Beykoz Evden Eve Taşımacılık

Beykoz Evden Eve Taşımacılık
21.06.2020
89

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 Ülkemizin her sektöründe olduğu gibi taşımacılık sektöründe de olumlu yönlerde gelişmeler yaşanıyor. Hizmet ettiğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için haftanın 7 günü 24 saat bize ulaşmanız mümkün. Teknolojik olarak da sürekli kendimizi yeniliyor, Beykoz evden eve taşımacılık firmaları arasındaki yerimizi kalite olarak artırmayı hedefliyoruz. Taşımacılık hizmeti yapan bir firma olarak uzun yıllardır ilçemizde ve ülkemizin dört bir tarafında mesaideyiz. Tamamen profesyonel bir kadrodan oluşan ekibimizle birlikte müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son model araçlarımız ve ambalaj malzemelerimizle yine ön planda olmak için sürekli kendimizi yenilemek çabasındayız.

 Beykoz Evden Eve Taşımacılık Firmaları

 Taşınmaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren bize bir telefon ederek veya internet sitemiz vasıtası ile ulaşarak irtibata geçebilirsiniz. Bu noktadan başlayarak siz değerli müşterilerimize taşınacak olan yerin incelenmesi amacıyla plan tespit ekibimizi gönderiyoruz. Beykoz evden eve taşımacılık işi ile uğraşan firmalar arasından bizi tercih ederek doğru bir karar vermiş bulunmaktasınız. Gelen ekibimiz taşınacak eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiğini, ne kadar yer kaplayacağını ve bunun için gereken aracın büyüklüğüne karar verir. Aynı zamanda taşınılacak olan yerin konumuna göre asansörlü veya asansörsüz şeklinde taşımanın hangisinin uygun olduğunu tespit eder.  Fiyat konusunda bilgi verilerek anlaşma halinde hangi gün ve saatte taşınılmak isteniyorsa ona göre bir plan oluşturularak randevu verilir. Günü ve saati geldiğinde ise uzman bir kadro vasıtası ile hareket edilerek sorunsuz bir şekilde uygulama bitirilir.

 Profesyonel Beykoz Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

 Taşınma ihtiyacı duyulduğunda insanlar artık bu işlemi kendilerinin yapması yerine bu işe daha profesyonel bir şekilde uygulayan şirketlere yönelmektedir. Beykoz evden eve taşımacılık şirketleri arasında profesyonel kadrosu ile her zaman gözde olan firmamız tercih edilme açısından her zaman öndedir. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için titizlikle yaptığımız çalışmalar neticesinde sizlerin memnuniyetinin ön planda olması için gayret gösteriyoruz. Taşınma işlemi öncesinde mutlaka sigorta sözleşmesi düzenliyoruz. Bunun için eşyalarınızın o günkü maddi değerini tespit ederek poliçeye kaydediyoruz. Bir hasar oluşması durumunda anında tespit edilen değer üzerinden maddi kaybınızı karşılıyoruz. Hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini belirledikten sonra hassas olanları iki veya gerekirse üç, dört kat olmak üzere sararak ambalajlıyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

2+1 Odalı evlere 5 eleman, 3+1 odalı evlere 6 kişi gönderiyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ekstra eşyalar çıkarsa, size verilen fiyattan %10'u kadar ücret artacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?