Darıca Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Darıca Evden Eve Nakliyat

Darıca Evden Eve Nakliyat

Darıca Evden Eve Nakliyat

Hem İstanbul’a yakın olup hem de İstanbul’un kalabalık ve keşmekeşliğinden uzak olmak isteyenlerin yaşamak için tercih ettiği yerlerden biri Darıca’dır. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında çalışıp Darıca’da yaşayan kişiler çok fazladır. Darıca’nın bu özeliğinden dolayı da Darıca da taşınma çok fazla olmaktadır ve Darıca evden eve nakliyat firmaları taşınanlara hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmalarında Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Taşınmaya karar verdiğimizde hangi evden eve nakliyat firması ile taşınacaksak, taşınma öncesinde birkaç konuya dikkat etmekte fayda vardır. Evden eve nakliyatı yapacak olan şirketin web sitesi var mı, web sitesinde adres ve telefon bilgileri var mı ve Ticaret Sicil Gazetesinde firmanın kaydı var mı öncelikle dikkat etmemiz gereken kriterlerdir.

Taşıma şirketinde çalışan kişilerin kaçak işçi ya da kaçak göçmen işçi olmaması konusunda dikkatli olmalıyız. Eğer bu şekilde kaçak işçi ya da kaçak göçmen işçi çalıştırılıp bu işçinin başına taşınma işi sırasında bir kaza meydana gelirse bu kaza ile ilgili biz de sorumlu oluruz. Taşınma gününden önce evden eve taşımacılık şirketi ile yapmayı taahhüt ettiklerinin bulunduğu bir sözleşme imzalamakta fayda vardır.

Asansörlü Taşımacılık Niçin Önemli

Taşınılacak evlerin yüksek katlarda bulunması halinde asansörlü nakliyat ile eşyalar binanın dışına kurulan taşıma asansörü ile hem daha hızlı hem de fiziki güç kullanmadan rahatlıkla taşınır. Bu sebeple evden eve nakliyatı yapacak şirketi seçerken taşıma asansörü olan ve bu hizmeti veren firmalarla çalışmak en iyisidir.

Marmara bölgesinde ve hemen İstanbul’un yanı başında olan Darıca evden eve nakliyat söz konusu olduğunda pek çok büyükşehri geride bırakacak hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Firmamızda Darıca’da hizmet veren ve en sık tercih edilen firmalardan biridir. Sunduğumuz hizmetler ve ambalajlı ve garantili olarak taşıma yapmamız ayrıca uzun yıllardır bu sektörde bulunmamız bizi hep bir adım öne çıkarmaktadır. Ekonomik fiyatlarımız ve uzman ekibimiz ile haftanın yedi günü taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Darıca Evden Eve Nakliyat Fiyatlari

Firmamız her geçen gün büyüyen bir araç filosuna sahiptir. Bizimle temas sağlamanızın hemen ardından sizi ofisimizde ağırladığımız zaman araçlarımızın tanıtımı ilgili arkadaşlarca yapılmaktadır. Eksperimizin evinizde yapacağı tespitlerin ardından en doğru araç böylece temin edilmiş olacaktır. Firmamız hem sizi hem kendini garanti etmek adına yazılı sözleşme ile çalışmaktadır. Sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte sizi taşımak için ekibimiz adresinizde hazır bekliyor olacaktır.

Darıca Nakliyat Farkımızı Yaşayın

Firmamız oldukça ekonomik ve kusursuz hizmeti ile Darıca evden eve nakliyat işi ile sektörde var olan pek çok firmayı geride bırakmaktadır. Yüksek katlar için asansör hizmetimiz, ekibimizde var olan marangozumuz, ambalajlı olarak taşımamız ve her konuda müşterilerimizi mutlu ettiğimiz için biraz farklı olduğumuz doğrudur. İşini oldukça iyi ve hızlı yapan ekibimiz ile en kısa zamanda ev veya iş yerlerinizi yeni adreslerinize taşıyarak yapacağınız bu yeni başlangıçlarda mutluluğunuza katkı sağlamaktan gurur duymaktayız.


Darıca Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Darıca bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?