Dursunbey Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Dursunbey Evden Eve Nakliyat

Dursunbey Evden Eve Nakliyat

Dursunbey Evden Eve Nakliyat

Hayatınızı güzelleştirmek adına yeni bir eve, yeni bir ofise mi taşınmak istiyorsunuz? Bu sizin en doğal hakkınız yeni hayatınıza yeni hayallerinize başlayacağınız hayatınızda çok önem verdiğiniz eşyalarınızın, yeni evinize sağ salim gelmesi sizin için çok önemlidir. Önceki evinizde tertemiz kullandığınız eşyalarınız taşıma sırasında zarar görürse ne kadar üzülürsünüz. O yüzden Dursunbey evden eve nakliyat da tercih etmeniz gereken nakliyat firmasının biz olduğunu iddia ediyoruz. 

Eşyalarınızı dikkatli bir şekilde hem evden eve hem ofisten ofise hem de şehirden şehre taşımacılıkta tecrübesi olan şirketimiz sizin için tercih sırasında bir numaradır. Dursunbey evden eve nakliyat da verdiğimiz hizmetler? Dursunbey evden eve nakliyat da dikkat etmeniz gereken hususlar? Dursunbey evden eve nakliyat çevresinde neden firmamız? Dursunbey evden eve nakliyat da fiyatlar nelerdir? Dursunbey evden eve nakliyat güvenceleri nelerdir? Dursunbey evden eve nakliyat eşya güvenliği için neler yapılmalı?

Firmamızın Verdiği Hizmetler

 • Yüksek katlı binalarda oturanlar için asansörlü nakliyat imkânı
 • Şehirler arası nakliyat imkânı
 • Özenli eşya paketleme
 • Ofis ve işyeri taşımacılığı
 • Depolama

Bu hizmetler firmamızın temelini oluşturuyor bunun yanında bir de edindiğimiz prensiplerimiz de bulunmaktadır:

 • Müşteri hizmetlerimizin verdiği bilgiler ve ilgi
 • Eşyalarınızın güvencesi
 • Tecrübeli takım arkadaşları
 • Kaliteli hizmet ve güven

Bu ilkelerle yola devam eden şirketimiz sizlere en iyi imkanlarla hizmet sunmaya uzun süre boyunca devam ettirmeyi, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Her iş sonrası ve öncesi danışmanlarımız müşteriyle iletişime geçer ve sorunlarını, önerilerini ve dilleklerini gözetirler. Bu yorumlar üzerine kendini geliştirmeye devam eden şirketimiz 

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Öncellikle seçtiğiniz firmanın düzenli ve özenli olması gerekmektedir. İşinde tecrübeli bir takımla çalışan firmalar her zaman bir adım öndedir. Dursunbey evden eve nakliyat da uzun senelerdir tecrübeyle onaylanmış firmamız sizin için ilk seçeneklerin arasında yer almalıdır. Taşımacılık yaptığı semti ve binaları tanıyan firmalar sizin için her zaman kolaylık sağlar. İşinizi kaliteli ve hızlı bitirmeye hedeflenirler. Müşteriler için en önemli olan hizmetlerden birisi ise her an onlara bilgi verebilecek bir danışmandır. Sürekli iletişim halinde olabileceğiniz bir görevli size hem güven verir hem de eşyalarınızın durumundan sürekli olarak haber alabilirsiniz.

Nakliye işinde her adımın önemi vardır. Yeni ve eski evin bulunduğu binaların yapısı, dairelerin kaçıncı katta olduğu, eşya paketlemek, eşyalara uygun araçların bulunması gibi önemli adımlar vardır. Ve bu süreçte müşteriye sürekli ve doğru bilgi akışı sağlanması. Eşyaları için bize güvenen müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak için elimizden gelen çabayı harcıyoruz.

Emanet Aldığımız Eşyaların Güvenliği

Eşyaların zarar görmemesi nakliyat işinde çok önemli bir konudur. Bu yüzden tecrübeli takım arkadaşlarıyla çalışmak en büyük önceliğimizdir. Daha önceden bu işi yapmış arkadaşlarımız eşyaya göre hareket edecekleri için eşyalara zarar gelmemesi için ellerinden gelen bütün çabayı sarf edeceklerdir. Eşyaları paketlerken dikkatli olmak için özen gösteren elemanlarımız küçük ve kırılgan eşyalar için balon yapılı naylonlar kullanırlar. Aynı işlemi çok büyük darbe görebilecek olan buzdolabı, çamaşır makinesi gibi önemli beyaz eşyalar için de gerekli önlemleri alırlar.

Müşterimizin itibarı için hem eski hem de yeni taşındığı binaya zarar vermemek için ekibimiz ellerinden gelen hizmeti verirler. Yüksek bir bina da ikamet ediyorsanız eşyalarınızın taşınması konusunda hiçbir endişeniz olmasın. Dursunbey asansörlü nakliyat hizmetimizle de emrinizdeyiz. Önemsiz endişelerinizden kurtulup tam anlamıyla firmamıza güvenebilirsiniz. 

Eşyalarınızın Zarar Görmesi Halinde Firmamızın İzlediği Durum

Eşyalarınız ilk önce sizin evinizde paketlendikten sonra ekibimiz tarafında taşıyıcı araca yüklenmeye başlayacaktır. Gerekli paketlemelerin yapılmasına, ekip arkadaşlarımızın dikkatle taşımasına rağmen eşyalara gelen zararın nedeni araştırılıp gerekli sorumluluk firmamız tarafından alınacaktır. Sorun ilgili müşteriyle tartışılıp ortak bir çözüme kavuştuktan sonra iki tarafında mutlu ayrılması için çalışanlarımız gerekli ilgiyi göstereceklerdir. 

Eşyalarınızın sorumluluğu hakkında hiçbir şüphe ve endişe duymamalısınız. Firmamız size bu güveni veriyor. Gerekli anlaşmalar yapıldıktan sonra sizden memnuniyet görene kadar firmamızın hizmeti devam edecektir. Yapılan anlaşmalar iki tarafında haklarını gözetmelidir. 

Dursunbey Evden Eve Nakliyatta Neden Biz?

Diğer firmalara kıyasla daha uygun fiyatlara daha kaliteli hizmet vermeye çalışan firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetidir. Yılların tecrübesiyle ilerlediğimiz bu yolda müşterimizin değerlendirmesi ve önerilerini göz önünde bulundurarak her zaman yeni, kaliteli bir yol izleyemeye çalışır. Firmamız her zaman müşterilerinin fikirlerini önemsemiş ona göre hareket etmiştir. Yeni umutlarla taşındığınız eviniz, ofisinize mutlu girmeniz için ekibimiz her zaman yanınızdadır.

Diğer şirketlerin aksine ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı kapının önüne bırakıp gitmezler. Sizin arzu ettiğiniz odalara yerleştirdikten sonra kolayca evinizi dizayn edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizle uyumlu çalışacaktır. Rica ettiğiniz her istek eğer mümkünse ekibimiz tarafından yerine getirilecektir. Danışman ekibimizden arkadaşımızı arayıp süreç hakkında sürekli bilgi alabilir, sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Bütün endişelerinizi anlatıp danışman arkadaşımızdan yardım alabilirsiniz.

Dursunbey Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat işi her ne kadar insanlara kolay gözükse de müşteri memnuniyetini sağlaması zor bir iştir. İnsanların eşyalarıyla birlikte hayallerini de taşırsınız. Eski evinde nasılsa yeni evinde de öyle durmasını isteyen müşteriler yeni evlerine gelen eşyalarının zarar görmemesini beklerler. Ekip çalışanlarını toplarken daha az maaş ödemek için ucuza kaçan firmalar yerine daha tecrübeli elemanlarla çalışan firmamız daha uygun fiyata daha kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.

Hem çalışanları hem de müşteriyi düşünen firmamız kimseyi mağdur etmemek adına en uygun fiyatları belirleyerek ona göre fiyat belirler. Dursunbey şehir içi nakliyat da ayrı, Dursunbey şehirlerarası nakliyat da farklı, Dursunbey depolamada farklı, Dursunbey asansörlü nakliyatta ise farklı fiyatlar belirliyoruz. Fiyatlar taşınacak şehirlerin uzaklığına göre de değişiyor. Kesin bilgi için firmamıza müracaat etmelisiniz. Sizin talep ettiğiniz hizmete göre belirlenen fiyatta her iki tarafta anlaşırsa taşınma süreci anlaşma ertesi hemen başlatılacaktır. Bizden yana şüpheniz olmasın.

Sınırlarımızı Biz Değil Müşterimiz Belirler

Dursunbey şehir içi nakliyat, Dursunbey şehirlerarası nakliyat, Dursunbey depolama alanlarında hizmet veren firmamız sınır tanımaksızın müşterilere göre hizmet belirler. Ofisinizin, iş yerinizin ya da evinizi mi taşımak istiyorsunuz? İstediğiniz şehre istediğinizi hizmeti firmamıza talepte bulunarak alabilirsiniz. Sizi yardımcı olacak iletişim sorumlusu arkadaşımızla gerekli konuları konuştuktan sonra gerekli işlemler başlatılacaktır. 

Eşyalarınıza göre araç ve ekip hazır olacaktır. Uzun yolculuklar için daha donanımlı araçlarımız mevcuttur. Son teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizin eşyalarınıza göre araç seçer ve paketlemeyi ona göre yaparlar. Sizin istekleriniz doğrultusunda daha çok değer verdiğiniz ve kırılması yüksek gözüyle baktığınız eşyalar daha özenli paketlenip taşınırlar. Sizin fikirleriniz bizim için her zaman daha önemlidir.

Uzun yolculuk için yapılan taşımalarda firmamız her zaman daha özenli davranır. Yolculuğun uzunluğu sizi korkutmasın. Hem şoför hem de taşıma ekip arkadaşlarımızın bu işte tecrübeleri bulunduğundan bu süreç kolay geçecektir. Taşınılan apartmanın yüksekliğine ve apartman içinin darlığına göre taşıma ekip arkadaşlarımız gerek duyarlarsa asansörlü nakliye hizmetini de yerine getirirler.

Dursunbey evden eve nakliyat da uzun süreli tecrübesi olan firmamıza sonsuz güvenebilirsiniz. Nakliye işlerinize yardımcı olmak bizim görevimizdir. Eğer sizde bizim firmamızı seçmeyi düşünüyorsanız bizi arayabilir ya da görüşmeye gelebilirsiniz.

 • Dursunbey– Kamyonet Nakliyesi
 • Dursunbey – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Dursunbey Ofis Büro Taşımacılık
 • Dursunbey  Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Dursunbey – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Dursunbey   Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Dursunbey– Kamyonet Nakliyesi
 • Dursunbey– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Dursunbey  Şehir içi Nakliye
 • Dursunbey  Evden-Eve Nakliye
 • Dursunbey   Şehir içi Nakliye

Dursunbey Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Dursunbey Evden Eve Nakliyat | Dursunbey  Nakliyat Dursunbey bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?