Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat, kaliteli hizmet sunması gerektiğinin bilincinde olan bir firmadır. Profesyonel, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ve son teknolojinin ürünü olan yeterli donanım ile müşterilerine güvenilirliğin kapılarını aralamaktadır. Evden eve nakliyat denince öncelik güvenden geçer. Güvenilir bir firma olabilmek için de en başta kalite, hızlı hizmet ve eşyaların tam anlamı ile verilen adrese ulaşımı gelir. Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat olarak bizler yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerimizin istek ve arzularını ön planda tutarak uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Asansörlü Nakliyat

Evden eve taşımacılık işi düşünüldüğü kadar kolay bir iş değildir. Hem iş gücü hem de zeka ve pratiklik gerektiren bir iştir. Eşyalarınızın taşınması için tercih ettiğimiz nakliyat firmalarını özenli ve titiz olması gerekmektedir. Bu bağlamda gerek evden eve insan gücü ile gerekse asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz müşterilerimizin bizlere emanet ettiği eşyalara gözümüz gibi bakıyor, herhangi bir kaza, kırık ya da kayıp söz konusu olmadan adrese teslim ediyoruz. Ayrıca eşyalarınızın tamamı her duruma karşı sigortalıdır ve garantimiz altındadır. Her geçen gün artan müşteri kitlemiz ve memnuniyet ilkeli çalışmalarımız sonucunda emeğimizin karşılığını almaktan gurur duyuyoruz. Eğer sizde kaliteli, güvenilir ve tam zamanında hizmet beklentisi içerisindeyseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Misyonumuz güven odaklı, vizyonumuz ise taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktır.

Büyükçekmece’de Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliye yani taşımacılık, özellikle mega şehirlerde oldukça önemli bir hizmettir. Özellikle İstanbul gibi kırsal kesimden gelen nüfusun hızla artmasıyla kalabalıklaşan bir şehirde bu hizmet daha bir önem taşımaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti söz konusu olduğunda farklı seçenekler ortaya çıkmaktadır. Semte hizmet veren nakliye şirketleri konusunda oldukça yoğun bir yapıya sahiptir.

Ancak, firmamız kendi sektöründe sunduğu hizmet kalitesi ve müşterisiyle arasındaki karşılıklı güven olgusuyla bir adım ön plana çıkmaktadır.

Nakliye Hizmeti Verirken Önceliklerimiz

Firmamızın çalışma anlayışı öncelikle kaliteli hizmettir. Eşyasını gönül rahatlığı ile bize teslim eden müşterilerimize, teslim ettikleri gibi hasarsız ve kusursuz olarak teslim etmenin sorumluluğunu taşımaktayız.

Eşyaların durumu ve taşınılacak evlerin konumu öncelikle ücretsiz ekspertiz ile belirlenmektedir. Müşteri ile fiyat konusunda mutabakata varıldıktan sonra eşyalar yapısına göre paketlenir. Bu işlem uygulanırken, büyük mobilyaların sökülüp tekrar montajlanması firmamızca yapılmaktadır.

Beyaz eşyaların hasar görmemesi için özel kutulara alınır ve müşteri tarafından talep edilirse belirli bir süre depolama işi de yapılır. Evin kat sayısına göre asansörlü taşımacılık hizmeti de veren firmamız Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında liderdir.

Nakliye Hizmetinde Farkımız Müşteriye Verilen Değerdir

Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Müşteri, hem eşyasına özen gösterilmesini, güvenle taşınmasını ister, hem de bunu yaparken en uygun fiyat avantajı bekler. Biz, her iki konuda da iddialıyız ve sunduğumuz hizmetlerde de gösterdiğimiz başarı, müşteriden aldığımız olumlu tepkilerden de anlaşılmaktadır.

 


Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Büyükçekmece bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?