Fethiye Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Fethiye Evden Eve Nakliyat

Fetiye Evden Eve Nakliyat

Her Fetiye Evden Eve Firmasında Taşıma Yetki Belgesi Var mı?

Fetiye ilçesi evden eve işlemlerinin çok fazla yapıldığı yerlerdendir. Talep fazla olunca sektörde yeni firmalar boy göstermeye başladı. Fetiye evden eve firması açarken Ulaştırma Bakanlığından taşıma yetki belgesi alınması gerekiyor. Bu belde sunacağınız hizmetin kalitesini ve büyüklüğünü göstermektedir. Alınacak olan K belgesinin K1, K2, K3, K4 gibi dereceleri vardır. Derecesine göre hizmet potansiyeliniz belirlenir. 

Sektörde maalesef bu taşıma yetki belgesine sahip olmayan fakat evden eve nakliyat firması gibi hizmet veren kişiler olabilir. Profesyonel firmaların sayısının çok olduğu Fetiye ilçesindeki bu merdiven altı firmalara karşı dikkatli olmak gerekir. Ev taşımak masraflı bir iştir. Yeni eve verilecek depozito, yeni evin tadilatı vs derken ciddi anlamda masraf yapılır. Bundan dolayı firmaya mümkün olduğunda az para vermeye çalışanlar olur. Fetiye şehirlerarası nakliyat veya şehir içi nakliyat yapan firmalarda dikkat edilmesi gereken husus maddiyat değil firmanın profesyonel olup olmadığıdır.

Amatör firmalar veya yasal olmayan kişiler az fiyata taşıma yaparlar. Fakat işlerinde profesyonel olmadıklarından dolayı eşyaların taşınması sırasında hasar meydana getirirler. Güya ucuz diye hizmeti satın alınan firmanın maliyeti size zarar gören eşyalarınızdan dolayı çok daha yüksek olur. Ayrıca elemanların işlerinde tecrübeli olmamaları ise sizi yeterince gerer ve tedirgin olmanıza neden olur. Profesyonel ve taşıma yetki belgesi bulunan Fetiye evden eve nakliyat firmalarında olan firmamızla hiçbir şeye elinizi dokundurmadan taşınmanız mümkündür. 

Fetiye Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Nakliyat firmaları şehir içi ve şehir dışına taşıma yapmaktadır. Fakat malum olduğu üzere Fetiye şehir içi nakliyat ile şehirlerarası nakliyat fiyatları birbirinden farklıdır. Şehirlerarası yapılan nakliyatta bir şehirden alınan eşyalar farkı bir ildeki yeni adrese nakledilir. Şehirlerarası nakliyatta iki şehir arasının ne kadar uzak olduğu fiyata yansır. Şehirlerarası nakliyatta fiyatı belirleyen en önemli unsur yakıttır. Araç ne kadar fazla mesafe kat eder ve yakıt harcarsa fiyatı o kadar yüksek olur. İşçilik ise ikinci derecede fiyatı etkileyen unsurdur.

Şehir içi nakliyatta ise aynı şehirde bir adresten diğer adrese eşyaların nakledilmesidir. Fetiye evden eve nakliyat hizmetlerinin şehir içi ve şehir dışı fiyatlarında etkili olan diğer unsurlar ise şunlardır;

 • Taşınacak evin kaç tane odasının olduğu ki bu eşyaların fazlalığını anlamak için önemlidir. 2+1 ev ile 4+1 evin eşyalarına aynı fiyatlandırmayı yapmak doğru değildir. 
 • Taşınacak ve nakledilecek evlerin kaçıncı katta olduğu ki birinci kattaki bir ev ile 10.kattaki ev arasında farklılık olması gerekir.
 • Taşınırken asansör kullanılıp kullanılmayacağı ki bu durum asansörün ek kalem olarak değerlendirilmesinden kaynaklanır. Bir dairede asansör kullanmak ile iki yerde de asansör kullanmanın fiyatları farklıdır. 
 • Paketlemeyi kimin yapacağı ki genellikle müşterilerimiz firmamızın elemanlarının yapması taraftarıdır. Çünkü kendileri hayatlarında belki bir veya iki kere taşındığından paketlemeyi yanlış veya eksik yapabiliyorlar. Firmamızın deneyimli elemanları ise paketleme konusunda son derece tecrübelidirler. Her gün en az bir ev taşıdıklarından dolayı paketlemede çok hızlı ve profesyonellerdir. 

Firmamız Fetiye evden eve nakliye firmaları arasında öncüdür. Fiyat belirlemeden önce keşif yapması tercih ederiz. Böylece eşyaların yoğunluğunu, kullanılacak paketleme malzemelerine olan ihtiyacı ve nasıl bir aracın kullanılacağını belirleriz. Bütün bu kriterler eşliğinde fiyatı belirleyerek müşterimizle sözleşme imzalarız. 

Fetiye Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nasıldır? 

Evden eve nakliyat hizmeti temel olarak bir adresten alınan eşyaların yeni adrese planlı ve programlı olarak nakledilmesidir. Fetiye evden eve nakliyat hizmetlerinde belli bir plan ve sistem vardır. Sistemi olmayan ve hassasiyetin olmaması ciddi bir sıkıntı oluşturur. Firmamızın taşıma sistemi 5 aşamada gerçekleşir. Şöyle ki;

 • Keşif: Taşınacak eşyaların ve bu eşyaları paketlerken kullanılacak malzemelerin belirlenmesi için ev sahibinin müsait olduğu bir vakitte randevu alınır. Bu randevu fiyat belirlenmesi için de çok önemlidir. 
 • Eşyaların sökülmesi, makinelerin yerinden çıkarılması; eşyalar alanında uzman kişiler tarafından sökülür ve monte edilir. Örneğin mobilya takımları mobilyacılar tarafından sökülür, yine mobilyacılar tarafından monte edilir. Uzman kişiler tarafından yapılınca eşyalarda zarar oluşmaz.
 • Eşyaların uygun ve gelişmiş malzemelerle paketlenmesi; eşyaların zarar görmemesi için paketlemeye çok özen gösterilmelidir. Sadece koli ve battaniye ile paketleme yapılmaz. Eşyaların özelliğine göre özel paketleme sistemleri kullanılır. Fetiye evden ene nakliyat hizmetlerinde çalışan personel alanında deneyimli olduğundan çok kısa sürede ve pratik bir şekilde paketlemeyi yaparlar. 
 • Eşyaların araca indirilmesi ve yerleştirilmesi; bu aşamada eşyalar araca asansör ile indirilir. Araca yerleştirme işini ise deneyimli bir elamanımız yapar. İlk giren son çıkar mantığıyla yerleştirilen eşyalar özel mekanizmalarla sabitlenir.
 • Eşyaların yeni adrese nakledilmesi ve yerleştirilmesi 

Evden Eve Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Taşınmanız gerekiyor ve siz nasıl taşınacağınızı mı düşünüyorsunuz? Hiç düşünmeden Fetiye asansörlü nakliyat firmalarından profesyonel olanla anlaşmalısınız. Eskiden kiralanan bir kamyon ve yardımcı olan birkaç kişinin yardımıyla taşınmalar gerçekleşirdi. Klasik yöntem olarak bilinen bu sistemde eşyalar sırtta merdivenden indirilirdi. Taşıyan kişiler insan olduğundan doğal olarak yorulur ve merdivenlerde eşyaları koymak ve tekrar kaldırmak zorunda kalırdı. Bu koyup kaldırmalar ve merdiven köşelerini dönmeler sırasında eşyalar çarpar ve hasar oluşurdu. 

Yıllarca bin bir emekler ve ciddi masraflar yapılarak alınan eşyalarının zarar görmesini hiç kimse istemez. Eşyalarda zarar oluşmaması için öncelikle iyice paketlenmesi gerekir. Firmamızın profesyonel elemanları taşınma günü geldiklerinde çok hızlı ve pratik bir şekilde eşyalarınızı paketlerler. Yani sizin eşyaları paketleme için koli bulmak için market market dolaşmanıza ve haftalar öncesinden eşyalarınızı toplamanıza gerek yoktur. Fetiye evden eve nakliyat firmamız malzemelerini getirir ve çok kısa sürede paketlemeyi yapar.

Hazırlanan eşyalar merdivenden değil asansörle indirilir. Asansörle indirilmesi eşyaların zarar görmemesi ve aynı zamanda çok daha kısa sürede taşınmanıza yardımcı olur. Saatler süren merdiven taşımacılığı yerine dakikalar süren asansör tercih edilmelidir. Nakliyat sistemli ve planlı bir şekilde yapıldığından dolayı müşterilerimize hiçbir yük kalmaz. Firmamızın sigortalı elemanları hassasiyetle ve güler yüzlü bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirir. 

Fetiye Depolama Hizmetleri Nelerdir?

Günümüzde üretim çok hızlı ilerlemekte. İnsanların aldıkları eşyaların modası çok kısa zaman içinde geçmekte. Yeni ürünler alınınca eskilerini kaldırmak gerekmektedir. Bazı ürünler daha sonra lazım olduğundan atılmaz. Fetiye depolama hizmetlerinin mekanlarında saklanır. Depolama hizmetlerini evden eve nakliye firmaları da vermektedir. Fakat her firma depolama hizmeti vermemektedir. 

Yeni ev bulamadığı halde evinden çıkarılan kişiler büyük mağduriyetler yaşarlar. Eski evden çıkınca eşyaları koyacak bir yere ihtiyaç duyulur. Bodrum katı gibi bir alana konulması haşereler ve temizlik sorunundan dolayı olumsuzluklar içerir. Bir yakının evine koymak ise eşyaların üst üste konulması anlamına gelir ki bu durumda eşyaların zarar görme ihtimali çok daha yüksektir.

Yapılacak en doğru şey Fetiye evden eve nakliyat firmalarından depolama hizmeti olan firmayla anlaşmaktır. Böylece evinizden alınan eşyalar depoya konulur. Siz yeni ev bulduğunuzda eşyalarınız evinize getirilip yerleştirilerek hizmet tamamlanır. Firmamızın depoları eşya ve evrak saklamak için uygundur. Her türlü afete karşı tedbir alınarak eşyalarını ve değerli dosyalarınız korunur. 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Düzenli temizlikleri ve havalandırması yapılarak ortamın hijyeni sağlanır.

 • Fetiye– Kamyonet Nakliyesi
 • Fetiye– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Fetiye Ofis Büro Taşımacılık
 • Fetiye Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Fetiye– Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Fetiye  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Fetiye– Kamyonet Nakliyesi
 • Fetiye– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Fetiye Şehir içi Nakliye
 • FetiyeEvden-Eve Nakliye
 • Fetiye  Şehir içi Nakliye

  Fetiye Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Fetiye Evden Eve Nakliyat | Fetiye  Nakliyat Fetiye bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?