Eşya Depolama

Eşya Depolama
20.11.2020
274

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak, ev taşınma hizmetleri almak isteyen müşterilerin sıklıkla kullanmış oldukları bir hizmet olmaktadır. Genel itibariyle lojistik firmaları, taşımacılık hizmetleri vermekte olan firmalar bu hizmetleri müşterileriyle buluşturmaktadırlar. Eşya depolama hizmetlerinin genel işleyişi, aslında adından da anlaşılmaktadır. Müşteriler, herhangi bir neden sebebiyle, evden çıkma kararı alıp, eşyalarını depolatmak isteyebilirler. Ya da geçici olarak ellerinde bulunan fazla eşyaları, gerek ticaret için gerekse de şahsi nedenler adına depolamak isteyebilirler. Böyle durumlarda, eşyalarını depolama ihtiyaçlarını, taşımacılık firmalarını arayarak gerçekleştirmektedirler. Firmalar, çeşitli depo alanlarını bünyelerinde barındırarak, burada, müşterilerinin vermiş oldukları eşyaları barındırmaktadırlar. Depo görevi gören bu alanlar, tabii ki daha özel alanlar olmaktadır. Zaten firma tercihlerinde, mutlaka firmaların sizlere vaat etmekte oldukları bu depo alanlarını görmeyi talep ederek hareket etmelisiniz.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetleri veren çok sayıda firmanın adını bulmanız mümkündür. Bu kadar firma arasından, sizin için en doğru olan seçeneği seçebilmeniz gerekiyor. Eşyalarınızın güvenilir bir ortamda olduklarını bilmelisiniz, bundan emin olmalısınız. Bu konuya ne kadar dikkat harcarsanız o kadar ideal bir hizmet alabilirsiniz.

Ne yazık ki taşımacılık firmalarının vermiş oldukları hizmetler içerisinde depolama hizmetleri diğerlerine kıyasla çok daha arkada kalabiliyor. Bu tarz hizmetlerini vermekte olan firmalar ister istemez, psikolojik açıdan eşya depolama hizmetlerini daha –tabiri caizse- ‘’cepte’’ görmektedirler. Ve ne yazık ki gerek ambalajlama noktasında gerekse de eşyaların depolara yerleştirilmesi noktasında, birçok açıdan eksiklikler yapılmaktadır. Bu tarz eksikliklerin meydana gelecek olmasını hesaba katarsak, ne yazık ki hiç de beklediğiniz o muhteşem hizmetleri alamazsınız diyebiliriz.

Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretleri de tabii ki kendi içerisinde sıklıkla değişim göstermektedir. Çok sayıda firma olduğundan bahsetmiştik. Bu firmaların kendilerine göre belirlemiş oldukları fiyatlandırma politikaları yer almakadır. Eşya depolama hizmetlerinde, firmaların deneyimli olduklarını, güvenilir isimler olduklarını öğrenmeniz bu işin en önemli aşamaları arasında yer almaktadır. Eğe firmaların güvenilirlik konusunda yeterli olmadığını düşünüyorsanız o halde başka bir isim ile anlaşmalısınız. Bu işlemleri yapmaktan da asla çekinmemeniz gerektiğinden rahatlıkla bahsedebiliriz. Firma tercihlerinde şu seçenekler sizin için kutup yıldızı niteliğinde olmalıdır:

  • Referanslar kontrol edilmelidir. Firmaların referansları, güvenilir bir iz bıraktıklarına dair, sicillerinin temiz olduğuna dair en önemli faktörlerdir.
  • Firmanın eşya depolama noktasında kullanmakta olduğu depo alanlarının detayları var mı? Bu bilgilere erişebiliyor musunuz?
  • Firmanın iletişim noktasında müşteriler ile olan ilişkisi, iletişim bağlantısı nasıl işlemektedir?

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları, genel itibariyle firmaların taşımacılık hizmetleri ile doğru orantılı olmaktadır. Müşteriler bu işlemlerin, lojistik firmaların standart taşımacılık hizmetlerinden tamamen farklı olduğunu söylemektedirler. Ancak biraz daha detaylı baktığınızda, aslında durumun hiç de öyle olmadığını göreceksiniz. Çünkü eşyalarınızın depolanması için geçecek olan her süreçte firmanın standart taşımacılık hizmetlerini alıyor olacaksınız. Ekspertiz incelemesi, ambalajlama süreci, araç tercihi, araca yükleme ve depo alanına eşyalarınızın taşınması, en sonunda da yerleştirme… Bu süreç tamamen firmanın bünyesinde yer almakta olan standart taşımacılık hizmetlerinin kendisidir. Bu yüzden kaliteli bir iş çıkarmakta olan firmanın depolama fiyatlarının da bu bağlamda belirli bir miktar daha yüksek olması, eşyanın doğasına uygundur.

Eşya  Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları ile anlaşmak için, firmaların internet sitelerinden iletişim numaralarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Öncelikli olarak yukarıda da bahsetmiş olduğumuz süreçleri yapmanızı, bu alanlara dikkatle yaklaşmanızı sizlere önermekteyiz. Doğru firma ile anlaşma sürecinde her adımı doğru şekilde takip etmiş olduktan sonrasında, tabii ki de firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, taşımacılık firmalarının internet siteleri içerisindeki çalışmalarına da dikkat etmeniz sizin için önemli bir kaynak görevi görmelidir. Bu alandan firmaların sürdürmekte oldukları işlerin görsellerine, bilgilerine rahatlıkla erişebilirsiniz. Ve iletişim kurmak için de iletişim numaralarını yine bu alanda bulabilirsiniz.

Depolama Ücretleri Nedir

Depolama ücretleri nedir diye sorduğunuzda ise firmalar bu tarz hesaplamaları belirli kriterlere göre hesaplamaktadırlar. Lojistik firmaları genel itibariyle aşağıdaki kriterleri baz alarak sizlere gerekli hesaplamayı sunmaktadırlar ve depolama ücretlerini oluşturmaktadırlar:

  • Eşyalarınızın boyutları ve total yükleri
  • Eşyalarınızı ne kadar süre boyunca depolarda tutmak istiyorsunuz?
  • Eşyalarınızın kaplayacağı total alan
  • Firmanın bünyesinde yer alan, çeşitli farklı özelliklere sahip olan depoların talep etmiş olduğu depolama ücretleri

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Ev eşyası depolama hizmetleri kapsamında, lojistik firmaların sunmakta oldukları hizmetleri talep ederek, taşınma sırasındaki eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bu talebinizi oluşturma sırasında, firmaların güvenilir olduklarına dikkat etmeniz, sizin için önemlidir demiştik. Bizler de, uzun süredir sektör içerisinde yoğun referans noktalarımızla birlikte hizmetlerimizi sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Her geçen gün ismimiz, çok daha güvenilir bir şekilde hafızalara kazınacak duruma gelmiştir. Müşterilerimize, layık oldukları kaliteli hizmet güvencesini sunuyoruz ve sizin için de eşya depolama noktasında, gözünüzün asla arkada kalmayacağı kalitede özel hizmetleri veriyoruz. İnternet sitemiz aracılığıyla her türlü bilgiyi bulabilirsiniz ve bunun yanı sıra aynı zamanda da bizimle iletişime geçme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetlerini de vermekte olan firmamızın, bu noktada da sizlere ulaşmakta olduğunu bildirmek, belirtmek isteriz. Standart eşya depolama hizmetlerinin yanında ofis depolama hizmetlerimizin de yer almasını en önemli farkı ve özelliği, ofis eşyalarındaki hassas durumdur. Ekmek teknenize ait olan eşyalarınızın saklanması, korunması çok daha önem arz edebilmektedir. Böyle bir gerçeklik güpegündüz yanınızdayken, kesinlikle tercihlerinizi güvenilir bir firma ile hayata geçirmelisiniz. Biz firmamız olarak sigortalı taşımacılık anlayışı ile birlikte ofis eşyalarınıza da aynı özveri ile yaklaşarak, eşyalarınızı depolamaya dikkat ediyoruz. Ofis taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde vermiş olduğumuz özverilerimizi, depolamacılık noktasında da vermekten asla kaçınmıyoruz.

Evden Eve Depolama

Evden eve depolama hizmetlerimizi aldığınızda, taşınma olgusunun ne kadar kolay bir şekilde işleyeceğini, ilerleyeceğini göreceksiniz. Bünyemizde, evden eve taşıma hizmetlerimizi aldığınız vakit, eşyalarınızın durumlarına göre, depolama hizmetlerimizi de sizlerle paylaşmaktayız. Eğer taşınma süreciniz birkaç güne yayılacaksa, eşyalarınızı bir süre boyunca bize ait olan tamamen izole edilmiş olan depo odalarımızda saklamaktayız. Burada güvenliğinden emin olmanızı sağlamak adına da her noktada sizlere gerekli iletişim alanları oluşturarak bilgiler vermekteyiz. Eşyalarınızı bu güvenilir ortamlarda sakladıktan sonrasında da yüklerin taşınmasını yine aynı hızla, özveriyle sürdürüyor olacağız. Eşyalarınızın taşınmasını en güvenilir ve hızlı şekilde gerçekleştirerek, firmamızın özverili ekip çalışmasını sizlere gösteriyor olacağız.

Eşya Depolama Tavsiye

Eşya depolama tavsiye isteyen kullanıcılara firmamızın ismini vermektedirler. Çünkü referanslarımızın bu kadar geniş olmasından ötürü, kulaktan kulağa da yayılan ünümüz sayesinde, taşımacılık hizmetlerimiz ve depolama hizmetlerimiz, müşterilerimiz tarafından tam puan almaktadır. Uzun süredir sektör içerisinde yer alarak, ekipçe kendimizi geliştirdik. Ve bu gün ekipçe çalışmanın başarısını bünyemizde bütün detaylarıyla birlikte, açılarıyla birlikte göstermekteyiz. Bizimle çalışan müşterilerimiz, talep etmiş oldukları taşımacılık hizmetleri ne olursa olsun özel bir başarıyı sahiplenmişlerdir. Gerek ofis adına gerekse de ev taşımacılığı adına vermiş olduğumuz dikkat ve özveri ile birlikte aynı şekilde depolama hizmetlerimizde de sizlerle birlikteyiz.

Pratik Eşya Depolama

Pratik eşya depolama hizmetlerimizi talep etmiş olduğunuzda, sizin tek sorumluluğunuz, bizi arayarak gerekli isteklerinizi bizlere iletmektir. Bundan sonrasında geriye kalacak tek şey bizim hizmetlere başlamamız olacaktır. Hizmetlerimizi hayata geçirme esnasında, hızlı bir şekilde operasyona başlamaktayız. Ekspertizlerimizin işleme dahil olmasıyla birlikte eşyalarınızın incelenmesi, ambalajlanması ve araç tercihi gibi konular gündemimize dahil olacaktır. Özel incelemelerimizin sonucunda, sizin de eşyalarınızı ne kadar süre depolarımızda saklamak istediğiniz gibi kriterlerimiz birleştiğinde, fiyat hesaplamasını da yapmış oluyoruz. Fiyat hesaplamasında en çok dikkat etmiş olduğumuz konulardan bir tanesi depolama süresi olurken, eşyalarınızın kaplayacağı alan da bizler için çok önemlidir. Bu tarz fiyat vb konuları daha detaylı olarak telefondan konuşabilir, iletişimde kalabiliriz.

Temiz Eşya Depolama

Temiz eşya depolama hizmetleri vermiş olarak kendimizle gurur duyuyoruz! Bu konuda asla alçakgönüllü olmak istemiyoruz. Bu kadar hafife alınmakta olan bir hizmet başlığı şeklinde yer alan hem taşımacılık hem de depolamacılık noktasında, firmamızın nasıl da kaliteli bir izlenim sergilemekte olduğunu ve bu izlenimini hizmetleri ile nasıl da aktif kıldığını gösteriyoruz. Kaliteli bir ekip çalışmasının her şey olduğunu düşünüyoruz. Bünyemizde yer almakta olan ekspertiz arkadaşlarımızdan, operatörlerimize kadar her çalışanımız, özel eğitimlerden geçmektedirler. Araç filomuzdaki teknik detaylara hakim, gerekli eğitimlerle kendilerini güncel tutmaya özen gösteren kalifiye çalışanlarımız, temiz eşya depolama noktasında benzersiz bir hizmet sunma becerisiyle birlikte firmamız bünyesinde yerlerini almışlardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Çoğu lojistik firmalarının sunduğu hizmetler dışında olsada firmamız ev eşyası depolama hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Aslında belirli bir fiyat vermek zordur, eşyaların değişkenlik gösterdiğini varsayarsak her eşyanın aldığı metrakare farklıdır. Bu sebenden ötürü önce ekperiz incelemesi için size yardımcı oluyor sonrasında en uygun fiyatı veriyoruz.

Elbette firmamız istanbul içi eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişim bölümümüzde bize ulaşabilirsiniz.

Depo Sadece kişiye özeldir ve sizden başkası depoya giriş yapamaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?