Eyüp evden eve nakliyat firmaları

Eyüp evden eve nakliyat firmaları
24.06.2020
216

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Eyüp Evden Eve Taşımacılık

Bir yerden eşyaların alınarak başka bir yere taşınarak yerleştirilmesi işlemine taşımacılık ismi verilmektedir. Bu doğrultuda eyüp evden eve nakliyat firmaları hususunda çeşitlilik gösteren bir semt olup firma seçenekleri bulunmaktadır. Firmamız rekabetçi yapısı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

Taşımacılıkta çalıştırılan personelin önemi de büyüktür. Personelin donanımlı ve deneyimli olması olası sorunları inisiyatif alarak en iyi ve doğru şeklide çözmek bağlamında gerekmektedir. Firmamız bünyesindeki çalışanların yeterliliklerine dikkat göstermekte olup hepsine gerekli eğitimleri titizlikle vermektedir. Müşterilerimizin eşyaların zarar görmemesi ve işlemleri sorunsuz halledilmesi açısından bunları önemsiyoruz.

 

Evden Eve Taşımacılık Ve Teknoloji Kullanımı

Nakliye işlemleri çok çeşitli olup talep edildiği takdirde ek hizmetler de verilebilmektedir. Genel hizmetler kapsamında ise şunlar yer alır; demontaj (eşya sökümü), ambalajlama (eşyaların darbelere karşı koruması amacıyla özel ürünlere sarılması işlemi), taşıma (eşyaların sayısı ve hacmine göre seçilen bir kamyonla adrese götürülmesi), yerleştirme (eşyalar yeni evdeki yerlerine bırakılır) ve montaj (demontajı yapılan ürünlerin kurulumu yapılır) işlemleri farklı araç gereçlerle gerçekleştirilmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte taşımacılık da çeşitli evrelerden geçmiştir. Üst katlara yapılan taşımalarda önceden merdivenler yahut apartmanın asansörü kullanılır ve daha çok insan kas gücüne ihtiyaç duyulurdu. Bu da eşyaların darbe almasını kolaylaştıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak taşıma asansörleri, hem pratik kullanımları hem de zaman ve iş gücünden tasarruf etmesi nedeniyle Eyüp evden eve taşımacılık kapsamında biz de sıklıkla tercih etmekteyiz.

Evden Eve Taşımacılık ve Firmanın Önemi

Nakliye konusunda bir diğer nokta da firmaların sordukları sorulardır. Hangi katta bulunulduğu, evin kaç odadan oluştuğu gibi sorular taşıma sırasında en doğru ekipmanların kullanımı için gerekmektedir. Firmamız bu bilgiler sayesinde eleman sayısına ve gönderilecek taşıta karar vermekte ve en uygun şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Taşınma esnasında çevreye bir gürültü kirliliği yayılabilmektedir. Kaliteli hizmet sunmakta iddialı bir firma olmamız dolayısıyla bunun önüne geçmek için her geçen gün kendimizi daha da geliştirmek ve yeniliklere takip ederek adapte olmaya çalışmaktayız. Eyüp evden eve nakliyat söz konusu olduğunda alternatifi bol olan bir yer olmasına karşın firmamız kendini kalitesiyle belli etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette ki evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken, birtakım kriterlere dikkat ediliyor. Bu noktada taşınacak eşyanın yoğunluğu ve taşınma işlemenin mesafesi nakliyat fiyatları konusuna doğrudan etki ediyor.

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik ir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz.

Taşınma işleminin sunulmasına mobilyaların sökülüp tekrar montajlarının yapılması oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkar. Bu kapsamda evden eve nakliyat firması bünyesinde bu işlemleri yapabilen bir ekibin bulunduğunu söyleyebiliriz

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?