Bursa Turkiye Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Bursa Turkiye Uluslararası Evden Eve Nakliyat
03.05.2021
258

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Bursa Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Bursa uluslararası evden eve nakliyat firmamızı internet üzerinde araştırırken bulmuş olmalısınız. Üstün hizmet kalitesiyle birlikte araçlarımızın bizi götürdüğü her yere adım atıyor, eşyalarınızı itinayla, titizlikle taşımaya özen gösteriyoruz. Şu anda araç filomuzda çok sayıda belgeli olarak tutmakta bulunduğumuz, yola çıkmaya hazır araçlarımız yer almaktadırlar.

CMR kayıtları olan belgeli araçlarımız sayesinde araç filomuzda yer almakta olan bu araçlarımız sayesinde, internet sitemizde yer almakta olan her ülkeye gerekli taşımacılıklarımızı yapmaktayız. Avrupa ülkeleri merkezde olmak üzere nerdeyse bütün ülkelere taşımacılık yapmaktayız. Gümrükten eşyalarınızın geçirilmesi noktasında her türlü aşamayı ele alıyor sorunsuz olarak eşyalarınızın taşınmasında öncülük ediyoruz.

Bursa Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Bursa uluslararası zati eşya taşımacılığı kapsamında gümrükten geçirilen eşyalarınızdan herhangi bir şekilde vergi kesintisi talebi yapılamaz. Firmamız da Cenevre Kanunları çerçevesinde sizlere tanınmış olan bu hakkı tabii ki gerçekleştirmektedir. Firmamızdan alacağınız hizmetler sayesinde hiçbir ek ücrete tabii değilsiniz. Tamamen muaf olduğunuz vergilendirmeler neticesinde, hizmet dışında hiçbir detaya para ödemesi yapmıyorsunuz.

Zati eşya taşımacılığı kapsamında parça eşya taşımacılığı da bulunur. Tabii ki buradaki parça eşya taşımacılığı yurt içi ya da şehirlerarası olan parça eşya taşımacılığı kapsamına göre biraz daha ayrışabilmektedir. Bu ayrışma, ambalajlama ve paketleme süreçleriyle ilişkilidir. Firmamız sigortalı taşımacılık kapsamında gereken hizmetleri sizlerle buluştururken ambalajlama-paketleme işlemlerini de üstlenmek zorundadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları çeşitlenirken, internet buna büyük bir katkı da sağlıyor diyebiliriz. En önemli katalizör etkisini vermekte olan internet sayesinde bugün her açıdan hizmet almanız mümkün kılınıyor. Bu hizmet başlıkları içerisinde uluslararası taşımacılık başlığı da yer alıyor. Yurt dışına yapılacak olan taşımacılık hizmetlerini bizler özel olarak üzerimize alıyoruz.

Firmamız kendisini yurt dışına eşya taşımacılığında deneyimli ve sorumlu hissetmektedir. Yıllardır zaten iş tecrübesiyle birlikte sektörde kendisini kanıtlamış olan bir firmayız. Bu vesileyle birlikte şu anda ilerlemiş olduğumuz bu yolculukta, uluslararası ölçekte de taşımacılık yapmaya hazırız diyebiliriz. Ki zaten uzun yıllardır yurt dışına olan yolculuklarımızı da güvenilir şekilde gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.

Yurt Dışına Eşya Taşımak

Yurt dışına eşya taşımak denildiği vakit akla çok da şey gelmeyebilir. Eşyaların yüklenip direkt olarak taşınması gibi tekdüze, kısır bir süreç kafalarda canlanıyor olabilir. Ancak kesinlikle süreç bu kadar basit işlemiyor. Biraz daha komplike olan bir süreçten bahsetmeliyiz. Bu komplike olan süreç nedir? İlk olarak mesela eşyalarınızın uygun şartlara evrilmesidir. Buradaki bahsetmek istediğimiz şey ambalajlama olsun paketleme olsun, eşyalarınız için elzem olan süreçler olmaktadırlar. Bu detayları atlamadan yola çıkmamız gerekiyor.

Yurt Dışı Eşya Taşıma Prosedürü?

Diğer bir konu ise yurt dışı eşya taşıma prosedürü olmaktadır. Firmamızın işlem sırasında öncelediği ambalajlama ya da paketleme işlemlerinin de öncesinde yer almakta olan resmi evrak işlemleri bulunmaktadır. Gümrükleme işlemlerinde resmi belge niteliğini görecek olan çeşitli kişisel evrakların toplanması gereklidir. Bu evraklar taşımacılık sırasında eşyalarınızın gümrük sınırından geçirilmesi amacıyla kullanılmaktadırlar. İhtiyaç duyulacak olan evraklar şunlardır:

  • Kimlik fotokopisi
  • Pasaport fotokopisi
  • Gümrükleme işlemlerinde kullanılacak olan vekaletname
  • Otuzum izni
  • Eşya listesi
  • İş sözleşmesi

Bu evrakların tarafımıza iletilmesi durumunda bizler de gümrükten eşyalarınızın geçirilmesi sırasında resmi hususları gerçekleştirmekteyiz. Tabii ki eşya listenizdeki yer alacak olan eşyaların kondisyonlarına göre belirli bir miktar gümrük vergisi de talep edilebilmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Garantisi?

Uluslararası evden eve nakliyatta sigorta garantisi ise elbette ki firmamızın taşımacılık hizmetleri sırasında kesinlikle üzerinde durmak zorunda olduğu konulardandır. Firmamızdan alacağınız hizmetler neticesinde, eşyalarınızın tam anlamıyla garanti altına alınması sağlanmaktadır. Bu süreçlerde elde edilebilecek olan hasarlar ya da ziyanlar bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Sigorta poliçesinde yer almakta olan her madde bizim için ve tabii ki sizler için altın kural niteliğinde olmalıdır.

Şu anda evden eve nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirirken, ilk olarak yukarıda bahsettiğimiz süreçlerimizi hayata geçirmekteyiz. Daha sonrasında taşımacılık sözleşmesiyle birlikte hizmet öncesi ‘’start’’ düğmesine basmış oluyoruz. Attığımız karşılıklı imzalar neticesinde artık işlemlerimizi yapmaya, eşyalarınızı araçlarımıza yükleyerek yola çıkmaya hazırız diyebiliriz.

Bursa Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Bursa uluslararası nakliyat ücretleri ne kadar diye merak ediyorsanız, firmamızın iletişim hatlarını meşgul etmekten hiç çekinmeyiniz. Fiyat teklifleri için bizlerle iletişime geçtiğinizde, yetkili isimlerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de online olan bu yetkili isimlerle yapacağınız görüşmeler sonrasında gereken fiyat teklifleri oluşturulur. Fiyatlandırma sürecinde yer alan ayrıntılar da merak konusu olabilmektedir. Bu süreçte özellikle şu detayların üzerinde duruyoruz:

  • Araçların yakıt tüketimleri ve bu bağlamda eşyalarınızın araçlara yüklendiği şehir, eşyalarınızın taşınacağı ülke
  • Eşyalarınızın hacimleri ve yük miktarları
  • Eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenmesi için harcanacak olan malzemelerin maliyetleri
  • Personel ve iş gücü noktasında harcanacak olan enerjinin ortalama maliyet hesaplamaları

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?