Bebek Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Bebek Evden Eve Nakliyat

Bebek Evden Eve Nakliyat

Bebek evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ifadesi son zamanlarda çok daha fazla kullanılmaktadır. Eskiden insanlar taşınırken farklı alternatifleri kullanırken şimdilerde evden eve nakliyatı kullanmaktadır. Bebek evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir yerdir. Evden eve nakliyatın tanımı şu şekilde yapılabilir; taşınan kişilerin evlerini, iş yerlerini, ofislerini bulunduğu yerden alınarak yeni adresine doğru zamanda ve hasarsız bir şekilde aktarılmasını sağlamak için gerekli prosedürlerin planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesi sürecidir. 

Talep çok fazla olduğundan dolayı yeni yeni nakliyat firmaları evden eve taşımacılık yapmaktadır. Bebek şehir içi nakliyat yapmak için belli bir tecrübenin olması şarttır. Tecrübesiz firmalardan satın alınan hizmetlerin zararını gören çok insan olmuştur. Tecrübe, deneyimli elemanlar ve gelişen teknolojinin ürettiği cihazları ve ürünleri kullanmak firmamızın kalitesinin temelini oluşturmaktadır. Bebek evden eve nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız evden eve nakliyat yaparken şu aşamaları gerçekleştirmektedir;

 • Mobilyaların ve sökülmesi gereken eşyaların mobilyacılar tarafından sökülmesi ve paketlenmesi
 • Bütün eşyaların uygun paketleme malzemeleri ile hasar görmeyecek şekilde paketlenmesi
 • Paketlenen eşyaların uygun ebatlardaki araçlara yerleştirilmesi. Yerleştirmeden sonra yolculuk sırasında zarar görmemesi için sabitlenmesi
 • Yeni adrese intikal
 •  Eşyaların yeni adrese çıkarılması
 • Eşyaların montajının ve kurulumunun teknik donanıma sahip alanında uzman elemanlar tarafından yapılması
 • Her eşyanın yerine yerleştirilmesi

Eşyalarımızın Bir Müddet Depolanması Mümkün mü?

İnsanların hayatlarında bazen istemedikleri ve beklemedikleri durumlar olabilir. Daha ev bulamadan çıkarılmak, bir müddet yurt dışında yaşamak gibi. Bu tür durumlarda Bebek evden eve nakliyat firmaları depolama hizmeti vermektedir. Daha ev bulamamış olanların eşyaları bir müddet depoda bekletilir. Ev bulduktan sonra eşyalar istenen adrese teslim edilir. 

Yapılan depolama hizmeti eşyaların zarar görmemesi adına çok büyük bir fırsattır. Bebek depolama fırsatı olmasa eşyaları ya donanımlı bir eve sıkıştırmak zorunda kalınacak veya bodrum tarzında bir yere istiflenmesi gerekecek. Her iki durumda da eşyaların zarar göreceği kesindir. Oysaki depolarımızın ebatları her türlü eşyayı alacak boyuttadır. Bütün bir evin eşyalarını üst üste gelmeyecek ve zarar görmeyecek şekilde koyma imkanı vardır. 

Ofislerde, işletmelerde fazlalık olan fakat bazı durumlarda lazım olan evraklar vardır. Depolarımızda bu tür evrakları saklayacak özel bölmelerimiz bulunmaktadır. Evrakların konulduğu depolarımızın anahtarı evrak sahibinde bulunur. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca güvenlik kamerası ile korunan Bebek evden eve nakliyat firması depolarımızda sel, yangın, hırsızlık gibi her türlü olumsuzluklara karşı tedbir alınmıştır. 

Evden Eve Nakliyatta Tecrübe Önemli mi?

İnsanlar yaşamları boyunca çeşitli nedenlerde oradan oraya taşınmak zorunda kalır. Memurların tayini çıkar, kiracı ev alır, ev sahibi evini değiştirir gibi nedenlerle taşınma gerçekleşir. Bebek evden eve nakliyat firma sayısının çok fazla olduğu bir bölgedir. Bebek’te taşınmak isteyenler kesinlikle yıllardır bu hizmeti veren firma ile çalışılmalıdır. Çünkü bölgede tecrübesiz, yeni sektöre girmiş hatta resmiyeti olmayan çok sayıda firma bulunur. Tecrübesiz ve yeni firmaların fiyatları biraz düşük olabilir. Düşük gibi görünen fiyatları taşınma sırasında verdikleri hasarlarla yükseltirler. Müşteri ucuz diye tecrübesiz bir firma ile anlaşır. Taşınma sırasında dolabında, makinesinde, eşyalarında kırılanlar olur. Kırılanların masrafı daha da yükseltir. 

Yüklü fiyatlar ödenerek alınan ve hatırası olan eşyalara zarar gelmemesi ve taşınma zahmetini, kaygısını yaşamamak için tecrübeli firmayla çalışılmalıdır. Tecrübeli firmalar bölge halkı tarafından çok iyi bilinir. Sektörde yıllarını devirmiş olan firmamız müşterilerine taşınma zahmetini hiç yaşatmadan, hasarsız bir şekilde evden eve nakliyat gerçekleştirmektedir. Bütün tedbirler alınmış olmasına rağmen yine de hasar olursa firmamız ödeme garantisi vererek her zaman müşterilerini memnun etmeye yönelik hizmet vermektedir. Müşterilerin yapması gereken sadece iletişim numaralarımızdan bize ulaşmaktır. 

Neden Asansörlü Taşımacılık Sistemi?

Hayatın pahalı olduğu günümüzde insanlar eşyalarına gözü gibi bakmaktadır. Bir kişi zengin dahi olsa kendi için belki maddi belki manevi değeri olan eşyalarının zarar görmesini asla istemez. Bundan dolayı taşınmayı düşünenler en iyi evden eve nakliyat firmasını bulmak için uğraşırlar. Bebek evden eve nakliyat firmalarında kalitenin göstergeleri arasında asansör yer alır. Taşıma için kullanılan özel asansörleri kullanan firmalar eşyalara zarar vermemektedir.  

Eşyaların merdivenlerden indirilmesi ve yeni adreste tekrar çıkarılması çok zahmetli bir iştir. Taşıyan kişiler insan ve doğal olarak merdivenleri inerken çıkarken dinlenmek zorunda. Dinlenirken eşya indirilip tekrar kaldırılır. İndirilip kaldırılırken ve dönerken eşyalar çarpıp zarar görür. Oysaki Bebek asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalar yukarından asansöre konur, saniyeler içinde aşağıdan alınır. Hem insanlar yorulmaz hem eşya zarar görmeden indirilir. 

Taşımacılıkta kullanılan asansörler binanın dışına kurulur. 17.katta hatta daha yükseğe çıkacak uzunlukta vinçler vardır. Apartmanların asansörü olmasına rağmen yük taşımada kullanılmasına genelde izin verilmez. Fakat binanın dışına özel teknik sistemi ile kurulan asansör taşınma süresini de kısaltır. Yüksekçe binalardan sırtla merdivenlerden indirip çıkarmak saatleri alır. Oysaki asansörlü sistemimizle firmamız taşınma süresini çok ama çok kısaltmaktadır.

Eşyaların Paketlenmesinde Nelere Dikkat Edilir?

Taşınırken eşyaların paketlenmesi kadar önemli bir şey yoktur. Şayet eşya uygun malzeme kullanılarak, doğru şekilde paketlendi ise asla zarar görmez. Bundan dolayı Bebek evden eve nakliyat firmaları paketlemedeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Eskiden paketleme için battaniye ve kutu kullanılırdı. Şimdilerde ise eşyaların durumuna ve hassasiyetine göre özek paket malzemeleri kullanılmaktadır. 

Müşterilere fiyat verilmeden önce paketlemenin kim tarafından yapılmasını istedikleri sorulur. Paketlemeyi nakliyat firmaları yaparsa fiyat biraz fazla olmaktadır. Müşteri kendi yaparsa daha uygun olur. Fakat müşteriler her gün ev taşımadıklarından dolayı bu konuda tecrübesizdir. Yanlış paketleme ve hatalı malzeme kullanımı olur. Firmamızın deneyimli elemanları ise her gün ev taşımakta ve eşya toplamaktadır. Paketleme konusunda ciddi anlamda uzmanlık ve pratiklik kazanmışlardır. 

Müşteriler kendileri yaptıklarında haftalar öncesinden koli bulma, malzeme bulma derdine düşerler. Malzemeler bulununca hemen toplanmaya başlarlar. Oysaki daha taşınmaya haftalar olduğundan ve evde yaşam devam ettiğinden ihtiyaçlar olmaktadır. Koliye konulan eşyalar tekrar çıkarılmak zorunda kalınır ki bu da ciddi bir zahmet anlamına gelir. Firmamız taşınma gününde gelip buzdolabınızdaki yemeğinize varıncaya kadar her eşyanızı emniyetli bir şekilde paketler. Ve bunu çok kısa sürede yapar. 

Neden Şehirler Arasında Evden Eve Nakliyat Seçilmeli?

Bir şehirden yeni bir şehre taşınmak maddi olarak masraflı, psikolojik olarak zor bir durumdur. Yeni bir kente taşınacak olanların elleri genellikle eşyalarının toplamaya pek gitmez. Yeni şehir bazen insanlar çok güzel fırsatlar sunar fakat olayın başında insanlar bunu göremediğinden kaygılanır. Maddi masraflar arasında nakliyat da bulunur. Bebek şehirlerarası nakliyat hizmetleri şehir değiştirecek olanların her zaman yanındadır. Şehirlerarası nakliyatta eşyalar uzun yol gideceğinden daha fazla hasar görme ihtimaline sahiptir. 

Firmanın arabasının eşyaların yoğunluğuna göre olması zarar oluşmama adına çok önemlidir. Araba şayet küçük olursa eşyalar üst üste geleceğinden zarar görür. Büyük olursa ne kadar sabitlenirse sabitlensin sallanacağından zarar görür. En ideali eşyalara göre arabadır. Her firmanın araç filosu geniş değildir. Firma tercihi yaparken geniş araç filosu olan tercih edilmelidir. Şehirlerarası nakliyatın fiyatı şehir içine göre pahalıdır. Bunda arabanın kat edeceği mesafe, yakacağı yakıt, eleman sayısı, taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceği gibi konular etkilidir. Bebek evden eve nakliyat şehirlerarası hizmetiyle eşyalarınız emniyetli bir şekilde yeni yerine teslim edilir. Eşyalarınız yoldaki her türlü kazaya karşı sigortalı olduğundan hiçbir kaygı yaşamadan taşınırsınız. 

Paketleme ve Ambalajlama İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Evden eve taşıma hizmetinin en kritik aşaması elbette ki paketleme ve ambalaj aşamasıdır. Bu noktada A’dan – Z’ye bütün eşyalarınız paketlenerek, korunaklı bir şekilde araçlara taşınmalıdır. Paketleme işleminin nitelikli bir şekilde yapılabilmesi için bu işlemde kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir. Özellikle havalı naylon, karton koli, kraf kağı ile streç gibi malzemeler eşyalarınızın kırılmasını ve çizilmesini önleyecektir.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Ne Kadar Zaman Alır?

Yanıtı en çok merak edilen soruların başında evden eve nakliyat ne kadar zaman alır? Sorusu yer almaktadır. Bu noktada evden eve nakliyat hizmetinin eşyaların durumuna göre değiştiğini söyleyebiliriz. Ancak ortalama olarak 3+1 ya da 2+1 daireye ait olan eşyaların şehir için taşınmasındaki süre 8 saat kadardır.

Elbette ki şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinin süresi biraz daha uzun olabilmektedir. Yine şehirlerarası nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda mesafeye göre değişkenlik göstermesi kaydıyla ortalama olarak 48 ile 72 saat arasında bir süreden söz etmek mümkün olmaktadır. 

Evden Eve Nakliyatta En Çok Neye Dikkat Edilmelidir? 

Unutmamak gerekir ki evden eve nakliyat hizmetleri tam anlamıyla profesyonel bir süreci içine almaktadır. Bu noktada evden eve nakliyatta dikkat edilecekler söz konusu olduğunda firma seçimi ilk sırada yer almaktadır. Çünkü alanında uzman ve profesyonel bir evden eve nakliyat firması tercih ettiğinizde kaliteli ve sorunsuz bir nakliyat hizmetini de pratik bir şekilde satın almış olursunuz.

 • Bebek – Kamyonet Nakliyesi
 • Bebek– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Bebek Ofis Büro Taşımacılık
 • Bebek Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Bebek– Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Bebek  Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Bebek– Kamyonet Nakliyesi
 • Bebek– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Bebek  Şehir içi Nakliye
 • Bebek Şehirler Arası Nakliye
 • BebekEvden-Eve Nakliye
 • Bebek Şehir içi Nakliye

Bebek Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Bebek Evden Eve Nakliyat | Bebek Nakliyat Bağcılar bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?