Beyoğlu Evden Eve Taşımacılık

Beyoğlu Evden Eve Taşımacılık
23.06.2020
118

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Nakliye olarak da geçen taşımacılık sektörü en genel anlamda eşyaların bir mekândan başka bir mekâna götürülmesi işlemidir. Taşınma işlemleri zorlu ve uzun bir süreci beraberinde getirdiğinden iyi bir nakliye firması ile anlaşmak yükün hafifletilmesi bağlamında büyük önem taşır. Beyoğlu evden eve taşımacılık alanında pek çok alternatife sahip bir semt olup firmamız da müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışıyla aralarında sivrilmektedir.

Firmamız taşıma işlemi öncesinde size en uygun hizmeti verebilmek adına bir takım bilgiler talep etmektedir. Eşyaların kaç adet olduğuna ve buna bağlı olarak hangi aracın daha elverişli olacağını belirleme bakımından bu ön bilgilendirmenin önemi büyüktür. Sonrasında taşımacılıkta belli genel aşamalar özenle takip edilmektedir.

Evden Eve Taşımacılık Neden Önemlidir

Eşyaların zararsız taşınması ve yeni evde de aynı konforla kullanılabilmesi açısından nakliye firmalarının kaliteli iş çıkarmaları beklenir. Beyoğlu evden eve taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olup firmamızın burada sunmuş olduğu eksiksiz hizmet de müşterilerden övgü almaktadır. Deneyimli ve müşterilerin endişelerini anlayıp ona göre dikkatli davranan personellerimiz ile ayrıcalıklı bir hizmet vermekteyiz.

Taşınma sırasında iki mekân arasındaki mesafenin artması fiyatın ve risklerin de artması anlamına gelebilmektedir. Bu nedenle de özellikle uzak mesafe taşımalarda kaliteli bir nakliye firması ile çalışmak sonrasında yaşanacak olumsuzlukları engelleme bağlamında çok yararlı olmaktadır. Firmamız eşyaların adedine ve durumuna göre en güvenli taşımayı seçerek doğru şekilde bir ilerleme kaydetmektedir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri ve Firma Güveni

Eşyalarınızı emanet ettiğiniz firmanın güvenilirliği ciddi bir konu olarak karşımıza çıkar. Eşyalarınızı kendi eşyası olarak görüp emniyette tutan firmamız tecrübesi hizmet politikasıyla en çok güven duyulan ve tavsiye edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Müşterilerimize gerekli bilgilendirmeleri yaparak sürecin nasıl ilerleyeceği anlatılmaktadır. İki tarafın haklarının da güvenceye alınması bakımından sigorta poliçesi hazırlanması tercih edilmektedir.

Sürecin sağlıklı ilerlemesi hususunda önemli bir nokta da üst katlara yapılan taşınmalarda eşyaların taşınma biçimleridir. Bu durumlarda daha kolay ve hızlı bir sistem olan asansör sistemi tercih ediyoruz. Gerekli şartlar sağlandığında bu sistem iki taraf için de yararlı görülmektedir. Beyoğlu evden eve taşımacılık için karşılaşılan seçeneklerden en kaliteli hizmetimiz ve iyi fiyatlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?