Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığı diğer adıyla Evden Eve Nakliyat, eşyanın bir evden başka bir yere ambalajlanıp, taşınma işleminin genel adıdır. Özellikle büyük şehirlerde örneğin mega kent İstanbul’da bir çok ilçe mevcut olduğu için, taşımacılık da bu şehirde önem kazanmaktadır.

1992 yılında Bakırköy’den ayrılan ve kendi başına küçük ve şirin bir ilçe olan Bahçelievler’de de kişilerin bu bölgeye taleplerinin artmasına ve Evden Eve Taşımacılık hizmetinin de daha fazla önem kazanmasına neden olmuştur.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Nakliye, özen ve profesyonellik isteyen bir iştir. Burada müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak gerekir. Bunun için Bahçelievler Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmalar, öncelikle ev nakliyesi işini ciddiye almak ve işlerini en ince ayrıntısına kadar plan ve program içinde yapmak durumundadırlar.

Taşınacak eşyanın öncelikle yerinde gidip görülmesi gerekir. Bu işlem tamamen ücretsiz olmalıdır. Buna göre eşyanın azlığı, çokluğu, gidilecek yerin mesafesi ve taşınılacak yerin binanın kaçıncı katı olduğuna dair bilgiler tespit edilmelidir.

Özellikle Asansörlü Nakliyat son zamanlarda en fazla tercih edilen nakliye şeklidir. Böylece eşyalara zarar gelmeden, en hızlı şekilde ve kimseyi rahatsız etmeden taşımak mümkün olmaktadır.

Evden Eve nakliyat Hizmetinde Nelere Dikkat edilmelidir.

Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firma, eşyanın cinsine göre paketleme işini gerçekleştirmelidir. Hijyene uygun tek kullanımlık ambalajla yapılıp, garantili ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmalıdır. Böylece hem nakliye işini yaptıran memnun kalır, hem de nakliye firmaları müşteri kazanır. İşin temli özen, itina ve güvendir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün değişen çehresi ile Bahçelievler evden eve nakliyat konusunda İstanbul’da ön plana çıkmaya devam etmektedir. Bahçelievler taşınma sektöründe çok fazla seçenek ile karşınıza çıkmaktadır. Ancak doğru firmayı bulmak ve sorunsuz bir taşınma yapmak için detayları iyi değerlendirmelisiniz.

Bahçelievler bünyesinde hizmet veren bir nakliye firması olarak güven ve dürüstlük anlayışımızdan ödün vermeden haftanın yedi günü nakliye işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. İnsanların taşınırken yaşadıkları tedirginlik ve mutsuzluk halinin kısa sürede ortadan kalkması adına eşyaları olabilecek en kısa zaman içerisinde yeni evlerinize veya iş yerlerinize taşımaktayız. Amacımız sadece taşıma işinden para kazanmak değil firmamızın her geçen gün hızla büyüyen ailesine yeni katılımlar sağlamaktır.

Bizim Farkımız

Firmamız Bahçelievler evden eve nakliyat sektörünün büyüklüğünün farkında ve taşımada farkı konusunda oldukça iddialıdır. Bizim ile taşınmaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak evinizi firmamızın eksperi ziyaret ederek eşyalarınızın değer tespit çalışmasını tamamlamaktadır. Ardından imzalana anlaşma ile taşıma gün ve saati belirlenmektedir. İstediğiniz günde uzman ekip arkadaşlarımız hazır olarak işlerine başlamayı bekliyor olacaklardır.

Ekibimizde çalışan tüm personelimiz uzun zamandır nakliye işi yapan kişiler olduğundan dolayı eşyalarınıza zarar vermeden ve ambalajlı olarak nakletmektedirler. Ekibimiz içerisinde sökme ve takma işlemleri için marangozumuz bulunmaktadır. Ayrıca yüksek katlarda oturan değerli müşterilerimiz için asansörlü taşıma hizmetimizde bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlarımız güler yüzümüz ve sunduğumuz hizmet sonrasında her taşınmanız için sadece bizi tercih edeceksiniz. Büyümeye devam eden ailemize hoş geldiniz…

 • Bahçelievler– Kamyonet Nakliyesi
 • Bahçelievler– Kamyonet Kamyon Durakları
 • Bahçelievler Ofis Büro Taşımacılık
 • Bahçelievler Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Bahçelievler – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Bahçelievler Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Bahçelievler – Kamyonet Nakliyesi
 • Bahçelievler – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Bahçelievler Şehir içi Nakliye
 • Bahçelievler Evden-Eve Nakliye
 • Bahçelievler Şehir içi Nakliye

AdresZafer, Çalışlar Sokağı No:28, 34197 Bahçelievler/İstanbu


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Bahçelievler bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?