Caferağa Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Caferağa Evden Eve Nakliyat

Caferağa Evden Eve Nakliyat

Caferağa Evden Eve Nakliyat Nedir? Ne Değildir?

Evden eve nakliyat eşyaların bir yerden alınıp diğer yere boşaltılması değildir. Caferağa evden eve nakliyat firmaları bir mekandaki eşyaları alanında tecrübeli ve uzman kişiler tarafından sistemli ve planlı bir şekilde alarak yeni adresine nakleder. Eskiden insanlar bir kamyonet ve birkaç adam tutarak evlerini taşırdı. Ama böyle bir taşımada herkes eşyalarında bazı hasarlar, kırılmalar ve dökülmeler olabileceğini kabul ederdi.

İnsanlar evlenirken veya evini yenilerek eşyalara ciddi paralar vermektedir. İyi paraların verilerek alındığı eşyaların yanlış taşınmadan dolayı zarar görmesine aslında kimsenin gönlü razı değildi. Zamanla insanların daha profesyonel taşınma şirketlerine olan ihtiyaçları evden eve nakliyat firmalarını doğurdu. İlk dönemlerde insanlar, nasıl bir hizmet verdiğini bilmediğinden ve diğer taşımaya göre biraz daha pahalı olduğundan çok kullanmadılar. 

Nakliyat firmasından hizmet alanları sayısı arttıkça verilen hizmetin kalitesi ve konforu fark edildi. Eşyaların zarar görmemesi ve daha rahat bir taşınma için şimdilerde nerdeyse herkes evden eve nakliyat kullanır oldu. Caferağa evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir bölgedir. Talep fazla olunca firmaların sayısı da arttı. Caferağa bölgesindeki firmalar arasında en kaliteli hizmeti veren tercih edilmelidir. Profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmamızla taşındığınızda hiç zahmet ve problem yaşamadan, eşyalarınıza zarar gelmeden taşınırsınız. 

Her Evden Eve Firması Depolama Hizmeti Sunar mı?

Profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri asansörle taşıma, şehir içi, şehirlerarası, parça eşya taşıma gibi birçok hizmeti sunarlar. Caferağa evden eve nakliyat firmalarından kaliteli olanların hepsi işlerini büyük bir profesyonellikle yaparlar. Zaten yıllardır bu hizmeti vermenin oluşturduğu tecrübe ile müşterilerine sorunsuz bir taşınma vaat ederler. Hizmetlerin kaliteli ve profesyonel olmasında firmanın bir sisteminin ve planının olmasının yanında personelinin tecrübeli olmasının etkisi çok fazladır. 

Bölgede hizmet veren firmaların hepsi depolama hizmeti sunmaz. Caferağa depolama hizmetini sunan belli firmalar vardır. Depolama hizmeti verebilmek için belli özelliklere sahip depoların olması gerekir. Depolarda bulunması gereken özellikler;

 • Uygun bir konumda bulunması
 • 7/24 güvenlik kamerası ile gözlenmeli
 • Yangın, sel, hırsızlık gibi olumsuzluklara karşı tedbirlerin alınmış olması
 • Dosya depolamadan bir evin eşyasını depolamaya kadar uygun ebatlarda alanın olması
 • Deponun nem, rutubet gibi eşyalara zarar verecek durumlardan korunuyor olması
 • Temizliğine ve hijyenine dikkat edilmesi

İnsanlar depoda sadece eşyalarını saklamaz. Aynı zamanda ofislerindeki fazlalık olan fakat her an lazım olabilecek dosyalarını, evraklarını ve klasörlerini de saklamak ister. Caferağa evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bütün şartları taşıyan özelliklere sahip depolara sahiptir. 

Profesyonel Evden Eve Firmalarının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Evden eve nakliyat hizmeti vere firmaların her biri aynı kaliteli hizmeti sunmamaktadır. Caferağa evden eve nakliyat hizmetlerini alarak sorunsuz ve zahmetsiz taşınmayı arzu edenler profesyonel ve yılların tecrübesine sahip firmalar tercih etmelidir. Firmamız özel sistemiyle ev sahibine hiç iş bırakmayacak şekilde evi taşıyıp yeni adrese yerleştirir. Evin nakledilmesinde sunulan hizmetler şöyledir;

 • İlk aşamada keşif yapılır. Keşif için müşteriden randevu alınır ve eşyalar görülür. Eşyaların yoğunluğu, paketleme için ne kadar malzeme gerekli olduğuna bakılır. Böylece fiyat belirlemesi yapılır.
 • Mobilyaların ve makinelerin demontesi ve yerinden sökülmesi yapılır.
 • Demontesi yapılanların ve diğer eşyaların paketlemesi gerçekleştirilir. Firmamız paketlemede sadece battaniye ve koli kullanmaz. Gelişmiş paketleme malzemeleri kullanılarak eşyaların zarar görmemesi için bütün tedbirleri alır.
 • Hazırlanan eşyaların araca indirilmesi gerçekleştirilir. Caferağa asansörlü nakliyat hizmetlerinin daha çok tercih edildiği bir semttir.  Eşyaların asansörle indirilmesi ve asansörle çıkarılması hem taşınmayı hızlandırır hem de hasar oluşumu engellenir. 
 • Araca indirilen eşyalar personel tarafından yerleştirilir ve sabitlenir. 
 • Eşyaların yeni adrese nakledilmesi ve adrese çıkarılması. 

Eşyaların adrese çıkarılıp öylece bırakılması evden eve nakliyat hizmetlerinden değildir. Caferağa evden eve nakliyat hizmetleri eşyaları olması gereken odaya götürür. Monte edilmesi gereken eşyalar monte edilir. Kurulması gereken makinalar kurulur. Firmamız en son aşamada olası hasar tespiti yapar. Varsa hasar karşılanarak nakliye tamamlanır. 

Nakliyat Firmasını Netten Seçmek Doğru mu?

İnsanların çoğu işlerinin genelini internetten yapmaktadır. Her konuda bilgi sahibi olunabilecek ve araştırma yapılabilecek bir merci olarak görülür. Evini taşımayı düşünenler de netten firma araştırması yapar. Arama motorlarına Caferağa evden eve nakliyat firmaları diye yazınca semtte hizmet veren çok sayıda firma ekrana yansır. Bu firmalar arasından seçim yaparken dikkatli olmakta fayda vardır. 

Öncelikle yakın zamanda taşınan eş, dost veya akrabalara taşındıkları firma sorulabilir. Hizmetlerinden memnun kaldılarsa o firma üzerinden araştırma yoğunlaştırılabilir. Taşınan tanıdık yoksa halkın sözlerine kulak kabartmak da firma tercihinize yardımcı olabilir. Halkın dilinde olan firmalar üzerinden tercihler yapılabilir. Caferağa şehir içi nakliyat veya şehirlerarası nakliyat yapan firmayı netten araştırırken şunlara dikkat edilebilir;

 • Firmanın bir sitesi olmalı
 • Sitede hizmetlerine ve özellikle müşteri yorumlarına yer vermeli
 • Müşteri yorumlarındaki olum ve olumsuz düşünceler dikkate alınmalı
 • Şayet firmanın kendi sitesinde yorum yoksa şikayetlerin yazıldığı sitelerde araştırma yapılabilir
 • Firmanın açık adresinin ve sabit telefon numarasının nette paylaşılmış olması gerekir. 

Netten araştırılan firma ile yüz yüze görüşmeden önce kesin karar verilmemelidir. Firmanın taşıma yetki belgesinin olmasına ve özellikle sözleşme yapmasına dikkat edilmelidir. Yapılan sözleşme genel anlamda her iki tarafında mağdur olmasının önüne geçer. 

Caferağa Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Nasıl?

Şehir içi ile şehirlerarası nakliyat fiyatları farklılık gösterir. Caferağa şehirlerarası nakliyat fiyatlarında en büyük pay yakıta gitmektedir. Bir şehirden diğerine eşya taşınırken aracın yaktığı benzinin maliyeti nakliyat parasının nerdeyse yarısına bedeldir. Yakıt şehirlerarasında fiyatta çok önemli rol oynarken şehir içi fiyatlarında biraz daha azdır. Şehirlerarası nakliyede işçilik de biraz fazladır. Şehir içinde personel bir gün içinde taşımayı gerçekleştirir ve bitirir. Şehirlerarasında ise uzaklığına göre kaç gün süreceği değiştiğinden fiyatta işçilik etkili olur.

Yakıt ve işçiliğin dışında evden eve nakliyat fiyatlarında etkili olan diğer unsurlar şunlardır;

 • Evin kaç odalı olduğu, kaç tane beyaz eşyanın, mobilya takımının olduğu yani eşyaların yoğunluğu
 • Eşyaların paketlenmesi aşamasını kimin yapacağı. Firmamız tarafından paketleme yapılırsa maliyet artar ama eşyalarınızda hasar ihtimali minimuma hatta sıfıra indirilir. Müşterilerimiz paketlemeyi kendileri yapacak olduğunda malzeme konusunda yardımcı olmaktayız.
 • Eşyaların alınacağı ve çıkarılacağı mekanların kaçıncı katta olduğu. Zemin veya 1. katta olan bir evin taşınması ile 10.kattakinin taşınması aynı değildir.
 • Taşınmada asansör kullanılıp kullanılmayacağı. Asansör binanın dışından eşyaların alınacağı ve nakledileceği daireye kurulan özel bir cihazdır. Müşterilerimiz her iki yerde, tek tarafta asansör tercihi yapabilir. Asansör kullanmayı istemeyebilir de. 

Taşıma Belgeli Firma Olması Neden Önemli?

Evden eve nakliyat hizmeti alınacağında taşıma yetki belgesinin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Resmi kurallara göre taşımacılık yapacak olanların alanlarına göre yetkili kurumdan belge alması gerekir. Evden eve nakliyat yapan fakat taşıma yetki belgesi olmayanlar resmi bir firma değildir. Yani bir kamyon, bir iki elemanla eşya taşıyan kişilerdir. 

Taşıma yetki belgesi, firmanın araçlarıyla, elemanları ile taşıma yapmaya uygun olduğunu gösterir. Caferağa evden eve nakliyat firmalarından olan firmamız taşıma yetki belgesiyle hizmet vermektedir. Her hizmetimizde ve işimizde resmi kuralları dikkate almaktayız. Taşımalarımızı müşteri memnuniyeti esaslı yaptığımızdan sektörün önde gelen firmalarındanız. 

caferağa evden eve nakliyat

caferağa evden eve taşıma

cafaerağa evden eve nakliyat firmalari

caferağa eşya taşıma

 


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?