir evden eve nakliyat hizmetinin adresi konumunda yer almaktadır. Bu noktada firmamızın yüzde yüz müşteri memnuniyetini gözettiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. 

  Güneşli Evden Eve Nakliyat Neler Yapmaktadır?

  Taşınma olayı denilince ilk aklımıza gelen nakliyat firmaları olmaktır. Çünkü onlar sayesinde hem kısa zamanda hem de yorulmadan taşınma işlemini yapmaktayız. Ev ya da ofis taşınmalarında kişileri büyük bir telaşe kaplar. Bütün bu eşyalar nasıl toplanacak? Deforme olmadan nasıl götürülüp yerleştirilecek? Gibi sorular zihnimizde dolaşır durur. Bu konuda Güneşli evden eve nakliyat firmasından yardım alabilir ve onların tecrübelerinden faydalanabiliriz.

  Nasıl mı? Taşınma işlemini tek başımıza gerçekleştirmek imkansız gibi durumdur. Evdeki bütün eşyaların toplanması, uygun malzemelerle paketlenmesi, gidecek adrese götürülmesi ve aynı düzenin tekrar kurulması oldukça zahmetli ve yorucudur. Ama bütün bunlar bir nakliyat firması tarafından yapılırsa; hem kolaydır hem de çabuk yapılmaktadır. Çünkü onların bünyelerinde bu işlerle ilgilenen insanlar, nakliyat aracı ve ambalaj malzemeleri mevcuttur.

  Taşınılacak olan adres şehir içinde ya da şehir dışında olabilir. Bu durum Güneşli şehirlerarası nakliyat için önemli değildir. Çünkü onlar paketlemeyi ve eşyaların taşınmasını bir plan dahilinde yaparlar. Hiçbir eşyanız zarar görmez. Yapmanız gereken onlarla iletişim kurmaktır. Bundan sonra yapılacaklar sizin değil nakliyat firmasının işidir. Şimdi gelelim bu işlerin nasıl bir planda yürütüldüğüne…

  Güneşli Evden Eve Nakliyat Nasıl Çalışır?

  Taşınma işlerinizde size faydalı olacak Güneşli evden eve nakliyat firmasını telefonla aramanız ve taşınmak istediğinizi söylemeniz atılacak ilk adımdır. Size sorulacak sorular şöyledir: Ne zaman taşınmak istiyorsunuz? Taşınma uzaklığı nedir? Kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınma işlemi gerçekleştirilecek? Eviniz kaç oda? Asansörlü taşımacılık mı istersiniz? Gibi sorularla karşılaşacaksınız. Bütün bu soruların cevapları fiyat belirlemede önemli bir etkendir.

  Evinizdeki eşyaları görmek önemli bir konudur ve bunun için kendileri de gelebilirler, siz internetten resimlerini de onlara gönderebilirsiniz. Fiyat belirlemede eşyaların azlığı ve çokluğu önemli bir konudur. Neticede 2 + 1 ev ile 4 + 1 evdeki eşyalar farklıdır ve bunların toplanması ve taşınması da farklı zaman süreçlerinde olmaktadır.

  Evde bulunan eşyaların listesini yapmak ve bunları nakliyat sözleşmesinde belirtiyor olmak gerekmektedir. Böylece siz de kendinizi garanti altında hissedersiniz. Güneşli şehir içi nakliyat firmasından yapılmasını istediğiniz işleri belirtebilirsiniz. Mesela mobilyaların sökülmesi ve ambalajlanması, giyim eşyalarının, mutfak araç ve gereçlerinin paketlenmesi, beyaz eşyaların tesisatlarının sökülüp paketlenmesi, kırılacak cam eşyalarının koliye yerleştirilmesi vb.

   

  Güneşli Evden Eve Nakliyat Prensipleri Nelerdir?

  Eşyalarınızın güvenliği için sigortalı taşımacılık sistemini seçmeniz olumlu bir hareket olacaktır. Güneşli evden eve nakliyat firmalarından sigortalı nakliyat isteğinizi belirtebilirsiniz. Genelde ücretsiz ekspertiz imkanları da sunulmaktadır. Ekip gelerek yerinde inceleme yaparlar ve böylelikle planlamayı da yaparak size fiyat sunmuş olurlar. Firmanın ve çalışanlarının tecrübeli olması da genel prensipleri arasındadır.

  Nakliyat firmaları Türkiye’nin bütün illerine taşımacılık yapmaktadır. Onlar için müşteri memnuniyeti önemli olduğu için; eşyaların paketlenmesinde birinci kalitede ambalaj malzemeleri kullanmaktadırlar. Çünkü bir müşteri beraberinde birkaç müşteri demektir ve onlar kişileri memnun etmek için ellerinden gelen gayreti gösterirler.

  Güneşli Evden Eve Nakliyat Hangi İşleri Yapar?

  Yapılan işleri maddeleyecek olursak;

  • Bütün eşyaların kendilerine uygun olan ambalaj malzemesi ile paketlenmesi
  • Sökülecek demonte ürünlerin hasar görmeden sökülmesi ve sarılması
  • Bütün eşyaların kamyona yerleştirilecek hale getirilmesi
  • Avize, ayna, kitaplık, uydu, duvardaki panolar gibi eşyaların sökülmesi
  • Asansör kullanılacaksa bunun için asansöre uygun olan yerin belirlenmesi ve bu durumla ilgili apartman yönetiminden izin alınması
  • Beyaz eşyaların sökülüp uygun taşıma yönteminin belirlenmesi
  • Paketlenmiş olan ürünlerin kamyona güzelce yerleştirilmesi
  • Gidecek adrese sorunsuz bir şekilde ulaşılması
  • Gidilen yeni evde ambalajların açılıp istenilen yerlere yerleştirilmesi
  • Montajı yapılması gereken mobilyaların kurulumlarının yapılması
  • Bütün ambalaj malzemelerinin toplanarak evin temiz bir şekilde bırakılması

  Güneşli Evden Eve Nakliyat İle Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

  Ofislerin bir yerden başka bir yere taşıma işlerinde Güneşli evden eve nakliyat firmalarından yardım alabilirsiniz. Ofiste bulunan değerli eşyaların ( bilgisayar, masa, sandalye, ofis araç ve gereçleri gibi) büyük bir titizlikle taşınıp, yeni adrese götürülmesi gerekmektedir. Neticede ofiste kullanılan bütün eşyaların zarar görmemesi ve çizilmemesi önemli bir konudur. 

  Şirketinize ait yazar kasa ya da çelik kasanız varsa onların taşınmasını da talep edebilirsiniz. Ofisteki bütün malzemeler büyük bir titizlikle ambalaj yapılacaklar ve yeni adreslerine taşınacaklardır. Götürüldükleri yerde yine sizin istediğiniz üzere konumlandırılacaklar ve ambalajları açılarak size kullanılır halde bırakılacaklardır. Nakliyat firması gerekli olan ambalaj malzemelerini yanında getirecektir. Temiz bir halde size ofisinizi teslim edecektir.

   

  Güneşli Evden Eve Nakliyat İle Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?

  Seyyar asansör ile taşımacılık günümüzde oldukça fazla kullanılan bir yöntemdir. Güneşli evden eve nakliyat firması olarak bu hizmeti taşınma olaylarında gerçekleştirmekteyiz. Bu taşımacılık sisteminin oldukça fazla avantajları bulunmaktadır. Zamandan tasarruf edildiği gibi eşyalarınızın zarar görmesini de bu yöntemle engellemiş olmaktayız. Peki, her taşınma olayında asansör kullanılır mı?

  Asansörün kullanılması için eşya taşınacak olan evin konumu oldukça önemlidir. Uygun olan pencere ya da balkon var mıdır önce onun belirlenmesi gerekir. Kamyon bu pencere ya da balkonun altına park edilebilir mi? Bunlar asansör kullanılması için önemli konulardır. Güneşli asansörlü nakliyat konusunda uzmandır ama evin konumu buna müsait mi? Onun araştırılması gerekmektedir.

  Asansörsüz taşınma olayında; bütün eşyalar merdivenden indirilir. Bu durum da bazı eşyaların köşelerinin duvara çarpmasına neden olabilir. Çünkü özellikle eski binalardaki merdivenler oldukça dardır ve eşya taşımaya müsait değildir. Bütün eşyaların merdivenden indirilmesi hem külfetli hem de zaman alan bir durumdur. Diğer komşuların da gürültüden rahatsız olması yaşanan olaylar arasındadır. O yüzden asansörlü taşımacılık önemli bir konudur. 

  Güneşli Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nasıl Belirler?

  Fiyat belirlenmesinde bazı etkenler bulunmaktadır. Güneşli evden eve nakliyat bütün etkenleri değerlendirerek size uygun olan fiyat teklifini sunar. Neticede 3-4 paketleme ve taşıma elemanı gideri, kamyon yakıt gideri, kullanılan ambalaj malzemeleri ve firmanın karı göz önünde bulundurularak size fiyat sunulur. Fiyat belirlememizdeki etkenler şunlardır:

  • Taşınılacak eşyaların kaçıncı kattan kaçıncı kata gideceği
  • Nakliyenin şehir içi ya da şehir dışı olması
  • Asansörlü ya da asansörsüz taşınma şekli
  • Eşyaların azlık çokluk derecesi
  • Taşınılacak günün belirlenmesi ( çoğunlukla kişiler hafta sonu taşınmak isterler bu da fiyat artışına neden olabilir.)
  • Bazı özel eşyaların taşınmasındaki talepler( çelik kasa, piyano, elektrik işçiliği gerektiren işler gibi)
  • Evin temizlenmesi de ek bir ücret gerektirebilir.

  Bütün bu durumlar sonucunda size uygun olan ücret firmamız tarafından belirlenir ve size sunulur. Ama şunu unutmamalısınız ki; her işin bir bedeli olduğu gibi bu işin de bir bedeli vardır ve buna istinaden size makul bir bedel sunulacaktır. Güneşli evden eve nakliyat konusunda tecrübeli elemanları ile çalışan ve işini hassasiyetle yapan bir kuruluştur.

   

  Güneşli Evden Eve Nakliyat İle Depolama Nasıl Olmaktadır?

  Bazı kişiler eşyalarını depolamak isterler. Belli bir yerde belli bir süreye kadar bekletmek isteyebilirler. Bu durum başka bir yere tayini çıkıp da oraya eşyalarını götürmek istemeyenler için geçerli olabilir. Ya da öğrenci olan kişiler kendilerine uygun evi bulana kadar eşyalarını ekonomik olsun diye depoda bekletebilirler. Güneşli depolama konusunda da size yardımcı olacaktır. Eşyalarınız istenilen yere götürülmektedir.

  Büyük bir titizlikle paketlenen eşyalar sizin belirlediğiniz depoya götürülür ve yine aynı titizlikle yerleştirilir. Siz onları oradan alana kadar ambalajları içerinde bekleyebilir. Güneşli evden eve nakliyat olarak, eşyaların bulunduğu adresten depoya kadar taşınması ve yerleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılan bir durumdur.

   

   


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?