Bargilya Evden Eve Nakliyat

Bargilya Evden Eve Nakliyat
05.12.2021
205

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Bargilya Evden Eve Nakliyat

Bargilya evden eve nakliyat kapsamında sağladığı birçok hizmet seçenekleriyle birlikte müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sadece Bargilya olarak değil ülke çapında geniş bir hizmet ağıyla faaliyet göstermektedir. Sigortalı taşıma hizmetiyle birlikte asansörlü eşya taşıma, ambalajlama ve depolama, montaj işlemleri gibi hizmetler yer almaktadır. Aynı zamanda şehirlerarası nakliyat dendiği zaman güvenli firmalar arasında ilk akla gelenin başında yer almamız da önem taşımaktadır. Uzman kadrosu ve profesyonel hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görmeden pratik bir şekilde taşınacaktır. 

Bargilya Evden Eve Taşıma

İster şehir içi ister şehirlerarası taşıma faaliyeti olarak bargilya evden eve nakliyat firması olarak hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. İş durumunda tayini olanlar, şehir dışında üniversite kazananlar gibi insanların şehirlerarası taşınma durumu meydana gelmektedir. Bu noktada sizlere rehberlik hizmetiyle beraber kaliteli taşımacılık faaliyetinde bulunmaktayız. Yeni bir şehre giderken insanlar taşınma öncesinde doğal olarak kaygıya kapılmaktadır. Yeni eve nasıl ulaşacağı konusunda tedirginlik yaşayan kişilere aynı zamanda taşıma faaliyeti ile birlikte şehir rehberliği de yapıyoruz.

Bargilya Şehirlerarası Taşımacılık

Bazı nedenlerden dolayı şehir dışına çıkma durumu olanlar ve hayatına orada devam edecek kişilere Bargilya evden eve nakliyat firması olarak bizler eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bulunduğu yerden başka şehre taşınacak olanlara güvenli ve kaliteli hizmet seçenekleri firmamız bünyesinde yer almaktadır. Taşımacılık konusunda sorun yaşamamak için mutlaka kurumsal kimliğe sahip bir firma ile çalışmak gerekir. Her türlü eşyanın özelliğine göre geniş hacimli araçlarla beraber eşyaların güvenliği daima ön planda tutulmaktadır. Geniş taşıma ekibimiz sayesinde eşyalarınız en pratik şekilde şehirlerarası olarak taşınacaktır. 

Bargilya Şehir İçi Taşımacılık 

Bargilya evden eve nakliyat olarak ev ve ofis taşımacılığı konusunda şehir içi taşımacılığı konusundaki hizmetlerimiz ön planda yer almaktadır. Tüm şehirlerarasında olduğu gibi şehir içinde de hizmet sergileyen firmamız aynı zamanda sigorta garantisi sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyat seçenekleriyle beraber kapsamlı anlamda taşımacılık hizmetimizden faydalanmak için bizi tercih ederek pişman olmayacaksınız. Şehir içi taşımacılık hizmetini yüksek kalite ile gerçekleştiriyoruz. Gün geçtikçe müşteri potansiyelimiz artmakta; bu sayede daha geniş kitlelere ulaşmaktayız. Aynı zamanda daima teknolojik yenilikleri nakliyat bünyesine uyarlayarak yolumuza devam etmekteyiz. 

 

Bargilya Asansörlü Taşımacılık 

Son yıllarda binaların kat sayısı giderek artmaktadır. Bu nedenle buna uygun şekilde nakliyat hizmeti verilmesi kaçınılmaz hale gelmiştir. İnsanlar artık taşıma konusunda asansörlü taşımacılık hizmetine daha çok ihtiyaç duymaktadır. Gökdelenlerin ve rezidansların sayısı giderek artmakta ve buna bağlı olarak eşya taşınması konusunda insan gücü yetersiz kalmaktadır. Eşyaların zarar görmeyecek şekilde yüksek katlardan çıkarılması ve indirilmesi konusunda asansörlü taşımacılık oldukça güvenli bir sistemdir. Eğer sizlerde Bargilya asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız; bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 

Bargilya Nakliyat Fiyatları 

Piyasa üzerinde eşya taşımacılığı yapan birçok firma yer almaktadır. Bunlardan her biri kendi çapında kaliteli hizmet sağladığını iddia etmektedir. Fakat burada taşıma konusunda ne kadar güvenli oldukları insanlarda soru işareti bırakmaktadır. Bizler Bargilya evden eve nakliyat firması olarak yılların getirdiği tecrübe ve olumlu referanslarımız sayesinde güven aşılamaktayız. 

Nakliyat fiyatları konusunda hem zamanda hem de cebinizden tasarruf etmeye yardımcı olan firmamızda; aynı şekilde eşyalarınızı yeni yerinize güvenli bir şekilde teslimatını sağlıyoruz. Taşıma ücretleri eşyaların boyutu, yeni taşınacağınız yerin konumu gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Tabi buradaki diğer bir faktör; ev ya da ofis taşımacılığıdır. 

Her ikisinde de hizmet faktörlerinde değişkenlik söz konusu olacaktır. Bu yüzden buna göre fiyat farklılıkları doğacaktır. Nakliyat fiyatını belirleyen unsurlar arasında eşyaları alacağımız ve taşıyacağımız kat, eşyaların monte işlemleri, asansörlü nakliyat hizmetinin istenmesi, eşya yükü ve araçların büyüklüğü gibi faktörler yer almaktadır. 

Bargilya Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi ve varış noktasına götürülüp boşaltılmasına kadar bütün süreçte güvenli bir şekilde taşıma yapmak oldukça önemlidir. Bazı eşyaların maddi değeri yüksek olduğu gibi manevi değeri paha biçilmez şekildedir. Bunun bilincinde olarak taşımacılık faaliyeti yapmak gerekmektedir. 

Özellikle eşya paketleme konusunda katman sayısı ne kadar fazla olursa; ürünlerde o derece güvende olacaktır. Firmamız bu noktalarda oldukça hassas davranmaktadır. Aynı zamanda eşyaların paketlenmesi kullandığımız malzemelerde en yüksek standartlara sahiptir. Tüm bu önlemleri almamızın yanında eşyalarınızı güvence altına almak adına sigorta poliçesi oluşturmaktayız. Böylece Bargilya evden eve nakliyat firması olarak sizlere güvenli bir şekilde sigortalı eşya taşıma hizmeti sağlıyoruz. 

Bargilya Eşya Depolama

Ev ya da ofislerde fazla eşyaların yer kaplaması sizler adına sorun yaratıyorsa; Bargilya evden eve nakliyat olarak eşya depolama konusunda hizmet veriyoruz. Eşya kalabalığına çözüm üreten firmamızın güvenli ve temiz depolarında sizlerde eşyalarınızı barındırabilirsiniz. Aynı zamanda maddi değeri olan ve kullanmadığınız eşyaların da yıpranmasını istemediğiniz durumda bizlere başvurabilirsiniz. 

Bulunduğunuz adrese talepte bulunmanız halinde ekibimizi göndererek eşyaları güvenli bir şekilde depomuza taşımaktayız. Depoya gidecek olan bütün eşyalarınızı uzman çalışanlarımız hassas bir şekilde ambalajlamaktadır. Ayrıca kullandığımız ambalajlar oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede eşya yüzeylerinin zarar görmesi engellenmektedir. Son teknolojiye uygun araçlarımızla taşıma ve eşya depolama konusunda en yüksek kaliteyle hareket ediyoruz. Aynı zamanda eşyaların birbirine karışmaması için gereken bütün önlemleri personellerimiz almaktadır. Bizim için birincil hedef daima müşteri memnuniyeti sağlamaktır. 

Bargilya Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Taşıma işlemi öncesinde uzman bir personel tarafından müşteri eşyalarını inceleyerek rapor hazırlaması nakliyat konusunda oldukça önemlidir. Sizlere Bargilya evden eve nakliyat olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Böylelikle eşyalarınız daha hızlı, planı ve güvenli bir şekilde yeni yerine ulaşmaktadır. 

Nakliyat sektöründe ekspertiz hizmeti olmazsa olmaz faaliyetler arasındadır. Bu işlemi gerçekleştiren firmalar bu sayede planlı ve programlı şekilde çalışmaktadır. Böylece müşterinin istediği gün ve saatlerde eşyaların teslimi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. İnceleme yapan uzmanlar bu doğrultuda rapor çıkarır. Bu rapor nakliyat planını ortaya koymaktadır. 

Taşıma planı içerisinde çalışacak işçi sayısı, montajı ve demontajı gerekli olan eşyaların için marangoz sayısı, ambalaj ve paketleme malzemeleri, taşıma şekli ( merdiven usulü ya da asansörlü taşımacılık), ne tür araç kullanılacağı gibi durumlar yer almaktadır. Bütün bu detaylar konusunda müşteriye bilgi veririz. Eğer anlaşma sağlarsak sözleşmeyi imzalarız. Ayrıca ekspertiz sayesinde eşyalar sigortalı şekilde taşınarak garanti altına alınmaktadır. Son olarak taşıma işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşerek son bulur. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ev ya da ofisinizde yer alan eşyaların tümü balonlu naylon, streç ve kraf kağıtlarla sarılır. Sonrasında karton kolilere en az 2 kat paketlenerek yerleştiririz. Bu şekilde eşyaların çizilmesi ve kırılmasının önüne geçmiş oluyoruz. Yeni adreste isteklerinize göre eşyaların yerleşimini uzman personellerimiz yapmaktadır.

Müşterilerimizin sigorta kapsamına aldığımız bütün eşyalarını aynı değeriyle birlikte zarar görmesi halinde karşılamasını gerçekleştirmekteyiz. Sigorta kapsamında bütün eşyalarınız bu şekilde teminat altındadır.

Firmamız bünyesinde yer alan uzman ekspertizimiz gelerek eşyalar ve taşınma konusunda bir rapor hazırlar. Bu rapora göre taşınma günü ve saati belirlenir. Kalifiyeli elemanlarımız tarafından eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adresine götürülür. Demonte edilmiş eşyaların montajını ilgili ustalarımız yapmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?