Balıkesir Erdek Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Balıkesir Erdek Evden Eve Nakliyat

Erdek Evden Eve Nakliyat

Erdek Evden Eve Nakliyat Firmaları Tecrübeli mi?

İnsanoğlu hep aynı yerde yaşamaktan pek hoşlanmaz. Bir bahane veya sebeple taşınır. Yer değişikliği insanın psikolojisine çok iyi gelir. Yer değişikliği insan psikolojisine iyi gelir fakat taşınma aşamasını problem eden insanlar vardır. Erdek evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerinden daha önce yardım almamış olanlar için taşınma ciddi anlamda yorucu ve meşakkatli bir iştir. Eskiden insanlar evlerini taşırken bir kanyon kiralar ve birkaç kişiden taşıması için yardım isterdi. Taşınmanın bütün aşamalarıyla ev sahibinin kendisinin ilgilenmesi gerektiği için zahmetli olurdu.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ise ev sahibinin hiçbir şeye elini değdirmesine gerek yoktur. Bir adresten eşyaların belli bir sistem, plan ve organizasyon ile alınıp diğer adrese nakledilmesine evden eve nakliyat denilir. Erdek evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir ilçedir. İlçede evden eve nakliyat hizmetine talep yoğun olunca firma sayılarında da artış yaşandı. Çok sayıdaki firmalar arasında firmamız gibi çok kaliteli firmalar vardır. Bunun yanı sıra tecrübesiz ve amatör olan firmalar da bulunmaktadır. Firma tercihi yaparken dikkatli olmakta fayda vardır.  Firma tercihi yapmadan önce iyi bir araştırma yapılmalı ve eşyaların hasar görmemesi için profesyonellerden yardım alınmalıdır. Firmamız gibi profesyonel olan firmalar müşteri memnuniyetine önem verdikleri için eşyaların zarar görmemesi için hassas davranırlar.

Erdek Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Seçilir? 

Ticarette arz talep dengesi diye bir kanun vardır. Ne kadar çok talep varsa o kadar çok arz olacaktır. Erdek evden eve nakliyat firmalarının sayısı oldukça fazladır. Talep çok olduğundan talebe karşılık vermek adına hizmetini arz eden firmaların sayısı da fazladır. Çok fazla firmanın olması tercih etmeyi zorlaştırır. En iyi ve profesyonel firmayı seçmeniz sizin rahatınız ve eşyalarınızın zarar görmemesi adına çok önemlidir. 

Alanında profesyonel firmamız nakliyatı çok hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirir. Sorunları çözme konusunda uzman olduğumuzdan müşterilerimizi zora sokacak veya rahatsız edecek bir durum yaşatmayız. Sorunu hemen çözüp işimize devam ederiz. Firma seçiminde iki yöntem kullanabilirsiniz. Bunlar;

 • Yakın zamanda Erdek evden eve nakliyat firmalarından hizmet almış olan yakınlarınızdan, arkadaşlarınızdan tavsiye almak. Birebir tecrübe ettiklerinden dolayı yeni taşınanların tavsiyeleri dikkate alınmalıdır. 
 • İkinci yöntem ise internetten firma araştırmaktır. İnternette çok sayıda firma adına ulaşılmaktadır. Firmaların web siteleri incelenmelidir. Sitede verdikleri hizmetlerin detaylarına dikkat edilmelidir. Müşteri yorumları en çok dikkate alınması gereken husustur. Müşterilerin olumlu ve olumsuz yorumlarından mantıklı olanlarını dikkate almaya çalışın. Çünkü bazen çok basit şeyler olumsuzluk olarak yazılabilmektedir. Şayet firmanın web sitesinde müşteri yorumları yoksa şikayet içeriklerine yer veren sitelerde araştırma yapılmalıdır.

Aklınızda firmamızın hizmetleri hakkında sorular varsa mutlaka iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak sorunuz. Sorularınıza tatmin edici cevaplar alacaksınız. İsteyen müşterilerimizi bilgi almak için büromuza da bekleriz. 

Erdek Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Aşamaları Nasıldır?

İlk aşama olan firma tercihi yapılınca sıra hizmeti edinmeye gelir. Erdek evden eve nakliyat firmalarının profesyonel olanları hizmetlerini birbirine benzeyen aşamalarla sunarlar. Telefonla veya büroya gelerek evini taşımak istediğini söyleyen müşteriler şöyle bir işleyişle karşılaşacaktır;

 • Genel bilgileri edinmiş olan müşterimizden keşif için randevu talep ederiz. Erdek şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat için fiyatlandırmasını yapmak, aracın büyüklüğünü belirlemek, paketleme malzemelerinin çeşidini ve miktarını hazırlamak için eşyaları keşfetmemiz gerekir. Şayet müşterimiz randevu için müsait olamayacaksa sorularla keşif bilgilerini edinmeye çalışırız.
 • Nakliyatın bütün detaylarının yer aldığı bir sözleşme imzalarız. İki tane çıkardığımız sözleşmenin biri müşterimizde biri bizde kalır. Sözleşme her iki tarafın garantisidir. 
 • Taşınma sabahında aracımız, asansör, elemanlarımız ve malzemelerimiz adreste hazır olur.
 • Tecrübeli elemanlarımız hızlı ve pratik bir şekilde eşyaları söküp tek tek uygun malzemelerle paketler. 
 • Paketlenen malzemeler asansör ile araca indirilir.
 • Eşyalar araca görevli elemanımız tarafından sistematik bir şekilde yerleştirilip sabitlenir.
 • Diğer adrese nakledilen eşyalar aynı sistem ve pratiklikle çıkarılarak yerlerine yerleştirilir. 

Firmamızın en büyük farkı eşyalar yerleştikten sonra ev sahibi ile zarar tespiti yapmamızdır. Genellikle bir zarar oluşmaz. Fakat bütün tedbirlerimize rağmen varsa zararı karşılarız. 

Erdek Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Eskiden evden eve nakliyat hizmetleri daha pahalıydı. Erdek evden eve nakliyat firmalarının sayısı artınca rekabet de arttı. Yeni ve amatör olan firmalar daha fazla müşteri kazanabilmek için düşük fiyattan ev taşıyınca rekabet alevlendi. Rekabet fiyatların müşterilerimiz açısından olumlu bir seyir izleyerek düştü. Rekabetin gereğince firmamız kaliteli hizmetini daha düşük ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Evinizi taşırken fiyata değil firmanın sunduğu hizmetin kalitesine dikkat etmelisiniz. Nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde bazı kriterler vardır. Bunlar;

 • Taşınacak evin kaç odası olduğu; buradaki esas mevzu eşyaların yoğunluğunun anlaşılmasıdır. Beyaz eşya sayısı, mobilya takımlarının yani ağır eşyaların sayısı fiyatlandırmada daha etkilidir. 
 • Paketlemeyi kimin yapacağı; firmamız müşterimizin isteğine göre hareket eder. Elemanlarımız paketleme konusunda uzman olduklarından eşyaları hasar görmeyecek şekilde hızlıca paketler. Fakat müşterimiz ısrarla kendisi yapmak isterse malzeme konusunda yardımcı olmaktayız.
 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı; Müşterimiz talep ederse bir veya iki adreste asansör kullanabilir. İsterse hiç asansör kullanmayabilir.
 • Eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata çıkarılacağı
 • Nakliyatın şehir içi veya şehirlerarası yapılacak olması; Erdek şehirlerarası nakliyat şehir içine göre daha yüksek fiyata sahiptir. 

Erdek Evden Eve Nakliyatın Asansörle Yapılmasının Avantajları Nelerdir? 

Nakliyat sektöründe teknolojik gelişmeler yaşanmaktadır. Yaşanan gelişmeler taşınmayı kolaylaştırmak ve eşyaların zarar görmesini engelleyecek şeylerdir. Erdek evden eve nakliyat firması olan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teknolojik gelişmelerin en büyük katkısı yük asansörüdür. Yük asansörleri binanın dışına kurulur. Eşyaların alınacağı ve nakledileceği dairenin balkonuna veya uygun bir yerine konumlandırılan asansör taşınmayı son derece hızlandırır. Merdivenlerle saatlerce süren taşınma asansörle çok kısa sürer. Çünkü eşyalar yukarıdan konulduğu gibi saniyeler içinde aşağı iner. 

Eskiden eşyalar merdivenlerden indirilerek taşınırdı. Kocaman makineleri ve dolapları sırtına alıp merdivenlerden indirenler insandır ve doğal olarak yorulunca koyma ihtiyacı duyarlar. İndirip kaldırırken ve merdivenleri dönerken çarpmalardan kaynaklı eşyalarda hasarlar oluşurdu. Erdek asansörlü nakliyat hizmetlerinde ise böyle bir sorun yaşanmaz. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için firmamızın asansörlü taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamızı n çeşitli uzunluklarda asansörleri bulunmaktadır. Yüksek binalarda da asansörlü taşıma yapabilmekteyiz. 

Erdek Evden Eve Nakliyat Firmalarının Depolama Hizmetleri Neler için kullanılabilir? 

Hayatın bin bir türlü durumları vardır. Bir anda şirketiniz sizi bir süreliğine yurt dışına gönderebilir. Yeni evinizi daha bulamamışken ev sahibiniz evden çıkmanızı isteyebilir. Evinizde fazlalık olan fakat sonrasında kullanabileceğiniz eşyalarınız olabilir. Ofisinizde çalışmanıza engel olan dosyalar, evraklar ve belgeler olabilir. Bu ve benzeri durumlarda Erdek depolama hizmetleri veren firmalara ihtiyacınız olacaktır. Evden eve nakliyat firmalarından bazıları depolama hizmeti vermektedir. Ev bulamadan çıkarılan kişiler için nakliyat firmasından alacağı hizmet bir taşla iki kuş vurmak olacaktır. 

Nakliyat firması evden aldığı eşyaları depoya yerleştirir. Yeni ev bulunduğunda yeni adrese eşyaları nakleder. Erdek evden eve nakliyat firmalarından olan firmamız depolama hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini elde etmiştir. Depolarımızın hepsinde hijyenik koşullar sağlanmıştır. Evrakların, dosyaların ve eşyaların konulduğu depolar malzemenin ebatlarına göre ayarlanmıştır. Depolarımız şifreli kilit sistemleriyle kilitlenmektedir. Anahtarları müşterilerimizdedir. Hırsızlık, yangın, sel baskını gibi olumsuzluklara karşı güvenlik tedbirleri alınmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır. 

 

 • Erdek – Kamyonet Nakliyesi
 • Erdek– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Erdek  Ofis Büro Taşımacılık
 • ErdekPaletli Malzeme Nakliyatı
 • Erdek– Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Erdek  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Erdek– Kamyonet Nakliyesi
 • Erdek – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Erdek   Şehir içi Nakliye
 • Erdek  Evden-Eve Nakliye
 • Erdek  Şehir içi Nakliye

Erdek Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Erdek Evden Eve Nakliyat |Erdek  Nakliyat  Erdek bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?