Göktürk Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Günümüzde evden eve taşımacılığın ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bir de buna her geçen gün sayıları hızla artan firmalar eklenince, kaliteli hizmet alınabilecek firmaların daha özenli seçilmesi konusu büyük önem kazanmaktadır. Özellikle mega kent İstanbul, bu tarz firmaların yoğun bulunduğu şehirlerden biridir. Göktürk evden eve nakliyat ise tecrübeli elemanları ve kaliteli hizmeti ile diğerlerinden kolayca ayrılmaktadır.

İstanbul’da Göktürk bölgesindeki tüm nakliye hizmetlerinin en sorunsuz şekilde yapılması firmamız aracılığıyla olmakta ve profesyonel taşımacılık hizmeti anlayışından asla ödün verilmemektedir. Bu da firmamızı diğerlerinden soyutlamakta ve nakliyat şirketleri arasında haklı yerini bulmasını sağlamaktadır. İlkemiz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetidir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

İnsanların bir yerden başka bir yere eşyalarının sorunsuz, güvenli ve en kısa sürede taşınması için, gerekli planlamanın yapılması, uygulanması ve işlem bittikten sonra gerekli kontrollerin yapılarak eksiklerin giderilmesi amacına yönelik hizmetin tamamı, evden eve nakliyat hizmeti olarak adlandırılmaktadır.

Evden Eve Taşımacılıkta Neden Nakliye Firmaları Tercih Edilmelidir?

Bir yerden başka bir yere taşınmak, maddi ve manevi olarak büyük yük getirmektedir. Günümüz koşullarında kişiler çok zor geçim şartları ile uğraşırken, maddi durum sıkıntısı nedeniyle ev alabilme olasılıkları oldukça düşüktür. Bir yandan kira yükü ile uğraşan kişilerin en büyük korkusu ise evden çıkarılma olasılıklarıdır.

Kimi zaman zorunlu nedenle, kimi zaman ise yer değiştirme arzusu, kişileri farklı ev almaya yöneltmektedir. Ancak asıl sorun bundan sonra başlamaktadır. Ev taşımak zorlu bir süreçtir. Dikkat edilmediği sürece kişilere maddi olarak oldukça fazla bir maliyete sebep olabilmektedir. Özenli olmayan taşıma şekli, eşyaların hasa görmesine ve kırılmasına sebep verebilir ki bu da kişilere çok daha pahalıya mal olabilmektedir. Bu nedenle, en güvenli taşımacılık hizmeti tercih edilmelidir. Göktürk evden eve nakliyat firmamız da bunlardan biridir.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev taşımacılığı gerçekten çok zor ve maliyetli bir iştir. Kişilerin bulunduğu ortamdan başka bir yere gitmesi, yani alıştığı ortamdan hiç tanımadığı bir yere taşınması, alışma ve adapte olmak için zorlanması anlamına gelir. Bu işin manevi yanıdır. Bir de zaten zor kazanılan bir paranın çok iyi koordine edilip, hem taşınılacak ev içi harcamasına hem de taşıma ücretine göre ayarlanması gerekmektedir.

Evin bulunup iç tadilat ve bakımının yapılması ve abonelik işlemleri müşterinin, eşyalarını en uygun ücretle ve güvenle taşımak ise bizim işimizdir. Firmamızla görüşmeden önce beklentiler gözden geçirilmelidir. Bir nakliye firması seçmeden önce, firma ile görüşülüp ücretsiz eksper ile eşyaların taşınma değeri belirlenmelidir. Buna uygun araçların olup olmadığına bakılmalıdır. 

Kimi zaman nakliye olunacak mesafeler arasındaki yollar, engebeli olabilmektedir. Bunun için aracın her türlü darbeye dayanıklı olması gerekmektedir. Ayrıca, paketlenecek eşyaların asansörle taşınması ve araç içerisinde doğru bir şekilde ambalajlanması ve bunun için kaliteli malzeme kullanılması da çok önemlidir.

Göktürk Nakliyat Hizmeti Aşamaları Nelerdir?

Evden eve taşımacılığın bir takım aşamaları bulunmaktadır. Öncelikle, hizmetin yapılmasını istediğiniz firmalarla görüşülmeli ve aşağıda belirtilen aşamaların, bu firmalar tarafından gerçekleştirilmesine göre tercih edilmelidir.

Bu aşamalar;

  • İlk aşama nakliye olacak eşyaların ücretsiz olarak yerinde görüp belirlenmesi,
  • Buna göre mobilya ve beyaz eşyaların domantaj ve uygun şekilde paketlenmesi,
  • Tüm eşyaların zarar görmeden araçlara taşınması ve aynı şekilde araç içerisinde, gideceği yere kadar güvenle korunması,
  • Eşyaların yeni evlere aynı şekilde taşınması,
  • İstenilen yere eşyaların yerleştirilip, montaj işleminin ücretsiz olarak yapılmasıdır.

Göktürk şehir içi nakliyat firmamız, tüm beklentilerinize karşılık verebilecek şekilde hizmet sunan bir firmadır. Nakliye, ciddi bir hizmettir ve en küçük hata, hem müşteriye hem de firmanın saygınlığına zarar verir. Biz, uzun yıllardır kendi sektöründe emin adımlarla ilerlemenin ve halen birçok kişi tarafından tercih edilmenin mutluluğunu, işimize verdiğimiz ciddiyet ve verdiğimiz önemden almaktayız.

Göktürk Asansörle Taşımacılık Neden Tercih Edilmeli?

Eşyaların boyutları farklılıklar göstermektedir. Sadece ebat olarak değil, maddi ve manevi değerleri de taşınma esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar sırasında zarar görmesi nedeniyle düşebilmektedir. Sadece eşyaların değil, taşınan ve taşınılacak ev ya da bina içerisinde de çarpma durumu olması ile sıkıntı oluşabilmektedir. Üstelik, zaman kaybı yaşanması da müşteri için büyük dezavantajdır.

Oysa Göktürk asansörlü nakliyat firmamız, tüm büyük eşyalarınızın asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile evinizden kolaylıkla alınıp, diğer eve taşınmasına olanak sağlamaktadır. Böylece komşularınızı rahatsız etmeden, hem yapı içerisine hem de eşyalara en küçük zarar vermeden, en güvenli şekilde nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Göktürk Nakliye İle Şehirler arası Nakliye Hizmeti Veriliyor mu?

Nakliyat hizmetlerinin sadece şehir içiyle sınırlı kalmaması ve kişilerin şehirler arası nakliye hizmeti alabilmesi çok önemlidir. Son yıllarda yeni yapılan yollar sayesinde ülkemizin her yerine kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Bu da şehirden şehire eşya naklinin de rahatlıkla yapılması demektir. Ancak, firmaların şehirlerarası yolların daha risk taşıması nedeniyle, eşya güvenliği konusunda çok daha fazla tedbirli davranması gerekmektedir.

Göktürk nakliye şehirlerarası nakliyat konusunda lider kuruluşlardan biridir. Firmamız, hem tüm ev eşya, hem de parça eşyaların şehirlerarası nakliye hizmetini başarıyla yapmaktadır. Yani firma, sadece toplu halde değil, herhangi bir yerden alınan parça eşyaları da kişinin ikamet ettiği yere, güvenle ve sorunsuz olarak nakliyesini sağlayabilmektedir.

Göktürk Nakliye Firmasından Depolama Hizmeti Alınabilir mi?

Ev ya da ofis içerisinde fazla yer kaplayan ya da çeyiz olarak alınıp daha sonra kullanılması amacıyla saklanması istenilen eşyaların depolanması, nakliye firmalarının depolama hizmetleri ile mümkün olmaktadır. Eşyaların miktar ve büyüklüğüne göre belirlenen depolama alanları 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak farklılıklar göstermektedir.

Haliyle depolama alanına göre fiyat farklılıkları da çıkmaktadır. Göktürk depolama hizmeti alabileceğiniz en uygun fiyatları sunan bir firmadır. Bunun yanında depolama yapılacak eşyaların en güvenilir şekilde saklanması için, yine firmamızı tercih etmenizi öneririz. Çünkü, evinizdeki maddi ya da manevi değeri olan eşyaları teslim edeceğiniz firmaların güvenilir olması ve teslim ettiğiniz gibi sağlam alınması çok önemlidir. Firmamız bunun garantisini fazlasıyla vermektedir.

Göktürk Evden Eve Nakliye Sırasında Eşyalar İçin Sigorta Hizmeti Veriliyor mu?

Taşınma sırasında eşyaların herhangi bir zarar görmemesi ve olası bir hasar anında maddi değeri üzerinden bedelin müşteriye ödenebilmesi için tüm eşyaların nakliye firmaları tarafından sigortalanması gerekmektedir. Göktürk evden eve nakliye sırasında, müşterisini mağdur etmemek için, kişilerin isteği doğrultusunda tüm eşyaları sigortalayarak, eşyanın daha güven altında taşınmasını ve taşıtacak kişinin de içinin rahat olmasını sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliye İçin Neden Göktürk Firması Tercih Edilmelidir?

Evden eve nakliye, kelime anlamı olarak basit gibi görünse de, işlevsel olarak büyük sorumluluk gerektiren bir kavramdır. Çünkü müşterilerin eşyaları, kendileri için çok değerlidir. Kimi için maddi, kimileri için ise manevi değeri olan eşyaların taşınması sırasında herhangi bir zarar görmemesi gerekmektedir.

Göktürk evden eve nakliye firmamız, nakliye olunacak eşyaları yerinde görerek, bir strateji belirler. Eşyaların yapısına ve nakledileceği yere olan uzaklığına göre ambalajlanma için gerekli malzemeler belirlenir ve araç içerisinde güven altında bulunması sağlanır. Bu arada eşyaların demontaj ve montaj işlemi ücretsiz gerçekleştirilir, asansörlü nakliye hizmetinin de verildiği firmamızda tüm eşyalar sigortalanarak, müşterinin herhangi bir sıkıntıyla karşılaşılmaması sağlanır. Tüm bu özellikler de firmamızı diğer firmalardan sıyrılarak, tercih sebebi haline getirmektedir.


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?