Büyükçekmece Nakliyat

Büyükçekmece Nakliyat
24.06.2020
147

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Her alanda olduğu gibi evden eve taşımacılık konusunda da güven oldukça önemlidir.  Taşıma sırasında sahip olduğunuz eşyaların hasarsız şekilde taşınmasının sağlanması için bu işi profesyonel olarak yapan firmalarla iletişim kurmanız uygun olacaktır. Evden Eve Taşımacılık hizmeti sunan firmalar olarak bizler taşınma sırasında bu güveni sizlere vermekteyiz. Hasarsız ve istediğiniz şekilde taşımaktayız. Böylece çok sıkıntılı olacağını düşündüğünüz bu taşınma işi çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşınama sırasında eşyaların paketlenmesinden sağlam bir şekilde taşınarak yeni yerine yerleştirilmesine kadar geçen tüm aşamaları alanında uzman ekiplerimizle sizler için gerçekleştiriyoruz. Taşınma sırasında gözünüz gibi değer verdiğiniz eşyalarınızın sizin verdiğiniz değerle taşınmasını isteyebilirsiniz. İşte bu konuda evden eve taşıma hizmeti sunan firmalarımız eşyalarınıza sizin kadar değer vermektedir.

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Güven

Eşyalarınızı evinizdeki hali ile görüp paketleyecek ve yeni yerine taşıyacak olan firmamız sizlere her an hizmet sunmak üzere hazır bulunmaktadır. Vereceğimiz nakliyat hizmetinde her türlü eşyanızın en hassas şekilde taşınmasında Büyükçekmece Nakliyat firması olarak güvenli hizmet sunmaktayız. Keşif sırasında listede bulunan eşyaların en güzel şekilde paketlenmesi ve taşınması söz konusu olmaktadır.

Bu alanda hizmet sunan evden eve taşımacılık firmaları arasında en iyiler arasında yer alabilmek için çalışma yapan bizler sizlere bu konuda güvenli hizmet sunmaktayız. Müşteri odaklı olarak sunduğumuz bu hizmetin sonunda sizlerin bu hizmetten %100 memnun kalacağınızdan eminiz. Bu konuda sizler bizlerden istediğiniz taşımacılık hizmetinin tüm ayrıntılarını paylaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık ve Fiyatları

Yeni bir hayata başlamak ve yeni evinizde mutlu bir yaşama adım atmak için taşınma sırasında sizlere yardımcı olmak üzere hazır bulunmaktayız. Eşyalarınızın demonte ve monte işlemlerinin yapılması, uygun malzeme ile paketlenmesi ve taşınması gibi işlemlerin her birinin profesyonel bir ekiple yapılması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Nakliyat olarak size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunma konusunda gayret etmekteyiz. Bu hizmeti almak isteyen sizlere belirlenen ve işin başında sunulan fiyatın dışında ekstra bir ödeme çıkarılmayacaktır.

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik ir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?