Beykoz Kurumsal Nakliyat Firması

Beykoz Kurumsal Nakliyat Firması
22.06.2020
378

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Herkes taşınma işlemi sırasında eşyalarının kırılıp dökülmemesini ve bu işin yorucu olmamasını ister. Taşınmak başlı başına uzmanlık isteyen bir faaliyettir. Eskiden insanlar bu işi eş dost ve akrabaları ile halletme yoluna giderlerdi. Beykoz kurumsal nakliyat firması şeklinde arama yapan insanların aklına ilk olarak biz gelmekteyiz. Bunun başlıca sebebi sizler için yaptığımız titiz çalışmalar neticesinde karşılıklı olarak bize duyduğunuz güven gelmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde yapmış olduğumuz çalışmalar firmamızı deneyim açısından ön sıralara yerleştirmiştir. Güler yüzlü ve profesyonel bir ekipten oluşan kadromuzla sizlerin ev veya ofislerinizi hiçbir hasar meydana gelmeden taşıyoruz. İster il içi olsun isterse şehirlerarası olsun yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

 

Beykoz Kurumsal Nakliyat Firması ile Taşınma Sorununa Çözüm

Taşınma esnasında oluşabilecek birçok sorun bulunmaktadır. Bu işi amatör bir şekilde kendileri halletmek isteyen insanlar maddi manevi sorunla karşılaşmaktadır. Doğru bir şekilde müdahale olmadan taşınan eşyaların zarar görmesi kaçınılmazdır. Aynı şekilde insan sağlığı açısından da sakatlanmalar ve yaralanmalar meydana gelebilmektedir. Uzman bir kadrodan oluşan ekibimiz Beykoz kurumsal nakliyat firması söz konusu olduğunda ilk olarak akla gelmektedir. Bu işi kurumsal olarak yapan firmalar arasında müşterilerimizin istek ve taleplerine en kısa sürede cevap vererek çözüme kavuşturmaktayız. Hizmet ve kalite anlayışımızı sürekli yenileyerek günümüzün şartları ile uyuşan çalışmalar yapıyoruz. Taşınılacak yerin önceden tespitinden tutun gidilecek olan yer ile alakalı olarak planlar yaparak faaliyete geçiyoruz. Eylem planı oluşturmadan kesinlikle hareket etmiyor ve eşyalarını mutlaka sigortalıyoruz.

Beykoz Kurumsal Nakliyat Firması ile Hızlı Taşımacılık

Bu sektörde uzun yıllar hizmet vermiş bir firma olarak kurumsallık yönü ile her zaman bir adım öndeyiz. Beykoz kurumsal nakliyat firması arasında ilk sırada yer almanın haklı gururunu her zaman yaşamaktayız. Hızlı ve pratik olarak eşyalarınızın gidileceği yere zarar ziyana uğratmadan sağlam bir şekilde ulaştırıyoruz. Firma olarak tek bir kişi tarafından değil kurumsal bir şirketin yönetildiği gibi profesyonel bir şekilde çalışmalar yapıyoruz. Her personelin ayrı bir görevi olduğu gibi, personelimize sürekli olarak eğitim vermekteyiz. Herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde muhatap olacağınız müşteri hizmetlerimiz 7/24 sizlerin hizmetinizdedir. Köklü bir firma olarak sizlerin sorunlarınızı çözmek için sürekli kendimizi hem araç gereç yönünden hem de personel açısından yeniliyor ve eğitiyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen Detaylı ve kapsamlı bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.iz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?