Beşiktaş Kurumsal Nakliyat Firması

Beşiktaş Kurumsal Nakliyat Firması
21.06.2020
166

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Taşınma işlemi hayatın zorlu süreçlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu zorlu süreçte sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile hizmet sunan Beşiktaş kurumsal nakliyat firması seçenekleri arasında en iyi hizmeti sunacak olan firmamız daima yanınızda olacaktır.

Ev, ofis ve kurum taşımacılığında üst düzey bir hizmet bekliyorsanız firmamız ile tanışmanız sizlerin yararına olacaktır. Beşiktaş semtinde bu konuda yıllardır hizmet veren firmamız bu güne kadar çok sayıda nakliye işini hakkıyla tamamlamıştır. Edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında her geçen gün daha güçlü ve daha sağlam adımlarla sizlere hizmet vermenin gururun yaşıyoruz. Gelin bu taşınma işinizde sizlerde bizlerin tecrübelerinden yararlanın.

Tüm Nakliye İşlerinize Talibiz

İstanbul’un en yoğun yaşanılan semtlerinden birisi olan Beşiktaş’ta sizlerin nakliye ve taşınma işlerinizi severek yapacak olan işinde profesyonel bir ekibe sahibiz.Taşınma prosedürleri arasında nakliye firması bulmak kafanızı meşgul etmesin.

 

Uzun yıllardır çevredeki tüm nakliye ve taşınma işlerini en uygun fiyat aralıklarında biz yapıyoruz. Firmamız tamamı işinde uzman kadrosu ile hiçbir sorun ile karşılaşmadan eşyalarınızı eski adreslerinden alıp yeni bir hayat için yeni adresinize taşıyor.

Taşınmak veya nakliye işleriniz için işinde kaliteli bir firma arayanlar için Beşiktaş kurumsal nakliyat firması seçeneklerinden çok sayıda firma ile karşılaştırmamızı yaparak sizin için en uygun firma olduğumuzu görebilirsiniz.

Taşınma İşlemi Tüm Ev Yerleştirilmeden Bitmiyor

Taşınma prosedürlerinin başında gelen keşif işlemi için uygun gördüğünüz zamanda evinizi ziyaret ediyor ve tüm eşyaların nasıl taşınması gerektiği konusunda bir plan çıkarıyoruz. Taşınma günü işinde uzman mobilya ekibi tüm sökülebilir eşyalarınızı büyük bir özen ile söküyor ve eşyalarınız hassaslıklarına göre paketleniyor.

Özenli bir çalışma ile yapılan taşıma işleminiz bitene kadar aramızdaki iş akdinin bitmediğinin farkındalığı ile çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Çoğu firmanın işi alana kadar her şeye tamam demesi ve iş günü birçok şeyde sorun yaşanması bizler için üzücü bir durumdur, firmamız ile bu gibi sıkıntıları yaşamadan sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Firmamız Beşiktaş kurumsal nakliyat firması seçenekleri arasında üstün hizmet anlayışı ile sizlere ışık tutmaya devam edecektir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin 2+1 bir apartman dairesinin taşınması işlemi için 3 kişinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz. 4 kişilik ir çalışma ekibinin de 3+1 dairenin taşınma işlemini gerçekleştirebileceğini ifade edebiliyoruz.

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?